The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

Введення

The University of Edinburgh є постійним у нашому складному, швидко мінливому світі вже понад 400 років.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " title=" Студент <span translate= "no">Едінбурзький університет " src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743, c_limit/element/18/188668_onlineheaderms3.png" alt="188668_onlineheaderms3.png" data-json=" {"author":"University of Edinburgh","author_url":"","source":""} " />Як показують тривалі наслідки пандемії Covid-19, суспільство стикається зі значними проблемами. Як провідний світовий університет, ми впевнені, що освіта відіграватиме життєво важливу роль у вирішенні цих проблем, і насолоджуємося нашою спільною відповідальністю реагувати на них.

Це те, що наша спільнота завжди робила. Разом ми розширили глибину людських знань і покращили життя звичайних людей.

Проведені тут дослідження привели до відкриття анестезії хлороформом, частинок бозона Хіггса та запліднення in vitro. Наші науковці, студенти та випускники відкрили вуглекислий газ, очолили шотландське Просвітництво, заклавши основи сучасної думки, розробили генетично модифіковану вакцину проти гепатиту B та ідентифікували коронавірус SARS.

Ми давно відчуваємо дух інновацій та співпраці, і продовжуємо це робити сьогодні. Ми з гордістю відкриті для всіх, об’єднуючи людей з новими поглядами та перспективами в міжнародну спільноту, яка засновує столицю даних Європи, бореться зі зміною клімату та прокладає шлях до нових методів лікування безпліддя. Наші вчені шукають ліки від раку, перепрофілюють ліки, щоб покращити лікування коронавірусу Covid-19, і зробили внесок у глобальний пошук вакцини.

Разом ми відкриті світові сьогодні, щоб мати змогу впливати на світ завтра.

Візові вимоги

Рейтинги

Розташування

  • Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

Запитання