Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

Введення

Pepperdine Caruso Law забезпечує вищу юридичну освіту в прекрасному місці на Тихому океані поблизу Лос-Анджелеса, Каліфорнія. На додаток до наших освітніх програм, ми пропонуємо практичне навчання, наставництво та безперервну освіту, щоб підготувати практиків до того, щоб вони могли найкращим чином використовувати свою роботу та світ.

Спільнота підтримки

Студенти збираються з усього світу та США і знаходять спільноту, в якій відчувається підбадьорення та підтримка, водночас отримують сувору освіту з практичним навчанням у реальному житті. The

Страуський інститут вирішення спорів

Оскільки посередництво, арбітраж і переговори продовжують набирати популярності в судових і міжнародних справах, Інститут розв’язання спорів Пеппердайна Штрауса постійно займає перше місце в рейтингу програми US News і World Report .

Магістр права та магістра з вирішення спорів

Програми Пеппердайн LLM та Master of Dispute Resolution (MDR) залучають студентів з усього світу. Студенти варіюються від нещодавніх випускників до досвідчених адвокатів і суддів, які відвідували програму або їздили на роботу з Китаю, Кореї, Росії, Греції, Молдови, Іспанії, Пакистану, Йорданії, Великобританії, Німеччини, Швеції тощо.

Пеппердін привернув увагу від таких престижних організацій, як Фулбрайт, Мускі, Організація американських держав та Фонд Ротарі.

Інвестиції в цінність

Доступна консультація щодо кар’єри, і ви познайомитеся з міжнародною мережею випускників. Наші студенти стають лідерами у своїх громадах по всьому світу, вирішуючи суперечки, продовжуючи практику права та створюючи позитивні зміни.

Розташування

Розташування
  • Los Angeles, США

Запитання