The United Nations Institute for Training and Research (UNITAR)

A logo

Введення

Інститут

Автономний орган ООН, створений у 1963 р., Інститут підготовки та досліджень ООН (www.unitar.org) є навчальною ланкою системи Організації Об'єднаних Націй і має повноваження підвищити ефективність ООН шляхом дипломатичного навчання, а також збільшити вплив національних дій через підвищення обізнаності населення, освіту та навчання державних службовців.

UNITAR проводить навчання та розбудову потенціалу для надання допомоги країнам, що розвиваються, з особливою увагою до країн з найменш розвинутими країнами (НРС), Малих острівних країн, що розвиваються (СНІД) та інших груп та спільнот, які є найбільш вразливими, у тому числі в конфліктних ситуаціях. Інститут охоплює теми в широких сферах підтримки потенціалу до Порядку денного 2030 року, посилення багатосторонності, просування екологічної стійкості та зеленого розвитку, підвищення стійкості та гуманітарної допомоги, сприяння сталому миру та сприяння економічному розвитку та соціальній включеності.

Він також проводить дослідження інноваційних підходів, методів та інструментів навчання, а також прикладних досліджень для вирішення критичних питань, таких як зменшення ризику стихійних лих та надзвичайних ситуацій у гуманітарних ситуаціях.

Ми працюємо в дусі, не залишаючи нікого позаду, і прагнемо досягти найдальшого. Для цього наш план навчання залежить також від підтримки донорів. Ми звертаємось до країн-донорів та інших організацій-донорів, щоб вони нам допомогли, щоб ми могли розробити та провести якісне навчання, особливо для країн, які перебувають у особливих ситуаціях.

Наше бачення

"Світ, в якому люди, установи та організації, що мають власні знання, досягають результатів для подолання глобальних викликів".

Бачення, на яке спрямований Інститут, відображає прагнення до результатів та програмування для розвитку потенціалу людей, установ та організацій з метою подолання глобальних викликів.

Наше завдання

«Розвиток потенціалу для покращення глобального прийняття рішень та підтримки заходів на рівні країни для формування кращого майбутнього».

Наші основні функції

Інститут:

  • розробляє та проводить інноваційну підготовку для задоволення потреб людей, організацій та установ;
  • сприяє обміну знаннями та досвідом через мережеві та інноваційні процеси;
  • проводить дослідження та пілотні інноваційні стратегії, підходи та методики навчання; і
  • консультує та підтримує уряди, ООН та інших партнерів із технологіями, що базуються на знаннях.

Сьогодні сфера програмування UNITAR є справді глобальною, з інформацією про охоплення всього членства в Організації Об'єднаних Націй та понад 40 000 осіб, які отримують користь від проведення близько 500 навчальних та пов'язаних з цим заходів щорічно. Ніколи раніше програмування Інституту не було настільки різноманітним, як зараз, із широким спектром навчальних та інших видів заходів, що висвітлюють теми у широких сферах багатосторонності; економічний розвиток та соціальне включення; екологічна стійкість та екологічний розвиток; стійкий мир; науково-дослідні та технологічні програми.

Інститут також значно урізноманітнив підготовку кадрів: курси електронного навчання зараз становлять третину всіх подій та понад 5000 учнів з усіх куточків світу, отримавши користь від віртуального навчального середовища Інституту у 2012 році. Місія, Інститут, природно, робить великий акцент на наданні продуктів та послуг, пов'язаних із навчанням, на передачу знань, передачу навичок та підвищення обізнаності з метою внесення змін у поведінку та розвиток інших можливостей своїх бенефіціарів.

Паралельно з навчанням, Інститут також бере участь у навчальних та інших консультативно-допоміжних службах уряду для досягнення більш широких результатів соціального та економічного розвитку, таких як розвиток інституційного потенціалу.

Розташування

  • UNITAR, Palais des Nations, CH-1211, Geneva

  • Switzerland Online

  • San José

  • Laxenburg

  • Universidad Europea de Valencia, , Valencia

Запитання