Southwestern Law School

Southwestern Law School

Southwestern Law School

Введення

Різноманітні, зацікавлені, надихаючі - це Southwestern Law School - це історія державної служби, інноваційні вчителі, блискучі вчені, а також випускники випускників. Готуйтеся до успіху за допомогою нашого інноваційного навчального плану та досвіду навчання. Вибране містечко середнього міста забезпечує ідеальні умови для вивчення права, сприяючи акценту на громаді, різноманітності та державній службі.

Заснована більше 100 років тому, Південно-Західний регіон розвинув репутацію випускників юристів, які добре розвинені, мають підприємницьку діяльність і готові до успіху.

Південно-західні студенти мають сильне почуття спільності. Вони приходять практично з будь-якої держави, більш ніж у десяток країн, і представляють понад 200 студентів-вищих навчальних закладів. У недавньому вступному класі жінки складають 53 відсотки, а меншини - 49 відсотків, а студенти - вільно говорять понад 20 іноземних мов. Середній вік - 27, з діапазоном від 21 до 50. В останні роки в Південно-Західному регіоні було найвище представництво афроамериканських студентів та другого ступеня студентів латиноамериканських студентів будь-якої школи права Каліфорнії. Асоціація адвокатів студента спонсорує нагороди студентам з благополуччя та громадських програм, а також керує більш ніж 50 студентськими організаціями, в тому числі юридичними братствами; меншини, культурні, політичні та релігійні групи; і суспільства, орієнтовані на конкретні сфери права.

Натхнення навчального середовища

Південний Захід створив привітне оазис, орієнтований на студентів, в живій міській центрі Лос-Анджелеса, і включає в себе одне з найбільш історичних архітектурних визначних пам'яток міста - знакового будинку Bullocks Wilshire. Цей шедевр арт-деко знаходиться в самому центрі кампуса, який знаходиться посеред Лос-Анджелеського коридору громадського обслуговування. Студенти на Південно-Західному країні щорічно виділяють понад 20 000 годин, щоб пробно служити в громаді.

Випускники, що висвітлюють події

15 000 випускників Південно-західного регіону включили видатних державних посадових осіб - від членів Конгресу до мера та понад 400 суддів, а також засновників провідних юридичних фірм та генеральних радників багатонаціональних корпорацій. Юридична школа має тісні зв'язки з юридичними, діловими та громадськими секторами, а її Інститут Розваг та Медіа Юристів Бідермен тісно пов'язаний з індустрією розваг у Голлівуді та на міжнародному рівні. Хоча більшість випускників Південно-Західного регіону вибирають практику в Каліфорнії, випускники можуть бути знайдені практично в кожній державі, на двох територіях та в більш ніж двох десятках країн. Південно-західні випускники служили членами Сенату та Палати представників США, членів Сенату та Асамблеї штату Каліфорнія та спікера Асамблеї, державного секретаря штату Каліфорнія, казначейства штату Каліфорнія та прокурора округу Лос-Анджелеса. Серед багатьох випускників Південно-Західного регіону - це найдовша правосуддя в історії Каліфорнійського Верховного Суду, перший афроамериканський міський голова Лос-Анджелеса, перший суддя суддів округу в Китаї та Америці в континентальних Сполучених Штатах, перший суддя афроамериканських апеляційних судів в США нація, перша судова суддя в Латині в Сполучених Штатах, і перший американський суддя в Каліфорнії, серед інших численних перших.

Інноваційна юридична освіта

Південно-Західна є єдиною юридичною школою, яка пропонує чотири програми JD, які відрізняються як плануванням, так і навчальним підходом. Південно-західний регіон є лідером в галузі інновацій та експертизи навчальних програм, зокрема, у сфері законодавства про розваги та медіа, міжнародного права, кримінального права та адвокасі / судових процесів. Необхідна навчальна програма збагачена приблизно 200 факультативами, 150 виховними закладами, 6 клініками та 4 практичними заняттями. Удосконалення у верхівковій частині включають понад 50 курсів професійної майстерності, січневе міжсезонне навчання, курси камзонів та спеціальні міні-терміни, що проводяться міжнародними юридичними фахівцями.

Південно-Західний університет також встановив три- та чотирирічні програми з програмування JD / MBA з Вищою школою менеджменту Claremont Graduate University. Програми BA / JD 3 3 пропонуються в партнерстві з Каліфорнійський державний університет, Нордридж та Каліфорнійський державний університет, Домінгес-Хіллз. Південно-Західний також пропонує програми LLM в індивідуалізованому юридичному вивченні, розважальному та медіа-законодавстві.

Південно-Західний університет став першою юридичною школою, яка заснувала центр для розваг та медіа-права. Міжнародно визнаний Інститут розваг та медіа права Biederman допомагає готувати студентів до практики права у творчих галузях, таких як кіно, телебачення та музика.

Юридичний факультет за вашими умовами

Наші студенти притягуються до прекрасного кампуса Південно-Західного регіону в центрі космополітичного міста, поруч із судами, громадським коридором та індустрією розваг. Вони відчувають себе як вдома у нашій інклюзивній спільноті та заохочуються нашим доступним факультетом. Вони хочуть йти по стопам наших випускників, що займаються питаннями виховання, в той час як вони розробляють індивідуальний досвід роботи в юридичних школах на власних умовах. Перегляньте відео, щоб дізнатись, як вісім наших студентів обрали юридичну школу, яка була для них потрібна.

Південно-західний університет права

Південно-західний університет - юридична школа Лос-Анджелеса. З нашого заснування більше 100 років тому до нашого розташування у центрі Коридору громадського інтересу у Лос-Анджелесі уздовж бульвару Віллір в Кореатауні, до наших зв'язків з індустрією розваг та окружною прокуратурою Південно-Захід має глибокі зв'язки з містом ангелів. Перегляньте відео, щоб переглянути швидкі статистичні дані про наших випускників, які вивчають проблеми, наші інноваційні програми навчання та навчальний план, наші екстернати та клініки, а також наше різноманіття.

Розташування

  • Los Angeles

    3050 Wilshire Boulevard, CA 90010, Los Angeles

Запитання