Stetson University College of Law

A logo

Введення

Як Флорида перша юридична школа, Стетсонський виховав видатних юристів, суддів і лідерів громад протягом більше ста років. Стетсон є топ-100 юридична школа, яка займає 1 місце в інформаційно-пропагандистської діяльності клінічних випробувань і № 3 в юридичній письмовій формі США Новини & World Report, і повністю акредитована Американської асоціації адвокатів та Асоціації американських юридичних вищих навчальних закладів.

Стетсон університет юридичний коледж є активною частиною районі метро Тампа-Бей, з його головному кампусі права в Галфпорт / St. Петербург і супутникове центр в Тампі. Юридична школа є частиною Стетсонського університету, з коледжу мистецтв і наук, школа ділового адміністрування, і в музичній школі в Деленд і університет сателітний центр у святкуванні.

Дін Крістофер Pietruszkiewicz наводить різні групи факультету, адміністраторів і персоналу відповідно до місії і цінностями юридичний коледж і Стетсонського університету.

Stetson Погляд на

Перше місце № 1 для пропаганди випробувань і № 3 для юридичних документів США Новини & World Report Індивідуальний підхід до потреб студентів Талановитий, доступні викладачів, які перевершують у своїх областях Держава-оф-арт-бібліотека і класи Сім залів судових засідань JD сертифікати концентрації в галузі пропаганди, старший права, екологічного права, міжнародного права та соціальної справедливості Подвійний диплом і спільної ступеня опції: JD / ступінь Магістра. в адвокатурі, JD / MBA, JD / MPH, JD / МІЕЛЬ з міжнародного економічного права, і JD / MEBL в Європейській Бізнес закону Магістр права градусів у пропаганді, старший право і міжнародне право Один з небагатьох юридичних навчальних закладів США, щоб ділити простір з робочою суду, другий районного суду Флориди Апеляційний Перша школа закон у Флориді, щоб вимагати Pro Bono послугу, студентів і викладачів Відмінні розвитку кар'єри та підготовки бар послуги. Нещодавно названий одним з кращих програм LLM для можливості кар'єри по Міжнародним Jurist Magazine. Центри передового досвіду в галузі пропаганди, Старійшина закону, вищого освітнього права і політики, і міжнародного права Головна для інститутів з питань законодавства в області біорізноманіття, права Карибського, юридичний зв'язку, і права ветеранів Головна чотирьох академічних журналах: Stetson Law Review, Journal міжнародного старіння права і політики, журнал міжнародного права і політики дикої природи, і Stetson Журнал адвокатську діяльність і право Програма нагород за топ-рейтинг студентів 45 студентських організацій Національні та чемпіон світу команди пропагандистської Широкий вибір клініки та стажування можливості Яскравий життя кампуса з різними студентськими організаціями, міжшкільних заходів та змагань Вісім навчання за кордоном і шість програм валютні Основний кампус закон Gulfport / St. Петербург із супутниковим центру недалеко від центру міста Тампа

7 великих причин вважати Стетсон закон:

Сила наших академічних програм.

Стетсонський професор вчить classWe пишаємося тим, що в статистиці ранг # 1 для пропаганди випробувань і № 3 для юридичних документів США Новини & World Report. Стетсон також є лідером в області старшого права, в області біорізноманіття екологічного права, закону про вищу освіту, міжнародного права, соціальної справедливості, права ветеранів, Карибського права, а також в інших областях правового дослідження. Стетсон пропонує п'ять JD сертифікат програм концентрації, більш 60 навичок факультативів, а також спільні або подвійного ступеня варіантів JD / LL.M., JD / MBA і JD / MPH

Можливості набути практичного юридичний досвід.

Клінічна освіта participantsStetson пропонує студентам більше 400 клінік та екстернат можливості щорічно через Тампа-Бей, штат Флорида столична область. Маючи більш ніж 30 клінік і переддипломної курси при приблизно 60 приймаючих організацій, Стетсонський приєднується кілька інших юридичних вищих навчальних закладів по всій країні, які гарантують, що кожен студент може брати участь в клініці або екстернат курсу під час юридичної школи.

Стипендії для зниження вартості вищої освіти.

Стетсонський студент veteranIn Fall 2015 року, 55% нових студентів отримали стипендії JD. Всі прийняті студенти першого курсу автоматично вважаються для багаторічних стипендій. Починаючи з 2016-2017 навчального року, Стетсонський буде підтримувати необмежену кількість кваліфікованих ветеранів або утриманців з жовтою стрічкою програми GI Білла.

Гарний університетське містечко розташований в сонячному Тампа-Бей, штат Флорида.

21 акрів, пальма STETSON Law campusStetson вишикувалися головний кампус в Галфпорт / St. Петербург був колись 1920-х років курорт відвідують Бейб Рут і інші знаменитості. Сьогодні наші історичні будівлі доповнені 3,920 мережевими з'єднаннями, сім робочих залів судових засідань, 50 бібліотечних група навчальних кабінетів, басейн, а також юридична бібліотека з більш ніж 419,000 томів. Хочете відпочити від навчання? Trip # 4-місце кращий пляж радника (Санкт-Піт-Біч) знаходиться в п'яти хвилинах від кампуса.

Факультет хто любить викладання права і дбати про успіх студентів.

Стетсонський професор радить studentOur професора беруть участь практично в кожному аспекті життя університетського містечка і захоплені працювати зі студентами як всередині, так і за її межами класної кімнати. Факультет з усією юридичної школи проводять час, яка виступає в якості наставників, консультування студентських організацій, а також пропагандистські тренерської команди. Наш факультет є авторами, юристи і лідери в своїх областях юридичної експертизи.

Послуги з розвитку кар'єри для студентів і випускників.

Персонал Розвиток кар'єри радить studentAn доступним розвиток персоналу кар'єри підтримує студентів з індивідуальної коучинг сесій, групових зустрічей і програм. Серія семінарів STETSON в «Кар'єра Інструментарій» забезпечує основу для планування кар'єри та пошуку роботи. Наші співробітники встановили відносини з областю Tampa Bay юридичної спільноти і працює, щоб допомогти випускникам знайти свою ідеальну кар'єру.

Програми навчання за кордоном на Кайманових островах, на Кубі, в Англії, Південної Кореї, Іспанії та Нідерландів.

Дослідження Стетсонський за кордоном participantsOur студенти можуть досліджувати світ, заробляючи академічний кредит і зустріч експертів з правових питань в далеких краях. На додаток до літа STETSON за кордоном і програми семестру, Стетсонський також має міжнародні угоди про обмін з університетами Австралії, Англії, Ірландії, Франції та Іспанії.

Розташування

  • Stetson University College of Law 1401 61st Street South , 33707, Tampa

  • Gulfport

Запитання