Keystone logo
© Stellenbosch University
Stellenbosch University

Stellenbosch University

Stellenbosch University

Введення

Починаючи з 1918 року в історичному містечку Стелленбош, обсадженому дубами, Стелленбоський університет мав чотири факультети (мистецтва, науки, освіти та сільського господарства), 503 студенти та 40 викладачів. З тих пір Університет Стелленбоша (SU) перетворився на жваву та космополітичну спільноту з понад 32 000 студентів і майже 3 500 академічних і допоміжних служб, які працюють на десяти факультетах і п’яти кампусах з широким спектром освітніх програм на вибір. Наша спільнота студентів бакалаврату та аспірантури включає понад 3000 іноземних студентів зі 100 країн.

Університет є домом для одних із найкращих і найяскравіших науковців країни. Університет Стелленбоша (SU), що знаходиться в Африці, приваблює студентів з усього світу. Студенти з понад 100 країн, аж до Південної Кореї, Швейцарії, Австралії, Габону та Колумбії, бродять по наших кампусах, що робить SU справді міжнародним університетом.

Під час перебування в Південній Африці іноземних студентів підтримує Міжнародний університет Стелленбоша. Офіс пропонує широкий спектр послуг, від логістичних до академічних і соціальних. Створений у 1993 році міжнародний офіс SU свідчить про давню прихильність установи до інтернаціоналізації.

Наша увага зосереджена на міждисциплінарних дослідженнях, які приносять користь суспільству в національному, континентальному та глобальному масштабі.

 • SU є партнером-засновником Альянсу африканських дослідницьких університетів (ARUA). Альянс 16 африканських університетів сприяє & посилює дослідження на континенті.
 • Згідно з офіційними даними, оприлюдненими Департаментом вищої освіти та навчання (DHET) у 2022 році, ми входимо до трійки найкращих науково-інтенсивних університетів Південної Африки як на душу населення, так і з точки зору загального результату досліджень.
 • SU мав 7 центрів передового досвіду Департаменту науки та інновацій та Національного дослідницького фонду (DSI-NRF).
 • 504 дослідники з рейтингом Національного дослідницького фонду (NRF). Серед них 17 дослідників з рейтингом А,
 • 47 науково-дослідних кафедр, включаючи одну з найбільших національних (SARChI) кафедр у країні.

Університет Стелленбоша (SU) твердо відданий прагненню до знань, досліджень та інновацій на службі суспільства. Ми надаємо центр навчання та розвитку світового класу, який має глобальне значення, але вкорінений у піднесенні та трансформації наших місцевих громад. Наші дії керуються ключовими цінностями та атрибутами, а також завдяки видатним співробітникам і студентам, надійним операційним системам і глибокому сенсу.

Наші десять факультетів (агронауки, мистецтва та соціальних наук, економіки та менеджменту, освіти, інженерії, права, медицини та медичних наук, військових наук, науки та теології), а також Школа кліматичних досліджень, Школа даних та Computational Thinking і Stellenbosch Business School розташовані в п’яти кампусах у провінції Західний Кейп у Південній Африці.

Відповідно до офіційних даних Департаменту вищої освіти та навчання (DHET), оприлюднених у 2022 році, SU входить до трійки найкращих науково-інтенсивних університетів Південної Африки як на душу населення, так і за загальним обсягом наукових досліджень.

Зараз у SU загалом 20 дослідників з рейтингом А — це наша найбільша кількість на сьогоднішній день, — отримавши дев’ять нових рейтингів А в рейтинговому раунді 2021 року.

У нас є 44 дослідницькі кафедри - 23 у рамках програми DSI-NRF SARChI та 21 кафедра, що фінансується галуззю. У 2012 році це число становило 16. Дослідницькі кафедри роблять дуже значний внесок у результати досліджень, вплив і дохід SU як процвітаючої науково-інтенсивної установи.

Кількість постдокторантів зросла з 154 у 2012 році до понад 340 зареєстрованих постдокторантів, зареєстрованих в SU у 2022 році.

