Texas A&M University School of Law

A logo

Введення

Адвокату 21 століття доводиться робити не лише розгляд справ у суді. Вам знадобиться вміння вести переговори про угоди, складати проекти контрактів, укладати угоди та посередницькі спори. У юридичній школі університету Техасу A&M ми вас просимо. Наша інноваційна програма JD наголошує на важливості реальних юридичних навичок, які повністю підготують вас до всіх аспектів вашої кар'єри.

Існує не один тип адвоката. У 21 столітті практикуючі юристи обслуговують найрізноманітніших клієнтів у різних сферах та в незліченних галузях промисловості. У юридичній школі Техаського університету A&M ви можете залишати свої можливості відкритими, здобуваючи широку освіту. Або ви можете вибрати один із трьох різних шляхів, які ми пропонуємо. На кожному з цих шляхів ви навіть можете зосередитись на певних сферах практики, таких як інтелектуальна власність або законодавство про нафту та газ.

Вибір юридичної школи означає вибір дому на найближчі кілька років, і ви не знайдете кращого місця для навчання та проживання, ніж Форт-Ворт. Форт-Ворт пропонує неперевершену якість життя, юридичну спільноту, яка приймає та наставляє молодих юристів, а також доступ до широкого кола роботодавців у різних практичних умовах, включаючи юридичні фірми, державні установи, некомерційні організації та юридичні департаменти корпорацій.

Розташування

  • Commerce Street,1515, 76102, Fort Worth

Запитання