Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes PGCert Legal Technology – неповний робочий день
The University of Law Postgraduate Programmes

PGCert Legal Technology – неповний робочий день

35 Weeks

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 5 850 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* 3 100 фунтів стерлінгів для внутрішнього проживання, 4 150 фунтів стерлінгів для інших країн

Введення

Наш сертифікат PGCert з юридичних технологій доступний як для випускників юридичних, так і неюридичних факультетів, надавши вам уявлення про цю область, яка швидко розвивається. Ви дізнаєтеся про основи цієї захоплюючої і часто руйнівної технології в юридичному контексті та нормативно-правових актах, які формуються навколо неї.

PGCert Legal Technology – неповний робочий день

Сертифікат аспірантури з юридичних технологій – це інноваційні, гнучкі програми, розроблені для випускників юридичних та неюридичних факультетів, які хотіли б отримати необхідні глибокі знання з юридичних технологій без завершення повної магістерської програми.

Орієнтована на юридичні технології

Гнучка програма для випускників, щоб отримати необхідні глибокі знання про юридичні технології в реальному світі, не закінчуючи дисертацію.

Гнучко навчання

Структура програми дуже гнучка. Ви можете створити власний диплом Pathway який підходить вам і відповідає вашим кар’єрним цілям, якими б вони не були.

Викладають фахівці з предметів

Викладають колишні та нинішні практики, а також науковці та викладачі, які зосереджені на юридичній практиці, а не лише на теорії.

Структура курсу

Модуль, пов’язаний з нагородою

 • Штучний інтелект і блокчейн у праві

Модулі за вибором

Студенти PG Cert можуть вибрати один із списку модулів за вибором*, який включає такі модулі, як:

 • Корпоративне управління та підривні технології
 • Кібер-закони (Закони даних і цифрових активів)
 • Техноетика в праві
 • Інтернет речей

*Усі факультативні модулі доступні за умови наявності.

Інформація про курс

Оцінка

Модулі оцінюються тригодинним невидимим письмовим іспитом або курсовим завданням із 4500 слів.

Відвідування одного з наших кампусів у Великобританії (або затвердженого закордонного центру за попередньою домовленістю) є обов’язковим для всіх іспитів, у тому числі для навчання онлайн. Місцезнаходженням кампусу за умовчанням для онлайн-навчання є Лондон.

Структура

Цей курс має інноваційно гнучку структуру з конкретними оцінками, які сприяють ефективному навчанню.

Деталі курсу

Сертифікат PG в галузі юридичних технологій – це професійний курс, розроблений для підвищення ваших навичок у різноманітній та швидко розвивається галузі технологій, що впливають на юридичний сектор. Ці курси розроблені для покращення ваших навичок для майбутньої юридичної професії. Ці курси зосереджені саме на розвитку глибоких знань з юридичних технологій та того, як юридичний ландшафт змінюється технологіями. Незалежно від того, чи хочете ви розвиватися в рамках існуючої фірми, плануєте створити власний стартап або просто хочете дізнатися більше про те, як технології змінюють юридичний ландшафт, ці програми нададуть вам знання, які допоможуть вам досягти ваших амбіцій.

Під час вивчення юридичних технологій PG Cert у нас ви:

 • Залишайтеся попереду конкурентів, ознайомлюючись із останніми знаннями цієї області, що розвивається та швидко розвивається.
 • Викладатися експертами з предметів, колишніми та нинішніми практиками, а також науковцями, які займаються дослідженнями та викладанням.
 • Зосередьтеся на юридичній практиці, а не лише на теорії.
 • Скористайтеся перевагами стратегічного партнерства з фірмами, регуляторами та органами з акредитації.
 • Покращуйте свою придатність для працевлаштування, здобувши важливі навички, які можна передати, та позначивши свою кар’єру разом із нашою командою кар’єрних працівників.

Модуль, пов’язаний з нагородами для обох програм (Штучний інтелект і Блокчейн в юридичній сфері) розгляне, як руйнівні технології призводять до фундаментальних змін у прийнятті рішень і формують нову норму в юридичній практиці. Модуль розгляне дві ключові технології, які сприяють цій зміні: штучний інтелект і блокчейн. Цей модуль дозволить вам ознайомитися з технологією, дослідити, як вона працює, а також юридичні та нормативні проблеми, пов’язані з її використанням.

На додаток до загального ознайомлення з програмою, є двотижневе ознайомлення з основними принципами англійської правової системи. Це є обов’язковим для студентів, які не мають юридичної освіти.

Вимоги до курсу

Вимоги до вступу до Великобританії

 • Студенти повинні мати ступінь бакалавра Великобританії з будь-якого предмета у співвідношенні 2:2 або вище або еквівалентну кваліфікацію.

Вимоги до англійської мови для заявників, чия рідна мова не є англійською

 • Рівень англійської мови еквівалентний IELTS 6.5 або вище, з мінімумом 6.0 для кожного компонента.

Як застосовувати

 • Ви можете подати заявку на цей курс безпосередньо в університеті.

Про Школу

Запитання