Академічні досягнення, дослідження та інновації

Відповідно до офіційних даних Департаменту вищої освіти та навчання (DHET), оприлюднених у 2022 році, SU входить до трійки найкращих науково-інтенсивних університетів Південної Африки як на душу населення, так і за загальним обсягом наукових досліджень. Зараз у SU загалом 20 дослідників з рейтингом А — це наша найбільша кількість на сьогоднішній день, — отримавши дев’ять нових рейтингів А в рейтинговому раунді 2021 року. У нас є 44 дослідницькі кафедри - 23 у рамках програми DSI-NRF SARChI та 21 кафедра, що фінансується галуззю.

У 2012 році їх було 16. Дослідницькі кафедри роблять дуже значний внесок у результати досліджень, вплив і дохід SU як процвітаючої науково-інтенсивної установи. Кількість постдокторантів зросла з 154 у 2012 році до понад 340 зареєстрованих постдокторантів, зареєстрованих в SU у 2022 році.

​SU зміцнює свою репутацію закладу світового рівня. За даними Times Higher Education World University Rankings, SU входить до 300 найкращих університетів світу та до 20 найкращих університетів країн БРІКС. Він також входить до числа елітних навчальних закладів світу з 10 з 36 предметів, представлених у QS World University Rankings by Subject за 2015 рік. SU також був включений у 2014 CWTS Leiden Ranking, який вимірює наукову продуктивність 750 великих університетів у всьому світі.

Маючи 18 дослідницьких кафедр під Ініціативою дослідницьких кафедр NRF Південної Африки (SARChi), університет вважається лідером у галузі біомедичних досліджень та лікування туберкульозу, біотехнології вина, тваринництва та математичних біонаук. Інша кафедра SARChi, у галузі біології інвазії, спільно використовується між SU та Університетом Венди. Це лише одне з багатьох партнерств SU, як місцевих, так і міжнародних. Як бажаний дослідницький партнер, SU також бере участь у різних міжнародних академічних мережах.

Наше бачення

Університет Стелленбоша стане провідним африканським університетом, що займається інтенсивними дослідженнями, визнаним у всьому світі як чудовий, інклюзивний та інноваційний, де ми просуваємо знання на службу суспільству.

Наше завдання

Університет Стелленбоша – це університет, який займається інтенсивними дослідженнями, куди ми залучаємо видатних студентів, наймаємо талановитий персонал і забезпечуємо середовище світового рівня; місце, пов’язане зі світом, одночасно збагачуючи та трансформуючи місцеві, континентальні та глобальні спільноти.

Особливості кампусу

Головний кампус у мальовничому університетському містечку Стелленбош у самому центрі Західно-Капських Вайнлендс є справжньою привабливістю для студентів. Стелленбош розташований приблизно за 50 км від Кейптауна та лише за 30 км від міжнародного аеропорту Кейптауна.

Вісім факультетів знаходяться в головному кампусі, причому факультет медицини та наук про здоров’я розташований у кампусі Тайгерберга, що примикає до академічної лікарні Тайгерберга, а також факультет військових наук – єдиний у своєму роді в Південній Африці та один із двох у Південній Африці. Африка - базується у Військовій академії Сил оборони Південної Африки в Салдані. Бізнес-школа Стелленбоша та інші післядипломні програми з бізнесу та планування факультету економічних і управлінських наук розташовані в кампусі Bellville Park.

П’ятий кампус університету у Вустері був офіційно відкритий у 2012 році із запуском сільської клінічної школи Укванда факультету медицини та наук про здоров’я. Тут студенти медичних і суміжних медичних наук мають можливість завершити свою клінічну підготовку на сільській платформі. Це ще один приклад піонерської роботи SU в галузі академічних інновацій.

Щороку кампус також містить нову групу випускників шкіл, які беруть участь у науково-математичній програмі Stellenbosch University (SciMathUS). Програма пропонує студентам з неблагополучних освітніх громад можливість отримати доступ до вищої освіти.

  Прийом

  Будь ласка, ознайомтеся з правилами прийому до Stellenbosch University та нашими положеннями та умовами для нових заявок.

  Які мінімальні академічні вимоги до NSC (National Senior Certificate) Pass?​

  Щоб отримати пропуск NSC на курсі Gr12, ви повинні мати мінімум 7 предметів. З цих 7 предметів ви повинні мати:

  • Дві (2) південноафриканські мови;
  • Математика або математична грамотність (1);
  • Три (3) 20-кредитні предмети та;
  • Життєва орієнтація (1).

