Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

Введення

За понад 100 років Саффолкське право підготувало одних із найвидатніших юристів країни. З наголосом на реальній практиці та експериментальному навчанні Саффолкське право є неперевершеним місцем для початку, побудови та запуску успішної кар’єри та життя в галузі права.

Будучи однією з найбільших юридичних шкіл у Сполучених Штатах, Suffolk Law має розширену навчальну програму, яка поєднує міцну академічну основу з досвідом у низці спеціальних галузей. Ваша освіта включає в себе програми практичного навчання, національно відомих викладачів і справжніх практикуючих юристів, які поєднують теорію з практикою, щоб підготувати студентів до роботи в 21 столітті.

Місія та цілі

Suffolk University Law School, що знаходиться в Бостоні, прагне прийняти студентів із будь-яким походженням і обставинами та навчати їх, щоб вони стали висококваліфікованими й етичними юристами, які добре підготовлені для роботи у своїх місцевих громадах, у всій країні та в усьому світі. Оскільки роль юриста розвивалася та розширювалася з моменту заснування Саффолка в 1906 році, юридична школа прагне розвинути у своїх студентів навички, необхідні для обслуговування мінливих потреб професії у все більш різноманітному, глобальному та технологічно залежному суспільстві. Будучи однією з найбільших юридичних шкіл країни, Саффолк вирішує цю проблему, надаючи студентам основну основу юридичної освіти, широкий вибір курсів і програм, а також відмінну підготовку різноманітних і доступних викладачів, які займаються науковими дослідженнями та послугами своїй професії та громадам. . Мета Suffolk полягає в тому, щоб надати своїм студентам доступ до чудової юридичної освіти, надихнути на відданість справедливості та надати випускникам можливість досягти своїх кар’єрних прагнень.

Запитання