St. John's University, Rome Campus

St. John's University, Rome Campus

St. John's University, Rome Campus

Введення

Глобальні Студенти

The Рим Кампус університету Сент-Джонс вербує різноманітний, міжнародний студентський. Навчання за кордоном в Римі дозволяє студентам підготуватися до глобальній арені; дізнатися про міжнародний бізнес і політичних питаннях; брати участь у стажуванні в органах ООН, неурядові організації (НУО) та посольства; процвітати в комфортній і сприятливою академічному середовищі; насолоджуватися новим досвідом; і культивувати довічні дружні відносини з іншими студентами з усього світу.

Глобальні можливості

Для того, щоб підготувати студентів до успіху на світовому ринку, Сент-Джонс пропонує справді міжнародний академічний досвід. Наші студенти також рекомендується вчитися на наших кампусах в Нью-Йорку. Всі пропозиції курсу на кампусах в Нью-Йорку відкриті для аспірантів, які навчаються в Римі. Крім того, фінансова допомога США та стипендіальні фонди застосовуються в Римі так само, як це робить в наших кампусах в Нью-Йорку.

У столичному університеті, Сент-Джонс є невід'ємною частиною Нью-Йорк з легким доступом до комерційним і культурним ресурсів Манхеттена. Для студентів шукають глобальну перспективу, жити і вчитися в Нью-Йорку є одним з основного освітнього переваги.

Командна робота і лідерство

Успішні підприємства і організації працюють групи осіб, щоб шукати шляхи вирішення проблем. Випускники Санкт-Джона домогтися успіху, тому що вони вчаться працювати в команді-орієнтованої середовищі, де студенти з різних професій співпрацюють з викладачами, щоб зрозуміти і вирішити проблеми, пов'язані з бізнесом.

Розташування

  • Via Marcantonio Colonna, 21A , 00192, Rome

Запитання