© Eli Haney, Northwest University photographer
Samford University

Samford University

Samford University

Введення

Samford University - це провідний національний християнський університет. Заснований у 1841 році, Самфорд є 87-м найстарішим вищим навчальним закладом у США. Розташований у передмісті Бірмінгема, штат Алабама Гомвуд, кампус університету займає приблизно 247 гектарів і славиться своєю красою та грузинсько-колоніальної архітектурою. В даний час в університеті навчаються 5669 студентів із 47 країн та 28 країн.

Самфорд - найкращий університет Алабами в національних рейтингах, опублікованих The Wall Street Journal. Крім того, The Wall Street Journal займає Самфорда третім у країні за участю студентів. US News & World Report займає 40-те місце в Семфорді за кращу вищу освіту та 100-ю за найкращу цінність. Особисті фінанси Кіплінгера посіли Самфорд на 34-му місці серед приватних університетів США за вартістю та доступністю. Співвідношення студентів до викладачів становить 13: 1.

Самфорд пропонує бакалаврські програми, засновані на гуманітарному мистецтві та виразному поєднанні випускних та професійних шкіл через 10 академічних шкіл: мистецтв, мистецтв і наук, бізнесу, божественності, освіти, медичних професій, права, сестринської справи, фармації та охорони здоров'я. В університеті є одна з трьох акредитованих юридичних шкіл та одна з двох акредитованих аптечних шкіл в Алабамі. Samford's Beeson Divinity School - єдина повністю акредитована випускна школа божественності, що базується в Алабамі. Комісія Карнегі з вищої освіти університет класифікується як докторський / професійний заклад.

Місія Самфорда розвивати студентський розвиток інтелектуально, етично та духовно сприяє набору можливостей, включаючи 166 студентських організацій, глобальну участь у більш ніж 19 різних країнах та понад 180 курсів, що включають громадські послуги. Крім того, студенти бакалаврів завершують основну навчальну програму Самфорда, забезпечуючи всебічну основу ліберальних мистецтв. Результатом цього є висококваліфікований навчальний досвід, який призводить до того, що 97% випускників, які працюють у бакалавраті, або надалі навчаються протягом шести місяців після закінчення навчання.

Стратегічний план Самфорда виражає чотири напрямки: підкреслювати успішність студентів, розширювати наше співтовариство, розширювати сферу нашої діяльності та забезпечувати фінансову силу. Щоб підтримати подальше просування цього стратегічного плану, університет восени 2016 року розпочав капітальну кампанію під назвою Forever Samford. Шестирічна кампанія на суму 300 мільйонів доларів призначена для забезпечення нових фінансових ресурсів для підтримки студентських стипендій, академічних програм та капітальних проектів. Самфорд підтримує потужний капітал із інвестиціями на загальну суму 301 мільйон доларів (червень 2019 року), що допомагає підтримувати стипендії, можливості навчання за кордоном, загальні операції та інші програми. Окрім головного кампусу в Хоумвуді, університету належить будинок у Маріоні, штат Алабама, який використовується для культурних досліджень та обслуговування, та навчальний центр «Даніель Хаус», розташований у самому центрі Лондона, Англія, поблизу парку Кенсінгтон.

52838 випускників Самфорда включали понад 60 членів Конгресу США, вісім губернаторів штатів, два судді Верховного суду США, одного державного секретаря США, чотирьох стипендіатів Родоса, багаторазових артистів, що отримали нагороди Еммі та Греммі, двох футбольних тренерів національного чемпіонату та лауреати Пулітцерівської та Нобелівської премій миру.

Університет облаштовує 17 міжколективних видів спорту - вісім чоловіків та дев'ять жінок - які беруть участь у підрозділі NCAA I рівня. З моменту приєднання до Південної конференції Самфордські бульдоги виграли 40 чемпіонатів конференцій. Спортсменські команди Самфорда у 2018-2019 навчальному році отримали 97% успішності випускників (GSR) за підрахунками та опублікованими NCAA. За той навчальний рік Самфорд посів перше місце в Алабамі та 18-е місце в країні за GSR серед усіх коледжів та університетів І-го відділу NCAA.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Birmingham

    Lakeshore Parkway,800, 35229, Birmingham

    Запитання