Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM Право психічного здоров'я - повний робочий день
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM Право психічного здоров'я - повний робочий день

12 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* £10 500 Внутрішній, Лондон; 9500 фунтів стерлінгів внутрішній, не Лондонський; £14 000 Міжнародний, Лондон; 12 000 фунтів стерлінгів за кордоном, не в Лондоні; £9,500 Онлайн

Введення

Наші магістратури з нашого нового пакету магістерських програм розроблені для випускників юридичних і неюридичних спеціальностей, які хочуть вивчити практичне застосування певної спеціалізованої галузі права. Навчайтеся віч-на-віч або онлайн.

LLM Право психічного здоров'я - повний робочий день

Магістр права (LLM) — це ступінь післядипломної освіти, призначений для підвищення ваших академічних юридичних знань, особливо зосереджуючись на конкретних сферах інтересів. Спеціально розроблений для випускників юридичних і неюридичних спеціальностей, які бажають отримати кваліфікацію магістра права, цей курс зосереджений саме на розвитку глибоких знань із права психічного здоров’я.

Закон у контексті

Отримайте необхідні поглиблені знання та розуміння у вибраній галузі права та зрозумійте важливість правових норм, які застосовуються в реальному світі.

Гнучке навчання

Структура програми дуже гнучка. Ви можете створити власний ступінь Pathway , який вам підходить і відповідає вашим кар’єрним цілям, якими б вони не були.

Викладають предметники

Викладає поєднання колишніх і нинішніх практиків, а також дослідників і викладачів, які зосереджені на юридичній практиці, а не лише на теорії.

Вимоги до курсу

Вимоги до Великобританії

 • Студенти повинні мати ступінь бакалавра Великобританії з будь-якого предмету на рівні 2:2 або вище або еквівалентну кваліфікацію.
 • Обов’язкове двотижневе вступне навчання є обов’язковим для всіх студентів, якщо вони не можуть підтвердити успішне завершення:
  • LLB або еквівалент; або
  • Мінімум 3 юридичні модулі вартістю щонайменше 80 кредитів QCF, які повинні включати;
   • Англійська правова система
   • Договірне право
   • Деліктне право

Вимоги до англійської мови для заявників, рідною мовою яких не є англійська

 • Рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, з мінімум 6.0 у кожному компоненті.

Деталі курсу

Закон про психічне здоров'я LLM надасть вам можливість вивчити проблеми, пов'язані з законами та правилами психічного здоров'я. Ви вивчите доступність послуг, регулювання постачальників психіатричних послуг і відносини між суспільством і людьми, які живуть з психічними вадами.

Коли ви вивчаєте право психічного здоров'я LLM з нами, ви:

 • Навчання проводять експерти з предметних питань, колишні та нинішні практики та вчені, які займаються дослідженнями та викладанням.
 • Зосередьтеся на юридичній практиці, а не тільки на теорії.
 • Скористайтеся перевагами стратегічного партнерства з фірмами, регуляторами та органами з акредитації.
 • Дізнайтеся про юридичні технології, вибравши для вивчення модулі юридичних технологій.
 • Покращуйте свої можливості працевлаштування, отримуючи важливі навички, які можна передавати, і плануючи свою кар’єру з нашою командою кар’єр.

Модуль, пов’язаний із нагородою, для цієї програми (Закон про психічне здоров’я) охоплюватиме такі сфери, як доступність послуг, регулювання постачальників психіатричних послуг та відносини між суспільством і людьми, які живуть з розумовими вадами. Мета цього модуля полягає в тому, щоб поставити законодавство про психічне здоров’я в контекст, що дозволить вам навчитися застосовувати складні теоретичні концепції до реальних ситуацій клієнтів.

На додаток до загального ознайомлення з програмою, існує двотижневий вступний курс, який охоплює ключові принципи англійської правової системи. Це обов’язкове для студентів, які не вивчають право, але також доступне для студентів, які хочуть відновити знання основ права Англії та Уельсу. Це було б корисно для будь-якого студента, який зробив значну перерву в юридичній освіті.

Щоб допомогти вам підготуватися до вашої дисертації, ви вивчите низку обов’язкових та інших додаткових навчальних сесій з методів дослідження.

Будь ласка, зверніть увагу, що згідно з правилами Міністерства внутрішніх справ, студенти, яким для навчання в нас потрібна віза Student Route, не мають права навчатися онлайн і можуть вибирати лише модулі для очного навчання.

Структура курсу

Терміни 1 і 2 (очний)

Двотижневе ознайомлення: для студентів, які не вивчають право, це включає обов’язковий вступ до законодавства Англії та Уельсу, який необхідно пройти перед початком ваших перших модулів.

Ви завершите:

 • Закон про психічне здоров'я
 • Навчання методам дослідження (сесії протягом семестрів 1 і 2)

Потім ви можете вибрати три зі списку факультативних модулів*, який включає такі модулі, як:

 • Медичне право та етика
 • Міжнародне кримінальне право
 • Міжнародні права людини

* Усі факультативні модулі доступні за наявності.

3 семестр (очний)

 • Дисертація з права психічного здоров'я

Інформація про курс

Оцінка

Модулі оцінюються шляхом тригодинного невидимого письмового іспиту або курсової роботи з 4500 слів.

Для всіх іспитів, включно з онлайн-навчанням, необхідна присутність в одному з наших кампусів у Великобританії (або в схваленому закордонному центрі за попередньою домовленістю).

Місцем онлайн-навчання за замовчуванням є Лондон.

Модуль дисертації буде оцінюватися шляхом подання дисертації (15 000 слів) і надає можливість для тривалого, поглибленого та інтенсивного дослідження та роздумів про спеціалізовану сферу права психічного здоров'я.

Структура

Цей курс має інноваційну гнучку структуру з конкретними оцінками, які сприяють ефективному навчанню.

Як застосовувати

 • Ви можете подати заявку на цей курс безпосередньо в університеті.

Зверніть увагу: наші курси в Гонконзі ще не відкриті для подання заявок. Якщо вам цікаво дізнатися більше про навчання в Гонконзі, зареєструйте свій інтерес сьогодні.

Про Школу

Запитання