  Крім того, ви повинні пройти принаймні:​

  • 40% мінімум для вашої рідної мови;
  • 40% для двох інших предметів і;
  • 30% для двох інших предметів, один з яких має бути офіційною мовою на першому додатковому рівні або рівні рідної мови;
  • ​20% у фінальному предметі​

  * Життєва орієнтація не буде вважатися частиною вашого середнього рівня.

  Які мінімальні академічні вимоги до ступеня бакалавра?

  • 30% для південноафриканської мови навчання та викладання (англійська або африкаанс), і
  • Рейтинг досягнень 4 (50% - 59%) з чотирьох 20-кредитних предметів.

  Як ми розраховуємо середнє значення за національним сертифікатом старшого віку?

  Ми використовуємо найвищу оцінку з мови навчання та викладання (англійська чи афр.) + (у 5 разів кращі результати з 20-кредитних предметів, за винятком Life Orientation, Advanced Mathematics, Mathematics 3 та будь-яких інших предметів, які не належать до NSC). Потім загальна сума ділиться на 6.

  Як ми оцінюємо міжнародну кваліфікацію?

  • Ми використовуємо остаточні шкільні результати за Міжнародною навчальною програмою (Cambridge International, International Baccalaureate тощо), включаючи School of Tomorrow.
  • Натисніть тут, щоб переглянути мінімальні вимоги до міжнародних навчальних програм. (Cambridge A-levels, AS-levels, GCSE/IGCSE/O-levels; диплом IB; American School та Abitur)
  • Крім того, відповідайте іншим вимогам, що стосуються обраної вами програми, як зазначено в планах програм на різних факультетах.

  ​Які основні вимоги до вступу на навчання в Stellenbosch University ?

  • Національний сертифікат старшого рівня (NSC) або сертифікат незалежних екзаменаційної комісії (IEB), сертифікований Umalusi для вступу на навчання на ступінь бакалавра.
  • Специфічні вимоги до факультету

  Візові вимоги

  Навчальна віза до прибуття

  Для навчання в Stellenbosch University (SU) іноземні студенти повинні мати дійсну навчальну візу.

  SU не дозволяється реєструвати студента без дійсної візи для тимчасового проживання.

  У рамках вашої заяви на отримання візи вам потрібно буде надати медичну довідку на додаток до будь-яких інших документів, які можуть знадобитися (проконсультуйтеся з місією Південної Африки, яка знаходиться найближче до вас). Ви також повинні надати підтвердження визнання медичного страхування в Південній Африці від постачальника, зареєстрованого в Південно-Африканській раді з медичних схем відповідно до Закону про медичні схеми 1998 року, за наступним посиланням Південноафриканська рада з медичних схем.

  Будь ласка, зв’яжіться з найближчим відділом Вищої комісії Південно-Африканської Республіки, щоб підтвердити процес подання заявки та підтверджуючих документів, необхідних для подання заявки на візу.

  Важливо: зверніть увагу, що отримання візи може тривати до восьми (8) тижнів, але обставини можуть відрізнятися від країни до країни. Почніть подачу візової заяви з ознайомлення з необхідною супровідною документацією, отримання якої може зайняти багато часу. Будь ласка, переконайтеся, що ви подаєте повну заявку на отримання візи.

  Ця інформація є лише орієнтовною. Вимоги для отримання візи в Південну Африку можуть змінюватися, і кожна заявка розглядається як окремий випадок. Перед поїздкою до Південної Африки завжди звертайтеся до найближчого представництва SA.

  Відновлення візи для навчання в Південній Африці

  Будь ласка, відвідайте веб-сторінку, щоб отримати інформацію, пов’язану з дозволом, і ви повинні подати заявку онлайн. Будь ласка, увійдіть на веб-сайт > Домашня сторінка > Типи віз > Тимчасове проживання/Постійне проживання, а потім прокрутіть униз до різних категорій дозволів і вимог до них.

  Щоб подати заявку, натисніть на домашній сторінці ЗАПОВНІТЬ ОНЛАЙН-ФОРМУ, і система автоматично проведе вас через увесь процес онлайн-заявки.

  • Створіть ідентифікатор електронної пошти та пароль, щоб мати можливість заповнити онлайн-заявку.
  • Після того, як ви заповните онлайн-форму, вам будуть надані наступні варіанти:
  • Онлайн-оплата за допомогою дебетової/кредитної картки через безпечний онлайн-портал
  • Платіж EFT через безпечний онлайн-портал
  • Попередня оплата в Standard Bank шляхом завантаження та заповнення онлайн-квитанції та внесення готівки в найближчий Standard Bank.
  • ​Після того, як ви зробите платіж, ви зможете забронювати дату, щоб подати заявку на продовження. Ви також зможете подати заявку на довідку про несудимість в поліції в офісі VFS.​

  Медичне покриття

  Вимоги до медичної страховки для студентів Stellenbosch University

  • Міністерство внутрішніх справ Південної Африки (DHA) вимагає підтвердження наявності медичного страхування, зареєстрованого в Раді Південної Америки з медичних схем відповідно до Закону про медичні програми 1998 року, протягом терміну дії вашої навчальної візи від зареєстрованої програми відповідно до Закону про медичні програми .
  • Будь-який студент, який реєструється в Stellenbosch University за візою для навчання, повинен мати медичне забезпечення Південної Африки з початку дії візи для навчання до 31 грудня конкретного академічного року реєстрації.
  • Якщо студент повторно реєструється на новий навчальний рік, відновлення медичного страхування має розпочатися з 1 січня до 31 грудня нового навчального року.
  • Жодному студенту, який продовжує навчання, не буде дозволено реєструватися без медичного забезпечення з січня до грудня.
  • Студентам наполегливо рекомендується уважно прочитати зміст медичної страховки, щоб переконатися, що вони мають достатнє покриття під час перебування в SA, і мати справу безпосередньо з постачальником.

  Вивчіть свої варіанти:

  Будь ласка, зверніть увагу, що Stellenbosch University не пов'язаний з жодною постачальником медичної допомоги. Університет приймає будь-яке медичне покриття, якщо воно зареєстроване в Раді медичних схем SA. Більшість студентів, зареєстрованих в Stellenbosch University використовують такі варіанти:

  • Momentum Health
  • CompCare Wellness

  Супровідні документи від SU International

  • Лист підтримки
  • Запит на лист-продовження (Процес поновлення візи для студентів бакалаврату
  • Форма поновлення членства в медичній допомозі
  • Запит на лист-запрошення

  Відгуки учнів

  Campus Life & Facilities

  Stellenbosch University може вмістити близько 6500 студентів у приблизно 31 резиденції університету та інших приміщеннях університету на кампусі Стелленбоша. У п’яти резиденціях кампусу Тайгерберг, де розташований факультет наук про здоров’я, вміщують ще 1000 студентів. Більшість студентів, які навчаються в цих двох кампусах (загалом навчається понад 30 000 студентів), користуються приватним помешканням у Стелленбосі та його околицях.

  Студенти, які розміщені в будь-якій із цих резиденцій, знаходяться під наглядом керівника резиденції. Голові житлового будинку, у свою чергу, допомагає будинковий комітет. У кожній резиденції також є наставники. Наставники — це студенти старших курсів, які призначаються в гуртожитки та приватні студентські організації (студенти, які проживають приватно), щоб допомогти новим студентам адаптуватися до університетського життя.

  Кожен новий студент повинен мати доступ до наставника. Наставник уже відіграє важливу роль під час прийомного періоду, надаючи загальну допомогу щодо питань університетського життя та психосоціальну підтримку. Через наставника нові студенти мають можливість брати участь у програмі Wellness університету, яка спрямована на покращення здоров’я студентів протягом року.

  Зручності для проживання

  • Кожна аудиторія має мережеву точку для підключення власного комп’ютера до мережі Університету, електронних інформаційних ресурсів, мережі Інтернет та веб-засобів електронного навчання.
  • Пральня
  • Загальна зона «вітальні» для спілкування, перегляду телевізора чи просто «тусування»
  • Усі резиденції для жінок і деякі резиденції для чоловіків також мають загальну та/або приватну вітальню, де можна приймати та розважати відвідувачів.
  • Більшість резиденцій мають чудові внутрішні дворики та/або сади для ігор і відпочинку.

  Розташування

  • Stellenbosch

   Private Bag X1, Matieland, 7602, Stellenbosch

  Запитання