Temple University Beasley School of Law

A logo

Введення

Про храмовий закон

Послідовно визнана топ-50 і найкраща юридична школа, Temple University Beasley School of Law займає №3 в судовому адвокації, № 11 в юридичній письмовій формі, № 19 у міжнародному праві та №25 у податковому праві від Новин США

Temple Law є лідером в дослідному навчанні та має викладачів з міжнародною репутацією за академічну майстерність, стипендію та ефективне навчання. Також в Temple Law є п'ять центрів: Центр соціальної справедливості Шеллера, Інститут міжнародного права

Студенти з усього світу зараховуються до програми Juris Doctor (JD) Temple Law та програми Master of Laws через 120-річну відданість школи за вищу юридичну освіту за прийнятну ціну.

Життя у Філадельфії

Місто Філадельфія є важливою частиною досвіду храмового права. Філадельфія є першим містом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в США, і нещодавно було визнано одним із найкращих міст, яке відвідало США у 2020 році National Geographic . Академічні програми студентів щодня підсилюються культурним та інтелектуальним життям цього прекрасного та яскравого міста та за набагато більш доступну вартість життя порівняно з іншими містами східного узбережжя.

Шосте за величиною місто країни, Філадельфія - це штати федеральних та федеральних судів на кожному рівні, незліченна кількість юридичних фірм, великих і малих, десятки муніципальних установ та сотні інших юридичних роботодавців. Студенти юридичного храму можуть легко їхати до Нью-Йорка та Вашингтона через зручне розташування Філадельфії між двома великими містами.

Місія

Заснований у 1895 році, Закон про Храм прагне досконалості в навчанні, навчанні, стипендії та служінні. Храмовий закон призначений для підготовки студентів до вступу та продовження роботи в юридичній професії з найвищим рівнем майстерності, із твердим зобов'язанням до принципів професійної відповідальності та з почуттям особистого зобов’язання керувати та служити громадам, в яких вони жити і практикувати.

Закон Temple підтримує основний ідеал зробити юридичну освіту доступною для всіх талановитих людей, включаючи осіб, які в іншому випадку можуть не мати такої можливості або які можуть зіткнутися з бар'єрами через расу, віру, секс, інвалідність, сексуальну орієнтацію, гендерну приналежність або вираз, вік, соціально-економічний фон або інші особистісні характеристики.

Розташування

  • Temple University Beasley School of Law 1719 North Broad Street Philadelphia, PA 19122, 19122, Philadelphia

  • Lungotevere Arnaldo da Brescia, 15, 00196, Rome

Програми

Запитання