Suzhou Centennial College

Suzhou Centennial College

Suzhou Centennial College

Введення

Suzhou Centennial College (SCC) було засновано завдяки партнерству Сучжоуського університету науки і технологій (SUST), Centennial College Canada (CC) і Global Education Management Group (GEM), заснованої паном Лай Пін Йонгом, членом Академії наук Малайзії. Маючи 16-річну історію роботи в школах, SCC пишається першим китайсько-іноземним спільним коледжем у Китаї, схваленим урядом провінції Цзянсу та поданим Міністерством освіти Китаю.

SCC стратегічно розвиває свої академічні програми, просуваючи галузево-орієнтовані програми, віддаючи пріоритет інженерним програмам, включаючи інженерні програми в програми управління та об’єднуючи інженерні та бізнес-програми. SCC може похвалитися своїми 7 школами, а саме Школою інженерії, Школою бізнесу, Школою мистецтва та дизайну, Школою освіти та обслуговування, Школою вільних мистецтв, Школою безперервної освіти та Школою інновацій та початкового бізнесу. Наразі SCC пропонує 22 програми в таких сферах, як технологія та застосування великих даних, технологія та застосування хмарних обчислень, технологія розробки програмного забезпечення, технологія інтелектуального керування, електронна комерція, міжнародні фінанси, міжнародна торгівля, технологія виробництва анімації, архітектурний дизайн та освіта дітей раннього віку. , програми яких користуються великим попитом у місцевих галузей промисловості та громад. Серед 22 програм, які пропонуються в SCC, дві оцінені як найкращі програми департаментом освіти провінції Цзянсу, а інші дві оцінені як видатні програми муніципальним урядом Сучжоу. Щоб краще підготувати студентів SCC до кар’єрної готовності та задовольнити потреби галузі протягом наступного десятиліття, SCC планує побудувати навчальну базу практичних навичок, яка охоплює площу 50 000 квадратних метрів і сприяє інтеграції промислової освіти. Оскільки в SEID розташовано понад 4000 високотехнологічних корпорацій, таких як Huawei, Spitz, Cinda Bio, Tongcheng-Yilong, Xuchuang Technology, NJU Optoelectronics, Sudaweig, Corning Jerry, студенти матимуть хороші можливості для розміщення та працевлаштування.

SCC має хороше англомовне середовище, добре розвинену інтеграцію індустрії та освіти, масове онлайн-викладання та численні Pathways до університетів завдяки дотриманню своєї освітньої філософії «Інтернаціоналізація, спеціалізація та задоволення». SCC прагне допомогти своїм студентам покращити знання англійської мови та набути основних навичок працевлаштування, щоб стати справжніми громадянами світу та кваліфікованою робочою силою.

Близько 90% викладачів SCC мають ступінь магістра або вище, серед яких 50% мають освіту за кордоном. Тому викладачі SCC можуть проводити курси двомовно або англійською. Оскільки іноземні студенти займають до однієї п’ятої від загальної кількості студентів у кампусі, SCC пропонує різноманітні позакласні заходи, щоб задовольнити індивідуальні потреби студентів у вивченні англійської мови, такі як English Club, English Competition for Fun, Talent Show, Drama Club, Клуб зв’язків з громадськістю, клуб Globetrotters, програма вдосконалення англійської мови та лабораторія письма.

SCC розвиває співробітництво коледжу та бізнесу шляхом спільної розробки програм у сферах промислового Інтернету, штучного інтелекту та інтелектуального виробництва з контекстуальним навчанням навичкам. Використовуючи підходи до змішаного навчання MOOC/SPOC та дистанційного навчання, SCC докладає зусиль, щоб революціонізувати викладання та навчання шляхом трансформації освітньої філософії «викладати знання та навички» на «допомогу учням отримати знання та навички». Запрошуючи професорів та інженерів з усього світу для проведення онлайн-курсів, SCC вивчає можливості пропонувати синхронізовані онлайн-класи.

SCC передбачає відомий китайсько-іноземний спільний коледж з відмінними характеристиками в усьому Китаї. Випускники SCC мають хороші шанси підвищити свої повноваження від диплома до ступеня через коледж-університет Pathways до більш ніж 100 університетів Канади, Великобританії, Австралії, США, Німеччини та Франції, які можуть включати, але не обмежуватися ними: університет Торонто, Йоркський університет і Технологічний інститут Онтаріо; Уорікський університет, Ноттінгемський університет і Халлський університет; Австралійський національний університет, Технологічний університет Сіднея та Університет Маккуорі; Північно-східний університет; Каліфорнійський державний університет і Портлендський державний університет. Завдяки партнерству та підтримці Centennial College студенти SCC можуть продовжувати навчання в Centennial College в Канаді або його партнерських університетах по всьому світу, а SCC Overseas Articulation Center може полегшити цей процес, пропонуючи комплексні консультаційні послуги.

Розміщення

Апартаменти MBA, розташовані на Wenxing Plaza, де є чимало кафе, ресторанів і магазинів, пропонують різні типи номерів від 1 до 3 спалень. У загальній вітальні є диспенсер для води, телевізор, холодильник і мікрохвильова піч. Студенти також користуються безкоштовним прибиранням кожні два тижні. 5 5 хвилин ходьби до кампусу SCC.

  • Розташування: Wenxing Plaza, No. 621 Linquan Street, Dushu Lake Science and Education Innovation District, Suzhou
  • Індустріальний парк Телефон: +86 (0)512 6265 6588
  • Кількість квартир: 402
  • Добова оренда: залежно від тривалості контракту, розташування та розміру спальні поточна ставка становить близько 50 юанів за кімнату.

Розташування

  • Suzhou

    No.1 Renai Road, Suzhou Industrial Park, 215000, Suzhou

    Запитання