Keystone logo
The University of Greenwich LLM Міжнародне та комерційне право
The University of Greenwich

LLM Міжнародне та комерційне право

London, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 150 / per year *

На кампусі

* денна міжнародна| будинок £11 000 на рік; неповний робочий день міжнародний £3025 за 30 кредитів | будинок 1850 фунтів стерлінгів за 30 кредитів

Введення

З нашим LLM у галузі міжнародного та комерційного права ви дізнаєтесь більше про правову базу, що регулює міжнародне співтовариство, та правові проблеми, що стосуються глобальних ринків.

Знання світової торгівлі та законодавчої бази, що її оточує, були важливішими як ніколи. На цьому курсі ви поглянете за межі національних юрисдикцій і впораєтеся з питаннями міжнародного публічного права та міжнародного комерційного права.

Ви можете вивчати один із трьох схвалених Pathways або дотримуватися не схваленого Pathway . Три схвалені Pathways : бізнес, права людини та навколишнє середовище; Інтелектуальна власність; та океанське право та політика. Щоб отримати підтвердження, вам потрібно буде (після початку навчання): отримати схвалення на навчання для підтвердження; отримати схвалення, а потім завершити дисертацію, яка має стосуватися сфери, пов’язаної з підтримкою; і по-третє, вивчіть обов’язковий 30-кредитний модуль*, який стосується підтвердження. (*Для океанічного права та політики обов’язковим модулем для схвалення є «Закон безпеки на морі: військово-морські сили та верховенство права на морі»; для інтелектуальної власності модулем, обов’язковим для схвалення, є «Закон про інтелектуальну власність»; і для бізнес-прав людини та навколишнього середовища, обов’язковим модулем для схвалення є «бізнес-права людини та навколишнє середовище».) Якщо ви зацікавлені в будь-якій із схвалених Pathways , будь ласка, зв’яжіться з командою LLM електронною поштою за адресою [email protected] .uk, щоб отримати повну інформацію, включаючи деталі обов’язкових і додаткових модулів кожного підтвердження та загальну структуру курсу.

Як студент LLM, ви будете оцінюватися через курсову роботу, презентації класу та дисертацію, щоб ви придбали широкий спектр навичок.

Що слід знати про цей курс

  • LLM зосереджується на законі та правовій базі, що лежить в основі міжнародної спільноти, а також на правових питаннях, що впливають на торгівлю та глобальні ринки.
  • Іноземні студенти, які не мають досвіду юрисдикції загального права, повинні будуть пройти курс «Основи загального права» замість одного з факультативних 15 кредитних курсів у семестрі 1
  • Якщо ви вивчали ступінь бакалавра права в Грінвічі та проходили будь-які модулі на рівні бакалаврату або проходили безкоштовне стажування, ви не можете знову взяти ці модулі для отримання ступеня LLM.

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання