Keystone logo
San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

Введення

У San Joaquin College of Law ваше особисте зростання як адвоката є нашою найголовнішою метою. Від нашого курсу підготовки до вступу до незліченних курсів практики, втілених у навчальну програму, ви побачите свій потенційний розквіт. Розміри класів невеликі, в середньому 25 студентів на секцію, що забезпечує вам неперевершену можливість спілкуватися зі своїми викладачами та однокласниками.

SJCL пропонує надійну юридичну освіту - таку, яка не обмежує вибір кар'єри чи життя через величезний борг. За свою 40-річну історію понад 84% випускників SJCL склали Каліфорнійський іспит адвокатури. Але SJCL прагне навчити студентів вміти займатися адвокатською діяльністю та бути видатними юристами - інтелектуально, етично та особисто - а не просто проходити адвокатуру.

Можливостей для практичного досвіду безліч. Студенти Нової американської юридичної клініки допомагають сотням законних іммігрантів на рік, розглядаючи справи під наглядом професора від прийому до вирішення. Доступні стажування у федеральних та державних судах, окружних прокуратурах, адміністративних установах, юридичній допомозі та приватних фірмах, а також можливості працевлаштування в канцеляріях.

Юридична школа - це досвід і процес. Завдяки цьому ви виявляєте, що здатні зробити більше, ніж ви коли-небудь мріяли. Для цих здібностей є місце і необхідність у долині Сан-Хоакін. Можливості працевлаштування в регіоні завжди були доступними, навіть якщо в інших регіонах їх було мало. Ваш реальний досвід роботи в клініках, екстернатах та офісах під час юридичного факультету, природно, перетворюється на посади адвоката після вступу до адвокатури.

Розташування

  • Clovis

    5th Street,901, 93612, Clovis

    Запитання