St Mary’s University Twickenham, London

St Mary’s University Twickenham, London

St Mary’s University Twickenham, London

Введення

Собор Святої Марії має довгу і визначну історію та дуже сучасний світогляд.

Історія та спадщина

Маючи початкове навчання лише шістьох студентів, St Mary's тепер зріс до приблизно 6000 студентів і аспірантів у чотирьох академічних школах.

Заснована в 1850 році і має глибоку освіту, St Mary's має міцну репутацію як висококласного викладання та підходу, орієнтованого на студента.

23 січня 2014 року Університетський коледж Сент-Мері, Твікенхем, отримав повне звання університету Таємною радою і став Університетом Сент-Мері, Твікенхем.

Кампус

Нинішня садиба університету складається з чотирьох частин. Головний кампус знаходиться на Уолдегрейв-роуд у Твікенхемі на території Strawberry Hill House, житлова кімната розташована за адресою 16 Strawberry Hill Road, основні спортивні майданчики розташовані на території кампусу Teddington Lock на Брум-роуд, Теддінгтон, і новий Naylor Бібліотека (також на Уолдегрейв-роуд), яка відкрилася восени 2015 року.

Рівність, різноманітність та включення

Університет Сент-Мері повністю відданий створенню інклюзивної культури, пропагуючи рівні можливості та поважаючи відмінності між своїми студентами, співробітниками та іншими зацікавленими сторонами.

Університет має давню традицію розширювати доступ до освіти для всіх, в той же час виховуючи поважне та толерантне середовище, де відзначається будь-який досвід. Наші амбіції щодо рівності, різноманітності та інтеграції узгоджуються з нашою місією, де кожна людина є унікальною та цінною.

Ми пишаємося тим, що наш Університет — це дуже різноманітна спільнота, де ми використовуємо таланти всіх наших студентів і співробітників, щоб створити культуру взаємної поваги та визнання, де ми приймаємо та ділимося новими перспективами. Оскільки ми віримо в силу освіти змінити життя. У St Mary's ми розуміємо, що наш подальший успіх залежить від внеску кожного члена нашої спільноти, і саме цей колективний дух робить нас унікальними.

Від усіх співробітників, студентів та відвідувачів очікується, що вони будуть діяти відповідно до цілей Університету щодо рівності, різноманітності та включеності та в межах компетенції політики, беручи відповідальність за її успішне виконання.

Святої Марії як католицький університет

Заснований у 1850 році і має відмітну католицьку ідентичність, St Mary's є католицьким університетом, який прагне розвивати цілісну особистість і надати нашій громаді позитивний вплив на світ. Свята Марія має глибоку спадщину в освіті, яку заснував Комітет католицьких бідних шкіл, щоб задовольнити потребу вчителів надавати освіту для зростаючого числа бідних католицьких дітей. Наш стиль викладання та наш підхід до навчання, який наголошує на залученні та участі студентів, відображає ідею Ньюмена про міждисциплінарну освіту, чесноти та цінності, а також формування кожної особистості, збагаченої розумінням католицької інтелектуальної традиції. Потужне почуття спільноти, яке характеризує St Mary's, є продуктом нашого духу та основних цінностей, які його лежать.

Свята Марія віддана місії Католицької Церкви у сфері вищої освіти. Ми досягли успіху в наданні послуг у широкому діапазоні академічних сфер, високоповажних дослідницьких центрах і курсах, наданні душпастирської опіки, партнерських відносинах та залученні громадськості.

Варіант вступу 2

Розташування

  • St Mary's University Waldegrave Road Strawberry Hill Twickenham TW1 4SX, , Twickenham

Запитання