Keystone logo
Texas A&M University School of Law LLM із сертифікатами в галузі управління багатством, міжнародного оподаткування або управління ризиками
Texas A&M University School of Law

LLM із сертифікатами в галузі управління багатством, міжнародного оподаткування або управління ризиками

Fort Worth, США

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 12 680 / per semester *

Дистанційне навчання

* 12 680,72 дол. США: плата за навчання та необхідні збори / 18 674,84 дол. США: навчання нерезидента та необхідні збори. Можуть стягуватися додаткові збори

Введення

Якщо ви коли -небудь замислювалися про те, щоб отримати ступінь магістра права, немає кращого часу, ніж зараз, і немає кращого місця, ніж юридична школа Техаського університету A&M.

LL.M. є вищою юридичною освітою для студентів, які вже здобули ступінь юриста або його еквівалент на юридичному факультеті за межами Сполучених Штатів Америки.

 • бажають розвинути спеціалізацію в певній галузі права.
 • шукати розуміння законодавства та процедур США, включаючи тих, хто, можливо, захоче здати іспит на адвокатуру Техасу.

Інтернет LL.M. Варіанти ступенів

 • Міжнародна податкова навчальна програма
  Texas A&M Law пропонує провідну онлайн-програму з навчальною програмою з міжнародних податків із багатопрофільним підходом, орієнтованим на управління ризиками. Наша унікальна галузева онлайн-програма перевірена та зосереджена на потребах транснаціональних корпорацій, великих компаній та урядів. Диплом Техаського університету A&M, дослідницького закладу першого рівня та одного з найбільших державних університетів США, визнаний у всьому світі. Онлайн-магістр юриспруденції Texas A & M або програма магістра права з міжнародного оподаткування спеціально розроблена для податкових фахівців, як юристів, так і не юристів, чия кар’єра вимагає розуміння міжнародного оподаткування та суміжних питань.
 • Навчальна програма з управління ризиками
  Наша програма управління ризиками надає вам знання та навички, необхідні для успішної роботи у швидкоплинній, високоструктурованій культурі, що керується термінами виконання. Ми розробили програму з урахуванням як юристів, так і не юристів, а також розробили курси, які допомагають з’єднати точки між багатьма питаннями, такими як дотримання вимог, довірче управління, корпоративне управління тощо. Залучайте, впроваджуйте інновації та взаємодійте у реальному світі з управління ризиками.
 • Навчальна програма з управління багатством
  Наша програма управління багатством дає вам знання та навички, необхідні для консультування заможних клієнтів та допомоги в управлінні їх активами. Оскільки управління майном включає професіоналів із різним досвідом, ми розробили програму з урахуванням як юристів, так і неюристів.

Весь Texas A&M LL.M. онлайн -програми повністю акредитовані Комісією з коледжів Південної асоціації коледжів та шкіл. Крім того, ці програми отримали згоду Американської асоціації адвокатів (ABA).

Гнучка онлайн -доставка для працюючих професіоналів

Вивчайте, коли і де ви хочете, за допомогою нашого найсучаснішого онлайн-формату. Ця програма призначена для працюючих дорослих. Ви можете завершити програму за своїм розкладом, продовжуючи працювати, дозволяючи вам та вашим однокласникам ділитися прикладами з реального світу та миттєво застосовувати свою освіту. Техаський університет A&M, який входить до топ-20 онлайн-програм вищої освіти в США, пропонує асинхронну, привабливу онлайн-платформу.

Рішення про вступ

Рішення про вступ ґрунтуються на ретельному розгляді справ кожного кандидата. Незважаючи на те, що сила повного академічного обліку заявника є помітною в процесі, багато факторів враховуються для визначення ймовірності успішного завершення навчальної програми абітурієнта. Хоча задоволення мінімальних критеріїв вступу кваліфікує кандидата для розгляду, відповідність мінімальним критеріям вступу до університету не гарантує вступ до програми.

Вимоги до попереднього ступеня

 • Кандидати для вступу повинні мати здобутий диплом юриста (JD) з юридичної школи, акредитованої ABA.
 • Іноземні освічені юристи повинні мати ступінь, еквівалентну юристу (JD)

Розклади

 • За когортами:
  • Восени: Термін подачі заявок: 1 серпня
  • На весну: Термін подачі заявок: 1 січня
  • На літо (лише онлайн -програми): Дедлайн подачі заявок: 1 травня
 • Заявки приймаються на постійній основі з когортами, починаючи з осені, весни та літа.
 • Заявки та всі пов'язані з ними документи необхідно подавати через LSAC або юридичний факультет безпосередньо вчасно, щоб переконатися, що ви вступили до бажаної когорти.
 • Ми радимо вам подати заявку завчасно, щоб отримати своєчасне рішення про зарахування.
 • Приймальна комісія ретельно розглядатиме своєчасно подані заявки до досягнення можливостей програми.

