© ©Queen Mary University of London
Queen Mary Online

Queen Mary Online

Queen Mary Online

Введення

172492_172349_button_read-more-about-queen-mary-online-on-their-website.png

QMUL Online пропонує вам викладання світового класу, які проводять провідні вчені та професіонали в самому версі своєї гри.

Queen Mary Online пропонує чотири неповні 100-відсоткові онлайн-програми, які надає Лондонський університет королеви Мері - провідний у світі університет групи Рассел. Отримайте доступ до передових наукових досліджень, глобальної спільноти та викладання світового класу, які дозволять вам зробити глобальний вплив.

QMUL Online

Вибираючи вчитися в Інтернеті разом з королевою Марією, ви все ще користуєтеся тим самим статусом та доступом до зразкового викладання, що й студенти в нашому кампусі. Перевага, яку ви маєте, - це гнучкість продовжувати свою майбутню кар’єру за часом та інтенсивністю, що підходить для ваших власних унікальних обставин та не переривати ваш дохід та просування по службі.

Основні особливості онлайн-навчання

 • Гнучкість: навчайтеся вдома, на робочому місці чи в дорозі, в будь-якій точці світу
 • Місцезнаходження: не потрібно переселятися, робити перерву в кар’єрі або подавати заяву на отримання візи
 • Глобальний: Навчайтеся разом та спілкуйтеся зі студентами з усього світу
 • Якість: Короткі лекції та цифрові ресурси, розроблені нашими відомими науковцями
 • Підтримка: Викладачі навчальних закладів легко та легко доступні для керівництва та зворотного зв’язку
 • Залучення: Діяльність, яка допомагає застосовувати теорію на практиці
 • Відгуки: Живі сесії з репетиторами та однолітками
 • Доступно: всі оцінки приймаються та подаються в Інтернеті
 • Інтуїтивно зрозумілий: все, що вам потрібно, доступне через нашу онлайн-платформу для навчання
 • Статус: Усі нагороди рівні за титулом та престижністю, ніж ті, які надаються на навчання в університеті
 • Порада: доступна підтримка кар’єри, доступна протягом усього курсу.

Неакадемічна підтримка

Студентське життя - це не все в навчанні. Як частина інтернет-спільноти Королеви Марії , існує команда людей, яка присвячена зробити ваш досвід з нами максимально позитивним, і наша індукція привітає вас та познайомить вас із навчанням в Інтернеті.

Інтернет-консультанти для студентів - це ваша перша контактна точка з будь-яких практичних запитань, будь то поради щодо ефективного навчання в Інтернеті, поради щодо балансу між робочим та життєвим життям або направлення вас до наших служб підтримки університету.

Якщо технологія змушує вас нервувати, наша команда технічної підтримки буде готова порадити та допомогти з використанням нашої онлайн-платформи навчання.

Рейтинги

Королева Мері є частиною міжнародно визнаного університету Лондона. Ми посідаємо рейтинг у топ-50 університетів Європи та 20 найкращих у Великобританії (Times World University Rankings 2016/17).

Ми пишаємось нашим викладанням та дослідженнями та взяли на себе стратегічне зобов’язання щодо найвищої якості досліджень у широкому діапазоні предметів. Ми інвестували в цей принцип, систематично набираючи кращих науковців з їхніх дисциплін з усього світу.

Запис передового досвіду

 • Рамка досконалості досліджень (REF 2014). Остання національна оцінка досліджень підтвердила наше місце у провідній групі дослідницьких університетів Великобританії. Ми посіли 9 місце у Великобританії серед університетів з різними факультетами та 5 місце у Великобританії за відсотком 3 та 4 результатів досліджень.
 • Заклад Групи Рассела - Ми є одним з 24 провідних університетів Великобританії, які прагнуть підтримувати найкращі дослідження, чудовий досвід викладання та навчання, відмінні можливості працевлаштування випускників та неперевершені зв’язки з бізнесом та державним сектором.
 • Національне опитування студентів 2016 - Ми оцінюємо ступінь задоволеності студентів у Лондоні серед університетів групи Рассел.
 • Лауреати премій-у нас є сім лауреатів Нобелівської премії серед наших колишніх співробітників та студентів, а також понад 55 академічних та громадських стипендіатів серед нинішнього наукового колективу.
 • Залучення громадськості - Ми були першою установою, яка отримала Золоту нагороду Engage Watermark Gold за досконалість у залученні громадськості.

Розташування

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання