Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM Медіа право, конфіденційність і наклеп - повний робочий день
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM Медіа право, конфіденційність і наклеп - повний робочий день

London, Великобританія

12 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* £12 500 Внутрішній, Лондон; 11 350 фунтів стерлінгів внутрішній, не Лондонський; £17 500 Міжнародний, Лондон; 15 100 фунтів стерлінгів за кордоном, не в Лондоні; £11 350 Онлайн

Введення

Наші магістратури з нашого нового пакету магістерських програм розроблені для випускників юридичних і неюридичних спеціальностей, які хочуть вивчити практичне застосування певної спеціалізованої галузі права. Навчайтеся очно або онлайн.

LLM Медіа право, конфіденційність і наклеп

Магістр права (LLM) у сфері медіаправа, конфіденційності та наклепу* — це ступінь післядипломної освіти, призначений для випускників юридичних і неюридичних спеціальностей для покращення своїх академічних правових знань. Цей міжнародно визнаний магістерський курс дасть вам навички для розвитку в галузі медіаправа та може відкрити Pathways для кар’єри баристера, соліситора, юридичного консультанта, юридичного виконавця тощо.

Деталі курсу

LLM Media Law, Privacy, and Difamation - це інноваційна, гнучка програма, яка надасть вам глибокі знання закону про засоби масової інформації, конфіденційності та наклепу на практиці. Ви досліджуватимете такі питання, як правове та адміністративне регулювання публікацій основних засобів масової інформації, роль ЗМІ та комунікації в суспільстві, а також питання контенту в соціальних мережах. Ви також матимете можливість розглянути свободу слова, свободу преси, право на репутацію та застосування правил захисту даних і конфіденційності до онлайн-реклами.

Вивчаючи з нами медійне право, конфіденційність і наклеп, ви:

 • Отримайте викладання від експертів із предметних питань, колишніх і нинішніх практиків, а також науковців, орієнтованих на дослідження та викладання.
 • Дізнайтеся про контекст, у якому діють законодавство про ЗМІ, конфіденційність і дифамація та взаємодіють з іншими сферами, такими як права людини та контракти.
 • Продемонструйте найкращі практики та відповіді на сценарії проблемних запитань за допомогою обґрунтованих міркувань і аргументів
 • Отримайте вигоду від стратегічного партнерства з фірмами, регуляторами та органами акредитації, які інформують про розвиток нашої програми.
 • Покращуйте свої можливості працевлаштування, отримуючи важливі навички, які можна передавати, і плануючи свою кар’єру з нашою командою кар’єр.
 • Зміцнюйте свою мережу - спілкуйтеся з іншими студентами, викладачами та професіоналами галузі в міжнародному масштабі та шукайте можливості для майбутнього розміщення та працевлаштування.
 • Збільште свій потенціал заробітку: Статистика ринку праці вищих навчальних закладів за 2020 рік показала, що аспіранти заробляють у середньому на 7000 фунтів стерлінгів більше, ніж їхні колеги-випускники.
 • Випередьте конкурентів - отримайте глибокі знання з теми, яка вас цікавить, і станьте експертом у цій галузі, що забезпечить вам конкурентну перевагу на ринку праці.
 • 94% працюючих аспірантів займали висококваліфіковані професії через 15 місяців після закінчення навчання (дані результатів випускників 2019/20).
 • Підготуйтеся до майбутнього юридичних технологій – вивчіть модулі з юридичних технологій і отримайте розуміння цієї нової галузі права.

Будь ласка, зверніть увагу, що згідно з правилами Міністерства внутрішніх справ, студенти, яким для навчання в нас потрібна віза Student Route, не мають права навчатися онлайн і можуть вибирати лише модулі для очного навчання.

Вимоги до курсу

Студенти повинні мати ступінь бакалавра Великобританії з будь-якого предмету на рівні 2:2 або вище або еквівалентну кваліфікацію. Студенти, які не є юридичними, повинні пройти обов’язковий двотижневий вступний курс, який охоплює ключові принципи англійської правової системи, якщо вони не можуть підтвердити успішне проходження бакалавра права (або еквівалента) або мінімум 3 юридичних модулів на суму щонайменше 80 кредитів QCF, що має включати - англійську правову систему, договірне право та деліктне право.

Структура курсу

Терміни 1 і 2 (очний)

На додаток до загального ознайомлення з програмою, існує двотижневий вступний курс, який охоплює ключові принципи англійської правової системи. Це обов’язкове для студентів, які не вивчають право, але також доступне для студентів, які хочуть відновити знання основ права Англії та Уельсу. Це було б корисно для будь-якого студента, який зробив значну перерву в юридичній освіті.

Обов'язкові модулі включають:

 • Закон про ЗМІ, конфіденційність і наклеп
 • Навчання методам дослідження, яке допоможе вам підготуватися до дисертації

Потім ви можете вибрати три* зі списку факультативних модулів, який включає такі модулі, як:

 • Захист даних та інтелектуальна власність
 • Міжнародні права людини
 • Міжнародне публічне право

* Усі факультативні модулі доступні за наявності.

3 семестр (очна)

 • Дисертація з медіа права, приватності та наклепу.

Інформація про курс

Оцінки

Модулі оцінюються шляхом тригодинного невидимого письмового іспиту або курсового завдання на 4500 слів.

Усі оцінки проводяться онлайн.

Модуль дисертації буде оцінюватися шляхом подання дисертації (15 000 слів) і надає можливість для постійного, поглибленого та інтенсивного дослідження та роздумів у спеціалізованій галузі медіаправа, конфіденційності та наклепу.

Структура

Курс має інноваційну гнучку структуру з конкретними оцінками, які сприяють ефективному навчанню.

Підхід до навчання та викладання на магістерських програмах з права переважно орієнтований на учня. Кожен модуль, який викладається, поділено на кілька розділів, які представлені з використанням підходу «Підготувати, залучити, консолідувати».

Підготуватися: це означає всю роботу, яку студент повинен виконати перед відвідуванням відповідного семінару. Традиційний зміст лекцій буде подано короткими сегментами приблизно по 10 хвилин, щоб краще залучити сучасного студента. Кероване самостійне дослідження та читання будуть частиною підготовки студента.

Залучення: це інтерактивний елемент підрозділу. Це може бути очний семінар, синхронний онлайн-практикум або асинхронна онлайн-діяльність.

Консолідувати: це являє собою останню частину розділу, і студенти можуть використовувати його, щоб перевірити своє розуміння розділу відразу після виконання вправ Engage, або як частину повторного перегляду модуля, або обох.

Про Школу

Запитання