Southern University Law Center

A logo

Введення

16 грудня 1946 року, у відповідь на позов афроамериканця, який мешкав в університеті, який прагнув відвідувати юридичну школу в державній установі, Управління освіти штату Луїзіана зробило "позитивні кроки для створення юридичної школи для негрів при Південному університеті ... в експлуатації на сесії 1947-1948 років ».

Плани юридичної школи були затверджені Державним управлінням освіти на своєму засіданні 10 січня 1947 року. 14 червня 1947 року Рада з питань ліквідації державного боргу виділила 40 000 доларів на роботу школи. Юридична школа Південного університету була офіційно відкрита у вересні 1947 р. Для надання юридичної освіти афроамериканським студентам.

Випускники Southern University Law Center , починаючи з легендарного адвоката з цивільних прав, політичного лідера та педагога Джессі Н. Стоун-молодшого, Елвіна Базіле Джонса, Леруа Уайта, Еллісона Фредріка Дайсона та Алекса Луї Пітчера з класу 1950 року по всій державі та нації як першопрохідці в адвокатській професії, що забезпечують рівні права для інших. На сьогоднішній день Юридичний центр має понад 2500 випускників і є однією з найбільш різноманітних в країні расових юридичних шкіл.

Розташування

  • Roosevelt Steptoe Drive, 70813, Baton Rouge

Запитання