Застосування

Усі LL.M. абітурієнти можуть зареєструватись у приймальній раді юридичних факультетів (LSAC) LL.M. Служба акредитаційних зборів, щоб отримати доступ до електронної заяви та подати необхідні документи, необхідні для завершення процесу вступу через LSAC, або подати заявку безпосередньо через юридичну школу.

Обов’язковий для вступу

Для розгляду на вступ заявник може подати такі документи через LLAC LL.M. Служба акредитаційної асамблеї або подайте заявку через юридичну школу безпосередньо через форму у форматі PDF:

 • Закінчена LL.M. заявка через LSAC або додаток у форматі pdf, якщо ви звертаєтесь безпосередньо до юридичної школи.
 • Плата за заявку (не повертається)
  • 65 доларів США для абітурієнтів із освітою у США та 90 доларів для абітурієнтів із іноземною освітою. Подайте чек або грошовий переказ, що підлягає оплаті, до Техаського університету A&M.
 • Опис резюме, що містить деталі про:
  • Освіта заявника, товариства честі, військова служба, позакласна робота, громадські/громадські роботи, відзнаки та нагороди, публікації, володіння іноземною мовою та будь -які інші значні досягнення та заслуги.
  • Відповідна історія роботи заявника. Обов’язково вкажіть назву роботодавця чи організації, місцезнаходження, дати роботи, займану посаду (посади), загальний опис виконуваних обов’язків та будь-які досягнення, визнані роботодавцем.
 • Заява про інтерес, набрана з подвійним інтервалом, що не перевищує двох сторінок. У заяві має бути зазначено:
  • Інтерес до програми заявника - див. Перелічені вище варіанти.
  • Освітній та професійний досвід заявника підготував його або її до поглибленого юридичного навчання.
  • Професійні плани та цілі заявника після завершення навчальної програми.
 • Заяви, якщо вони є, з поясненнями ствердних відповідей на запитання в розділі «Характер та придатність» заявки.
 • Два рекомендаційні листи, подані через LSAC LL.M. Служба акредитаційних зборів, що підтверджує готовність заявника до поглибленого юридичного вивчення. Кандидатам настійно рекомендується надсилати рекомендаційні листи від нинішніх чи колишніх викладачів юридичного факультету та колишніх чи нинішніх керівників. Слід уникати рекомендаційних листів, що ґрунтуються переважно на особистих стосунках.
 • Офіційні академічні стенограми, подані через LLAC LL.M. Служба акредитаційної асамблеї або безпосередньо до юридичної школи від усіх студентів, аспірантів та юридичних навчальних закладів, включаючи остаточні стенограми, що відображають присвоєння всіх отриманих ступенів - співробітників, бакалаврів, магістрів та докторантів.

Іноземні освічені юристи - оцінка стенограми:

Абітурієнти з іноземною освітою, ті, хто закінчив ступінь бакалавра за межами США, її територій чи Канади, зобов’язані подати всі стенограми з офіційним перекладом англійською мовою. Офіційні переклади повинні бути підготовлені визнаною службою перекладів і включати всі оригінали печаток та/або підписів. Абітурієнти, які зараз навчаються у навчальному закладі США, можуть домовитись, щоб їхня нинішня школа подала копії своїх офіційних стенограм (ив) безпосередньо до юридичної школи (див. Стор. 10 заявки у форматі pdf).

Іноземні освічені юристи - володіння англійською мовою:

На додаток до всіх інших вимог до вступу, кандидати з іноземною освітою повинні продемонструвати знання англійської мови. Кандидати повинні звернутися до Офісу вищих та професійних досліджень для отримання найновішої інформації щодо перевірки знання англійської мови.

Після того, як заявник заповнить та подасть електронну заяву, юридичний факультет автоматично запитує офіційну копію LL.M. Звіт про службу збірки облікових даних від LSAC. Зверніть увагу, що заявка не вважатиметься повною, доки юридичний факультет не отримає кожен із перелічених вище пунктів через LSAC LL.M. Служба акредитаційної збірки.

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання