Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

Введення

Відкрийте для себе силу. Досягти своїх цілей. Вилучення знань

Школа бізнесу Стенмора - одна з кращих бізнес-шкіл у Лондоні. За десятиліття досвіду навчання та навчання ми формуємо ділову практику та трансформуємо кар'єри по всьому світу. Наша академічна сила надихає справжній та провокаційний бізнес-розум, надаючи можливість студентам розвивати справді інноваційний підхід у унікальному академічному середовищі.

Ми цінуємо лідерів з бажанням навчатися та прихильністю до викладання світового класу. Наш різноманітний міжнародний факультет - це видатні впливові експерти, які генерують багатство знань та лідерства, об'єднуючи найкращі академічні та навички вирішення проблем у реальному житті. Вони присвячені допомозі студентам виявити свої сильні сторони та мислити поза коробкою. Студенти користуються своїм досвідом, все одно навчаючись, як мати позитивний вплив на те, як світ виконує бізнес.

Ми - видатний орган у сфері ділової експертизи і з нетерпінням очікуємо, що ми передамо нашу мудрість майбутнім поколінням. Наша глобальна школа з глобальними амбіціями. Ми забезпечуємо інноваційний досвід навчання, який не пов'язаний обмеженнями, що, в свою чергу, дає нам унікальну конкурентну перевагу.

Ми постійно шукаємо нових шляхів вдосконалення та прогресу, щоб відобразити динамічний світ бізнесу. Ми сповнені ентузіазму, заохочення та позитивності. Більшість наших студентів магістратури виходять за межі Великобританії, а наші вищі навчальні заклади виходять з більш ніж 60 різних країн. Переживаючи наше унікальне навчальне середовище та доступ до сильної всесвітньої мережі репетиторів, ми продовжуємо висвітлювати успішних людей та кар'єри у всьому світі.

Розташування

  • 85 Great Portland Street, London, W1W 7LT., W1W 7LT, London

  • UK Online, Великобританія

Запитання