ShippingCollege

A logo

Введення

Глобальні кваліфікації для глобальних позицій

Коледж судноплавства - це глобальний коледж з офісами в Лондоні.

Ми пропонуємо Глобальні кваліфікації для глобальних позицій .

Приєднуйтесь до захоплюючого світу судноплавства, експедирування вантажів, логістики та багатонаціональної торгівлі через наші міжнародні веб-курси.

Наші курси надають вам практичні знання для подальшої кар'єри або приєднання до світу глобальної торгівлі в комфорті вашого будинку або офісу.

Наші спеціалізовані викладачі мають високу кваліфікацію у своїх галузях з більш ніж 20-річним досвідом.

Кожен студент отримує особистий е-Tutor для керівництва та надання допомоги в навчанні.

Чому б вибирати нас

1. Наші курси

Курси адаптовані та персоналізовані відповідно до ваших потреб та способу життя та мають найвищу якість. Наші курси практичні та прості для розуміння та впровадження у робочому середовищі. Ваш онлайн-курс підтримує ваш особистий електронний репетитор, а персональний план курсу надсилає вам щотижня ваш електронний репетитор, щоб допомогти вам виконати свій графік навчання.

2. Успіхи наших студентів

Наші студенти продовжують досягати своїх особистих бізнес-цілей, збагачуючи свою базу знань за допомогою наших курсів. Це дає їм впевненість у досягненні своїх кар’єрних амбіцій та прискоренні кар’єрного зростання.

3. Глобальна акредитація та членство

Наші курси акредитовані і визнані Всесвітнім інститутом судноплавства www.worldshippinginstitute.com. ShippingCollege знаходиться у Реєстрі постачальників послуг Великобританії (UKRL).

4. Унікальне середовище навчання

У ShippingCollege наше унікальне навчальне середовище дозволяє вам реалізувати свої навчальні амбіції і робити це у свій час і у вашому темпі. Це буде комфортно у вашому домі чи офісі, де ви маєте легкий онлайн-доступ до наших модулів. Ми доступні для всіх студентів по всьому світу.

5. Наш e-Campus та глобальна мережа

Студенти мають цілодобовий доступ до інформації через наш онлайн-кампус, доступ до нашого порталу курсу та бібліотеки. Нещодавно ми додали студентський форум для питань та спілкування. Ви станете частиною глобальної мережі, яку ми створили за допомогою нашого студентського онлайн-форуму.

6. Підготовка фахівців

Наші автори курсів є міжнародними експертами з 20+ річним досвідом роботи в цій спеціалізованій галузі. Ми визнані як професіонали з підготовки фахівців. Наші професійні ліцензії, асоціації та членство допомагають нам підтримувати зв’язок із судноплавною спільнотою, тією ж спільнотою судноплавства, до якої ми навчаємо вас, щоб приєднатися або допомогти вашому росту в ній.

Наша місія та бачення

Вчитися - це більше повноважень, ніж навчати

Наше завдання

Місія ShippingCollege полягає в наданні студентам динамічної освіти, заснованої на досконалості та гнучкості, що створює тривалу цінність та актуальність для кар'єри, що розвивається.

Вчитися краще, ніж навчати, тому ми зосереджуємося на практично застосовних знаннях. Ми надаємо навички в пошуках відповідних результатів.

Наше бачення

ShippingCollege стане визнаним лідером у розвитку онлайн-навчання для морського судноплавства, клірингу та експедиції та глобальної логістичної галузі.

Живі наші цінності

Ми виконуємо свою місію, живучи своїми цінностями, прагнучи досягти найвищих рівнів:

 • Повага: Викладачі і співробітники ShippingCollege мають найвищу повагу один до одного, наших студентів, наших спільнот і навколишнього середовища.
 • Інновації: Ми цінуємо нові, життєздатні ідеї та ретельно просуваємо їх, щоб забезпечити відповідність та привабливість змісту курсу.
 • Орієнтовані на надання послуг: завдяки навчанню та керівництву ми обслуговуємо потреби наших студентів знаннями та навичками, ставлячи перед собою інших.
 • Командна робота: підтримуючи один одного, ми досягаємо більше, ніж можна індивідуально.
 • Цілісність: наша особиста і професійна поведінка керується чесністю, етикою і совістю.

Досягнення мети

Наша мета - поширювати знання та навички, які допомагають учням досягти своїх мрій. Ми робимо навчання доступним, стимулюючим і зручним для тих, хто прагне в усьому світі.

Присвячений підтримці цілей і цінностей ShippingCollege , нашого факультету:

 • Прагне до постійного оновлення та інновацій
 • Створює культуру участі та співпраці
 • Займається постійним академічним та професійним розвитком
 • Цінності різноманітність і заохочує повагу до внесків усіх культур
 • Підтримує успіх і підтримує якість

Якість обслуговування та гнучкість варіантів навчання

 • Забезпечення гнучкого якісного змісту курсу, що є практично необхідним у конкретній галузі навчання.
 • Зосередження на засвоєнні практичних навичок та прийомів
 • Надання онлайн-курсів для гнучкого підходу до навчання

Якість обслуговування

Можна подумати, що якість обслуговування має бути видимою підготовкою, обстановкою в класі, елементарною гігієною, розміром класної кімнати або добре підготовленою структурою курсу.

Проте, ми вважаємо, що справжня якість обслуговування – це невидимі якості – здібності репетиторів, щедрість підтримки та турботи та серце коледжу для студентів, хоча ці дві якості повинні мати баланс.

На ShippingCollege ми забезпечуємо ці невидимі якості.

Гнучкість варіантів навчання

Наш гнучкий метод навчання доводить нашу турботу та підтримку для наших студентів та учнів.

Особисті е-викладачі, які розуміють і слухають своїх учнів.

Наше розуміння, що наші студенти часто працюють повний робочий день і вимагають гнучкості та розуміння у досягненні своїх цілей.

Розташування

 • ShippingCollege Suite 19411 20-22 Wenlock Road London, N1 7GU, UK Online

Запитання