San Diego Christian College

San Diego Christian College

San Diego Christian College

Введення

Сан - Дієго Christian College в Південній Каліфорнії готує випускників, щоб вплинути на світ для Христа. На додаток до дебютувавши свою нову ідентичність як Сан-Дієго Christian College в 2005 році SDC також переїхав в свій новий кампус в Санті, штат Каліфорнія, в січні 2014 року.

Поряд з цими змінами, Сан-Дієго Christian College революцію свої першокласні, провідні в галузі програми. У той час як установа вже заробив вражаючі академічні рейтинги як один з кращих коледжів в Сан-Дієго, це поворот школа здійснюється за допомогою технології, яка допомогла іскровий значне зростання як топ онлайн-християнському коледжі.

Чому Сан-Дієго Christian College?

доступний

Низькі витрати на навчання покласти християнську освіту в межах досяжності будь-якого покликаного служити. SDC забезпечує цінне освіту менше, ніж у багатьох інших приватних установ.

видатний

SDC заробив репутацію отримання виняткових лідерів. Бізнес-лідери, пастори та інші фахівці домоглися успіху після того, як SDC.

Христос-орієнтована

SDC академічний досвід доставляється з біблійного світогляду. Христос вселяється в кожної навчальної програми та в класі досвід.

Ефективний

Досвідчений факультет дає персональну увагу до кожного студента, щоб вони могли повністю реалізувати свій потенціал. Дбайлива середовище навчання ідеально підходить для духовного зростання.

Сан - Дієго Christian College // 90 друга пляма від Дао Brothers на Vimeo.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Santee

    San Diego Christian College 200 Riverview Pkwy, 92071, Santee

Запитання