Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM International Business Law - заочна
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM International Business Law - заочна

24 Months

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* £10 500 Внутрішній, Лондон; 9500 фунтів стерлінгів внутрішній, не Лондонський; £14 000 Міжнародний, Лондон; 12 000 фунтів стерлінгів за кордоном, не в Лондоні; £9,500 Онлайн

Введення

Наші магістратури з нашого нового пакету магістерських програм розроблені для випускників юридичних і неюридичних спеціальностей, які хочуть вивчити практичне застосування певної спеціалізованої галузі права. Навчайтеся віч-на-віч або онлайн.

LLM International Business Law - заочна

Магістр права (LLM) — це ступінь післядипломної освіти, призначений для підвищення ваших академічних юридичних знань, особливо зосереджуючись на конкретних сферах інтересів. Спеціально розроблений для випускників юридичних і неюридичних спеціальностей, які хочуть отримати кваліфікацію магістра права, цей курс зосереджений на розвитку глибоких знань міжнародного комерційного права. Ми розробили цей курс, щоб поставити практику юридичного бізнесу в контекст глобального ринку, даючи вам знання та навички для ефективної роботи в міжнародних корпораціях.

Закон у контексті

Отримайте необхідні поглиблені знання та розуміння у вибраній галузі права та зрозумійте важливість правових норм, які застосовуються в реальному світі.

Гнучке навчання

Структура програми дуже гнучка. Ви можете створити власний ступінь Pathway , який вам підходить і відповідає вашим кар’єрним цілям, якими б вони не були.

Викладають предметники

Викладає поєднання колишніх і нинішніх практиків, а також дослідників і викладачів, які зосереджені на юридичній практиці, а не лише на теорії.

Структура курсу

Терміни 1-4 (заочна)

Двотижневе ознайомлення: для студентів, які не вивчають право, це включає обов’язковий вступ до законодавства Англії та Уельсу, який необхідно пройти перед початком ваших перших модулів.

Ви завершите:

 • Право міжнародної торгівлі
 • Навчання методам дослідження (сесії протягом термінів 1-4)

Потім ви можете вибрати три зі списку факультативних модулів*, який включає такі модулі, як:

 • Закон про компанії та комплаєнс
 • Корпоративне управління на практиці
 • Міжнародне корпоративне управління

* Усі факультативні модулі доступні за наявності.

Терміни 5 і 6 (неповний робочий день)

 • Дисертація з міжнародного комерційного права

Інформація про курс

Оцінка

Модулі оцінюються шляхом тригодинного невидимого письмового іспиту або курсової роботи з 4500 слів.

Для всіх іспитів, включно з онлайн-навчанням, необхідна присутність в одному з наших кампусів у Великобританії (або в схваленому закордонному центрі за попередньою домовленістю).

Місцем онлайн-навчання за замовчуванням є Лондон.

Модуль дисертації буде оцінюватися шляхом подання дисертації (15 000 слів) і надає можливість для тривалого, поглибленого та інтенсивного дослідження та роздумів про спеціалізовану сферу міжнародного комерційного права.

Структура

Цей курс має інноваційну гнучку структуру з конкретними оцінками, які сприяють ефективному навчанню.

Деталі курсу

LLM International Business Law - це інноваційна, гнучка програма, призначена для випускників юридичних і неюридичних спеціальностей, які хотіли б отримати необхідні детальні знання про міжнародну торгівлю та бізнес з юридичної точки зору. Незалежно від того, чи хочете ви просунутися у своїй поточній кар’єрі, плануєте приєднатися до глобальної корпорації чи просто хочете дізнатися більше про міжнародне комерційне право на практиці, ця програма надасть вам знання, які допоможуть вам досягти ваших амбіцій.

Вивчаючи LLM International Business Law з нами, ви:

 • Навчання проводять експерти з тематики , колишні та нинішні практики, а також науковці, які займаються дослідженнями та викладанням.
 • Зосередьтеся на юридичній практиці , а не лише на теорії.
 • Скористайтеся перевагами стратегічного партнерства з фірмами , регуляторами та органами з акредитації.
 • Дізнайтеся про юридичні технології , вибравши для вивчення модулі юридичних технологій.
 • Покращуйте свої можливості працевлаштування , отримуючи важливі навички, які можна передавати, і плануючи свою кар’єру з нашою командою кар’єр.

Модуль, пов’язаний із нагородою, для цієї програми (право міжнародної торгівлі) охоплює такі сфери, як міжнародне право купівлі-продажу, ІНКОТЕРМС, електронна комерція (включаючи Типовий закон ЮНСІТРАЛ про електронну комерцію), акредитиви та вибір права. Мета цього модуля полягає в тому, щоб поставити міжнародну торгівлю в контекст, що дозволить вам навчитися застосовувати складні теоретичні концепції до реальних ситуацій клієнтів.

На додаток до загального ознайомлення з програмою, існує двотижневий вступний курс, який охоплює ключові принципи англійської правової системи. Це обов’язкове для студентів, які не вивчають право, але також доступне для студентів-юристів, які бажають відновити знання основ права Англії та Уельсу. Це було б корисно для будь-якого студента, який зробив значну перерву в юридичній освіті.

Щоб допомогти вам підготуватися до вашої дисертації, ви вивчите низку обов’язкових та подальших факультативних навчальних сесій з методів дослідження на першому семестрі.

Будь ласка, зверніть увагу, що згідно з правилами Міністерства внутрішніх справ, студенти, яким для навчання в нас потрібна віза Student Route, не мають права навчатися онлайн і можуть вибирати лише модулі для очного навчання.

Вимоги до курсу

Студенти повинні мати ступінь бакалавра Великобританії з будь-якого предмету на рівні 2:2 або вище або еквівалентну кваліфікацію. Студенти, які не є юристами, повинні пройти обов’язковий двотижневий вступний курс, який охоплює ключові принципи англійської правової системи, якщо вони не можуть підтвердити успішне проходження бакалавра права (або еквівалента) або мінімум 3 юридичних модулів на суму щонайменше 80 кредитів QCF, які повинні включати - англійську правову систему, договірне право та право делікту.

Як застосовувати

 • Ви можете подати заявку на цей курс безпосередньо в університеті.
 • Цей курс не можна вибрати для вивчення разом з курсом юридичної практики (LPC).

Зверніть увагу: наші курси в Гонконзі ще не відкриті для подання заявок. Якщо вам цікаво дізнатися більше про навчання в Гонконзі, зареєструйте свій інтерес сьогодні.

Про Школу

Запитання