Keystone logo
Stellenbosch University LLM
Stellenbosch University

LLM

Stellenbosch, Південно-Африканська Республіка

Request duration

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Ця програма пропонує юридичну освіту на найвищому рівні в ряді цілеспрямованих навчальних галузей академічного та практичного значення. Метою цієї програми є надання можливості випускникам права спеціалізуватися, отримати глибше розуміння вибраних галузей права та стати фахівцями-практиками та лідерами у вибраних галузях.

Ступінь присуджується після успішного завершення чотирьох навчальних модулів і дослідницького проекту обсягом від 15 000 до 20 000 слів на затверджену тему.

Студенти можуть або дотримуватися загальної програми, або спеціалізованої програми (Альтернативне вирішення спорів, Міжнародне торгове право, Право інтелектуальної власності або Трудове право).

Програма вимагає відвідування занять у Стелленбосі протягом року, причому заняття зазвичай проводяться раз на тиждень за модуль увечері з 18:00 до 20:00.

Усі модулі викладаються англійською мовою, і студенти, які навчаються на цій програмі, повинні добре володіти англійською мовою.

I. Програми магістра права в Стелленбоші

1.1 Університет Стелленбоша пропонує шість програм LLM за курсовою роботою, а саме:

Загальний LLM за курсовою роботою;

  • LLM з права міжнародної торгівлі;
  • LLM в галузі права інтелектуальної власності;
  • LLM в галузі трудового права;
  • LLM з альтернативного вирішення спорів;
  • LLM з регулювання та політики державних закупівель;

1.2 Навчальна програма для загальної програми LLM за курсовою роботою формально не організована на кафедральній основі, і немає єдиного набору встановлених модулів. Натомість студентам пропонується скласти навчальну програму з модулів, запропонованих факультетом. Вибір повинен відповідати формальним вимогам ступеня та підлягає затвердженню Радою факультету. Розклад також обмежує можливості, доступні для студента. Це неминуче. Розклад, залишаючи простір для міждисциплінарного вибору, дозволяє студентам спеціалізуватись шляхом вибору модулів у широких сферах приватного, комерційного чи публічного права. На додаток до модулів необхідно виконати дослідницьку роботу. Для отримання додаткової інформації про дослідницьку роботу дивіться пункт 18 нижче.

1.3 Магістр права міжнародної торгівлі складається з таких модулів: право міжнародної купівлі-продажу; Міжнародний комерційний арбітраж; Закон про сталий розвиток; Оплата та гарантії в міжнародних контрактах; Морські перевезення вантажів; Правові аспекти світової та регіональної торгівлі; та міжнародне податкове право (всі модулі з кафедри меркантильного права). Студенти повинні пройти 4 з 6 модулів (2 модулі на семестр). На додаток до модулів необхідно виконати дослідницьку роботу. Для отримання додаткової інформації про дослідницьку роботу дивіться пункт 18 нижче

1.4 Магістр права інтелектуальної власності складається з трьох обов’язкових модулів і одного факультативного (усі модулі з факультету меркантильного права). Обов’язковими модулями є Закон про авторське право, Патентне право та Закон про зареєстрований дизайн, а також Закон про товарні знаки. Студенти вибирають право інтелектуальної власності в цифровому середовищі або право конкуренції за вибором. На додаток до модулів необхідно виконати дослідницьку роботу. Для отримання додаткової інформації про дослідницьку роботу дивіться пункт 18 нижче.

1.5 LLM у галузі трудового права складається з чотирьох обов’язкових модулів: «Права зайнятості», «Вибрані питання міжнародного права праці та соціального забезпечення», «Рівність на робочому місці» та «Вибрані питання колективного трудового права» (усі модулі від Департаменту Меркантильне право). На додаток до модулів необхідно виконати дослідницьку роботу. Для отримання додаткової інформації про дослідницьку роботу дивіться пункт 18 нижче.

1.6 Програма LLM з альтернативного вирішення спорів складається з трьох обов’язкових модулів і одного факультативного. Обов’язковими модулями є міжнародний комерційний арбітраж, медіація та окремі методи вирішення спорів. Студенти можуть вибрати міжнародне право купівлі-продажу або трудові права як вибірковий модуль. На додаток до модулів необхідно виконати дослідницьку роботу. Для отримання додаткової інформації про дослідницьку роботу дивіться пункт 18 нижче.

1.7 LLM у галузі Регулювання та політики державних закупівель є професійним ступенем LLM і складається з двох обов’язкових модулів і двох факультативних. Професійна LLM організована по-різному від програм LLM вище.

1.7 За винятком LLM у галузі права міжнародної торгівлі, права інтелектуальної власності, трудового права, альтернативного вирішення спорів, регулювання та політики державних закупівель, згідно з правилами університету, сертифікат про ступінь не відображатиме жодної обраної галузі спеціалізації.

1.8 LLM за курсовою роботою не є заочним курсом. Відвідування занять у Стелленбоші є обов’язковим.

Прийом

Навчальний план

Про Школу

Запитання