St. Thomas University School of Law

A logo

Введення

Ласкаво просимо до юридичного факультету університету Св. Томаса

Заснована в 1984 році, Шкільне право університету Св. Томаса повністю акредитоване Американською асоціацією юристів і є членом Асоціації американських юридичних шкіл. Це частина католицького університету та юридичної школи, де значення має значення.

Право Сент-Томас готує і випускає юристів, які здатні застосовувати правові принципи для вирішення проблем все більш складного та змінюваного суспільства. Сувора академічна програма юридичної школи підкреслює безперервне навчання та стипендію в індивідуальній, обережній обстановці. З цією метою ми продовжуємо прагнути до досконалості у викладанні, стипендії та громадському служінні.

St. Thomas Law пропонує великі можливості для клінічного іспиту та стажувань для подальшого вдосконалення юридичної підготовки студентів.

Факти

Заснований

Університет Св. Томаса був заснований у 1961 році як Біскайський коледж за наказом августинських братів. Після досягнення статусу університету назва інституту була змінена на Університет Св. Томаса, щоб відобразити його кубинську спадщину. Університет простежується за своїми коріннями до Університету де Санто Томас де Віллануева, заснованого в 1946 році в Гавані на Кубі американськими августинцями за сприяння європейських августинів.

Університет Св. Томаса є одним з двох лише акредитованих католицьких юридичних шкіл на південь від юридичної школи Джорджтаунського університету в Вашингтоні, округ Колумбія.

Студентсько-факультетський коефіцієнт

Від 15 до 1

Студентські навчальні журнали

  • Огляд Закону Св. Томаса
  • Міжкультурний аналіз прав людини
  • Журнал про складні справи (онлайн)

Студентські організації

Більше тридцяти студентських організацій багато хто широко залучаються до проектів громадської служби.

Бібліотека

Центр правової інформації є інтелектуальним центром юридичного факультету університету Св. Томи. Завдяки знаменитій колекції та найсучаснішим ресурсам, широкому спектру послуг, а також запрошенням до навчальних площ, Юридична бібліотека глибоко віддана справі дослідницьких та навчальних місій.

Розташування

  • St. Thomas University School of Law 16401 NW 37th Ave, Miami Gardens, FL 33054, , Miami Gardens

Запитання