The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

Введення

Смійте відкривати – HUJI Digital Open Day

Приєднуйтесь до нашого Digital Open Day для аспірантів і аспірантів і дізнайтеся, як ми поєднуємо відмінність із насиченим студентським життям.

Реєстрація тут >> https://bit.ly/3nzLnpg

HUJI - Міжнародний вплив

Створюючи неперевершену досконалість у наукових дослідженнях, викладанні та навчанні, всесвітньо відомі вчені Єврейського університету досягли надзвичайних проривів у галузях від сільського господарства до досліджень мозку, від економіки до освіти та багатьох інших. Ці досягнення знайшли своє відображення у вражаючій кількості конкурсних грантів на наукові дослідження, отриманих його викладачами, а також у реєстрації непропорційно великої кількості міжнародних патентів.

Статті та дослідження вчених університету часто публікуються в престижних наукових та академічних журналах, і їх дослідження принесли їм видатні нагороди в Ізраїлі та за кордоном. На сьогодні викладачі та випускники виграли сім Нобелівських премій, одну Філдсову медаль (еквівалент Нобелівської премії з математики), одну Міжнародну премію Канади Гарднера з біомедичної науки та 14 премій Вовка.

Єврейський університет особливо пишається своєю компанією з передачі технологій "Startup Nation" Yissum , яка входить до числа найбільш продуктивних та успішних систем інкубаторів у світі:

 • З часу свого заснування в 1964 році Yissum ліцензував понад 530 технологій
 • Він реєструє понад 50 нових патентів щороку
 • Yissum щорічно приносить $ 2 млрд доходу

HUJI пропонує комплексний вибір семестрових, однорічних, бакалаврських, магістерських та докторських ступенів, а також стипендії після докторантури, стажування та короткострокові програми. Викладацький факультет складається із всесвітньо відомих фахівців у своїх галузях, багато з яких виграли важливі призи та нагороди.

Новаторські дослідження

З часу свого створення понад 100 років тому Єврейський університет був лідером у новаторських дослідженнях як у галузі соціальних наук, так і в галузі природничих наук. Насправді до його першої Ради керуючих входили не хто інший, як Альберт Ейнштейн та Зігмунд Фрейд; і з його залів вийшло не менше восьми Нобелівських премій та багатьох інших важливих нагород.

Сьогодні університет залишається твердо відданим своїй ролі лідера в мультидисциплінарних дослідженнях, і він стоїть на передовій передових інновацій та підприємництва у широкому діапазоні галузей. Huji має понад 100 дослідницьких центрів, на даний момент триває 3800 дослідницьких проектів.

Як і належить видатній науковій установі, тісно пов’язаній із міжнародним науковим співтовариством, Єврейський університет об’єднує провідних дослідників з усього світу. Третина всіх кандидатів докторських наук в Ізраїлі навчаються в Єврейському університеті, а чверть усіх міжнародних стипендіатів в Ізраїлі є членами університету. Це також є накопичувачем у отриманні грантів на дослідження від Європейської дослідницької ради (ERC).

Орган з досліджень та розвитку Єврейського університету заохочує та сприяє всій дослідницькій діяльності в університеті та забезпечує постійну підтримку науково-дослідних проектів. На сьогоднішній день дослідниками, пов’язаними з HUJI, було зареєстровано понад 10 000 патентів. Університет заохочує та сприяє передачі технологій та підтримує успішну комерціалізацію інновацій. Тому не дивно, що університет зіграв таку помітну роль у розвитку знаменитої стартової екосистеми Ізраїлю.

Яскраве міжнародне співтовариство

Понад 2000 студентів з 90 країн щорічно навчаються в Єрусалимі та користуються багатьма можливостями короткострокового навчання, які пропонує Ротбергська міжнародна школа HUJI. Сюди входять односеместрові програми навчання за кордоном та програми обміну студентами, курси івриту ульпан та різні стажування. Студенти, пов'язані з Ротбергом, є частиною жвавої міжнародної спільноти, яка користується стимулюючими академічними програмами поряд із захоплюючим особистим досвідом.

Наші студенти занурюються у навчання, і вони також насолоджуються можливістю відчути одне з найбільш захоплюючих міст у світі. Єрусалим переповнений історією, культурою та релігією, але це також прекрасна сучасна столиця з різноманітним населенням та яскравим нічним життям. Університет допомагає своїм іноземним студентам максимально використати цей унікальний досвід, організовуючи безліч соціальних та культурних заходів, а також незабутні екскурсії по Ізраїлю.

Чому вчитися в Єврейському університеті?

 • Перший номер за досконалістю в Ізраїлі та серед 100 найкращих університетів світу
 • Вісім лауреатів Нобелівської премії за останні роки - випускники та дослідники ХУ
 • Дослідники HU виграли численні престижні призи
 • Пропонується понад 150 областей дослідження , включаючи багато міждисциплінарних програм
 • Інновації та креативність у навчанні та дослідженнях (нейронні обчислення, пізнання, обчислювальна біологія, вивчення раціональності)
 • Чотири кампуси приймають студентів з усього світу
 • Студентські послуги найвищого рівня, включаючи найсучасніші спортивні споруди та житло для студентів у всіх кампусах
 • Неймовірний панорамний вид на 3000-річне місто Єрусалим з вікон класів.

Рейтинги

Розташування

 • Mt. Scopus 9190501 Jerusalem, , Jerusalem

 • Rehovot, Ізраїль

Запитання