Peking University School of Transnational Law

A logo

Введення

Про STL

Peking University School of Transnational Law (“STL”) - унікальна в Китаї та унікальна у світі, пропонуючи ступінь JD в американському стилі повністю англійською мовою, поряд із китайським ступенем JM. STL також пропонує LL.M. програма з навчальною програмою, багатою на курси, що підкреслюють транснаціональне право і практику, китайське право та юридичні традиції, та інші передові курси, призначені для підготовки випускників НТЛ усіх національностей до керівництва у 21 столітті.

Пекінський університет

Пекінський університет (“ФКУ”) - найстаріший університет Китаю та один із найвидатніших та найпрестижніших дослідницьких університетів у світі. QS World University Rankings і Times of Higher Education обидва класифікували ФКУ 23-м найбільш відомим в академічному плані університетом на 2021 рік.

Місцезнаходження

STL знаходиться в південному місті Шеньчжень. Шеньчжень, швидкозростаючий мегаполіс, що налічує 12 мільйонів людей, постійно піднімався з часу свого створення в якості першої спеціальної економічної зони в Китаї в 1979 році. Тепер Шеньчжень є не лише головним центром найбільш густонаселеної провінції Китаю, Гуандун , але і лідер ринку у всьому Китаї та унікальна область, де великі світові правові системи зливаються та впливають на транскордонну поведінку. Місто є джерелом для біотехнологій, логістики та нових галузей енергетики, і тут базуються провідні компанії, такі як Huawei та Tencent . На світовій арені Шеньчжень також позначився; у 2008 році він був названий Містом дизайну ЮНЕСКО, а в 2011 році в ньому відбулася 26-та літня Універсіада .

Географічно та економічно Шеньчжень також тісно інтегрований з Гонконгом, з яким він розділяє кордон. Широкі можливості громадського транспорту пов'язують два міста з центру міста, можна відвідати Гонконг на автобусі, метро та поромі. З сукупним ВВП понад 650 мільярдів доларів, регіон Шеньчжень-Гонконг є однією з найбільших мегаполісів у світі.

Завдяки своєму унікальному географічному розташуванню, інноваційному духу та передовим перспективам, Шеньчжень поступово перетворюється на передове місто, що з'єднує світ.
https://www.scmp.com/news/china/politics/article/3023330/beijing-unveils-detailed-reform-plan-make-shenzhen-model-city

Студенти, факультети та кар'єра

Ведучі студенти з усього світу змагаються за вступ до STL. Міжнародний факультет юридичної школи включає в себе всесвітньо відомих вчених та практиків з Китаю, США, ЄС та інших країн. Випускники STL знаходяться на високому рівні за позиціями провідних міжнародних юридичних фірм та корпорацій, провідних китайських юридичних фірм та корпорацій, великих державних підприємств та провідних міжнародних неурядових організацій.

Різновидний навчальний план

STL підпис JD / JM подвійний ступінь програма триває чотири роки. Навчальна програма JD, яка викладається цілком англійською мовою, по суті схожа на навчальні плани JD кращих американських юридичних шкіл, з додатковою глибиною історії китайської історії та права. Навчальна програма JM забезпечує основні курси китайського права та викладається переважно китайською мовою. Більшість китайських студентів вступають у програму STD з двома ступенями JD / JM; більшість іноземних студентів вступають у програму JD трирічної STL. Обидва навчальні програми підкреслюють навички та знання в галузі законодавства для 21-го століття: (i) транснаціональне право та практика, (ii) міжкультурна компетенція та (iii) професійна відповідальність юристів у цих умовах. Жодна юридична школа ніде не зможе забезпечити випускників для приватного сектору, державного сектору або правової роботи з громадських інтересів у Китаї, Сполучених Штатах, Великобританії або країнах Британської Співдружності.

Програма складається з принаймні трьох чвертей повного дня навчання в резиденції та другого року для стажування, продовження навчання або дослідницьких проектів на розсуд студента. Хоча ступінь присвоюється в кінці двох років, можливо, що проживання буде завершено після одного.

Міжнародні освітні можливості

Досвід STL є внутрішньо багатонаціональним та міжкультурним, не кажучи вже про прекрасну програму вищої школи Шеньчжень у ФКУ. У той же час, студенти STL користуються численними можливостями для навчання за кордоном у провідних юридичних школах у всьому світі, з якими PKU та STL користуються обмінними відносинами.

Глобальні лідери

Випускники STL виходять з років навчання як юристи, унікально підготовлені для лідерства у сучасному взаємопов’язаному світі, що мають глибокі знання та розуміння китайського та західного законодавства та юридичних традицій та практичні навички, необхідні для міжкультурного успіху. Peking University School of Transnational Law (STL) - єдина юридична школа у світі, яка пропонує програму подвійного ступеня, де студенти закінчують американський ступінь доктора юридичних наук (JD), а також китайський ступінь магістра юридичних наук (JM). Студенти повинні бути двомовними англійською та мандаринською мовами, щоб закінчити цю чотирирічну програму та вільно закінчити юридичні системи двох супердержав світу, США та Китаю. STL також пропонує ступінь LLM, що поєднує міжнародне право, китайське законодавство та законодавство вестернів, а також надає іноземним студентам можливість навчатись пліч-о-пліч із найвищими студентами Китаю, які надалі будуть партнерами у найбільших юридичних фірмах, політичних елітах, лідерах в міжнародних організаціях та керівників підприємств. Обидві навчальні програми наголошують на адвокатських навичках та знаннях XXI століття: (i) транснаціональне право та практика, (ii) міжкультурна компетентність та (iii) професійні обов'язки юристів у цих контекстах. Жодна юридична школа ніде не може краще забезпечити випускників приватного сектору, державного сектору чи юридичної роботи в державних інтересах у Китаї та США, загальному праві та цивільному праві, на сході та на заході, і все це за єдиною навчальною програмою.

ГЛОБАЛЬНА ПРАВОВА ЯРМАРКА

Перший щорічний Глобальний юридичний ярмарок познайомить учасників з винятковими юридичними школами з усього світу. Зареєструйтесь, скориставшись цією формою, щоб отримати можливість дізнатись про просування своєї кар’єри за рахунок міжнародного навчання, можливості отримання стипендій для іноземних студентів тощо.

Дати:
П’ятниця, 20 листопада 2020 р
Субота, 21 листопада 2020 р

Час:
12: 00-14: 00 за Гринвічем (перевірте місцевий часовий пояс)

Сесії проводяться у різні дати, щоб відповідати різним графікам. В обидві дати відвідуватимуться одні й ті самі школи, які будуть проводити однакові презентації в обидві дати.

Юридичні школи, що беруть участь:
Юридичний факультет університету Екс-Марсель (Франція)
Юридична школа Буцеріуса (Німеччина)
Юридичний факультет Дікін (Австралія)
FGV Direito SP (Бразилія)
IE Law School (Іспанія)
Юридичний факультет Університету Індіани (США)
Jindal Global Law School (Індія)
Peking University School of Transnational Law (Китай)
Юридичний факультет Стокгольмського університету (Швеція)
Юридичний факультет Чилійського університету (Чилі)
Юридичний коледж Університету Айови (США)
Юридичний факультет Університету Лозани (Швейцарія)

Для отримання додаткової інформації про подію електронною поштою: [email protected] .

Рейтинги

Розташування

  • Peking University School of Transnational Law, Room 410, 2199 Lishui Road, Peking University, University Town Xili, Nanshan District , 518055, Shenzhen

Запитання