Penn State Dickinson Law

A logo

Введення

Penn State Dickinson Law прагне створити юристів, готових до професій, оснащених доктринальними знаннями, практичними навичками та позаюридичними компетенціями, необхідними для досягнення успіху на все більш глобальному юридичному ринку. Відмітними рисами юридичної освіти Дікінсона є інноваційна навчальна програма, яка з першого дня юридичного факультету значною мірою покладається на навчання на основі досвіду, щоб підготувати наших студентів до юридичної практики та гостинну та підтримуючу громаду. Заснований в Карлайлі, штат Пенсільванія, в 1834 році, Дікінсон Лоу є найстарішою юридичною школою в Пенсільванії та п'ятим за віком у країні. Понад 186 років випускники юридичного факультету Дікінсона включають найвідоміших адвокатів, суддів, урядових та корпоративних керівників та юристів. Наше злиття в 1997 році з штатом Пенсільванія розширило нашу репутацію, мережу та програми спільного навчання, доповнивши спадщину Дікінсона Лоу як інноваційного лідера в галузі експериментальної освіти. Щоб ми могли забезпечити практичне навчання для наших студентів, закон Дікінсона обмежив кожну ступінь магістра права. когорта на 20 учнів. Цей навмисно малий розмір класу гарантує, що студенти отримують зосереджену увагу з боку викладачів, гарантує широкі можливості для навчання на практиці та виконує обіцянку юридичної школи найкраще позиціонувати своїх студентів для забезпечення роботи на конкурентному ринку.

Основні принципи Факультет права Penn State Dickinson Law прийняв наступні основні принципи, що відображають та керують цінностями та прагненнями установи:

 1. Щоб надати нашим студентам весь спектр конкретних навичок адвокатської діяльності, необхідних для найефективнішої роботи юристів на місцевому, державному, національному, транснаціональному та міжнародному рівнях у двадцять першому столітті.
 2. Постійно шукати знання та мудрість, якими ми ділимось не лише зі своїми студентами, але й з юристами, науковцями, політиками та іншими, відповідно до ролі Пенн Стейт як дослідницького університету світового класу.
 3. Ми охоче надаємо свої послуги університету та місцевим, державним, національним та міжнародним зусиллям щодо покращення глобального розуміння, життя та добробуту наших студентів та світу, в якому вони будуть жити.
 4. Щоденно прагнути розвивати почуття спільності та взаємопідтримки між викладачами, студентами та працівниками, а також у нашій взаємодії поза юридичним факультетом.

Навчальний план

LL.M. Програма - це 24-кредитний курс навчання на один навчальний рік. Студенти повинні зарахувати щонайменше 12 кредитів за семестр і можуть записатись не більше ніж 17 кредитів за семестр. Основні курси програми знайомлять вас з нашими унікальними аналітичними методологіями. Потім студенти можуть вибрати курси з нашої навчальної програми «Адвокат як ...», розділені на спеціалізовані галузі навчання, та створити персоналізовані композиції на основі областей, що цікавлять. LL.M. студенти можуть записатися на багатий спектр курсів, запропонованих у навчальній програмі юридичного факультету, включаючи цілеспрямований курс навчання в одній із спеціалізованих галузей нижче:

 • Арбітраж, посередництво та переговори
 • Ділове право
 • Конституційне та адміністративне право
 • Кримінальне право та процедура
 • Кіберзакон, конфіденційність даних та інформаційна безпека
 • Старший закон
 • Закон про охорону здоров'я та політика
 • Інтелектуальна власність та інновації
 • Міжнародна пробна адвокація
 • Закон про державні інтереси
 • Закон про захист
 • Податкове право
 • Судова адвокація та судова практика

LL.M. Незалежне навчання та досвід навчання LL.M. студенти можуть проходити незалежні навчальні курси на строк до 3 кредитів протягом одного семестру та не більше 4 балів протягом двох семестрів LL.M. програма. Студенти LL.M. Програма також може пройти будь-який з широкого кола курсів досвідчених навичок. З дозволу заступника декана з навчальної роботи, магістр права. студенти також можуть записатись на курси досвіду на основі досвіду, що пропонуються на юридичному факультеті. LL.M. студенти, які мають право на навчальну практичну підготовку або мають дозвіл на роботу в США, також можуть записатися на стажування. Надішліть електронною поштою Емілі Мічіко Морріс з будь-якими питаннями щодо участі.LL.M. студенти можуть подати заявку на перебування на третьому семестрі юридичного навчання з метою закінчити програму експериментального навчання або підготуватися до іспиту в США.

Стажування Оскільки юридична школа Дікінсон знаходиться менш ніж за 20 миль від державної столиці та менше двох годин у Вашингтоні, округ Колумбія, наші студенти мають можливість навчатися в національних юридичних фірмах; державні установи на місцевому, державному та федеральному рівнях; приватні корпорації; і неприбуткові організації - і, таким чином, отримувати почуття міських, заміських та сільських правових спільнот.

Студенти юридичного факультету Дікінсона навчаються у видатного та спеціального штатного факультету, доповненого додатковим факультетом практикуючих адвокатів та суддів. Важливо зазначити, що майже всі штатні викладачі витратили роки, займаючись адвокатською діяльністю, і продовжують співпрацювати з юристами на національному та міжнародному рівнях за допомогою судових процесів pro bono, посередництва, консультативних комітетів та стипендій. Факультет вважає, що їх наукові та педагогічні місії повинні доповнювати один одного. Як заручені вчені, вони визнають, що глибоке розуміння теорії є необхідним для здатності наших студентів працювати як юридичні фахівці у дедалі глобальнішому, різноманітнішому та витонченішому правовому середовищі. Факультет повністю відданий громаді та підтримці успіху наших студентів. Задовго до того, як він увійшов в моду, факультет прийняв політику відкритих дверей, яка заохочувала студентів заходити до факультету без запланованого призначення.

Інклюзивна спільнота Ми віримо, що різноманіття збагачує навчальний досвід кожного. Ми також прагнемо вітати людей різноманітних культур та способу життя, тому що ми готуємо їх до того, щоб стати наступним поколінням адвокатів, які готують практику. Будучи інклюзивною спільнотою, Закон Дікінсона визначає різноманіття широко, включаючи раси та етнічні меншини, жінки, інваліди, члени ЛГБТ-спільноти, ветерани, студенти першого покоління, дорослі освітяни та будь-які інші, які зазнали підпорядкування, маргіналізацію або ізоляцію в академічних спільнотах через їх статус особи. Ми раді підтримати різні студентські споріднені організації, такі як:

 • Чорна студентська асоціація юристів (BLSA)
 • Латиноамериканська Асоціація юристів (LLSA)
 • Азіатсько-тихоокеансько-американська асоціація студентів-юристів (APALS)
 • Військовий козак (MLC)
 • OutLAW (асоціація студентів LGBTQ +)
 • Жіночий юридичний конгрес (WLC)

Більш того, основні курси Дейкінсона Law включають різноманітні перспективи та вивчають актуальність різноманітності в законодавстві, правовому процесі та практиці. За допомогою навчальних програм юридичної школи та його позакласної діяльності студенти Дікінсон права можуть розвивати культурні здібності та краще розуміти точки зору меншини.

Мережа випускників Ви не тільки станете частиною цього довгого і гордого спадку випускників юридичного факультету Дікінсона, але ви також станете членом мережі випускників штату Пенсільванія, яка налічує понад 725 000 - найбільшої в світі мережі активних випускників, що сплачують внески. Закон Дікінсона має ступінь магістра права. випускники, що працюють у всьому світі.

Кар'єрні послуги Щоб допомогти студентам обговорити сьогоднішню складну ситуацію на ринку праці, Закон Дікінсон пропонує цілий ряд ресурсів, що перевершують традиційні служби кар'єри. Широка мережа лояльних випускників з штату Пенсільванія та Дікінсон права зобов'язується допомогти нашим учням досягти успіху у своїй бажаній професії. Випускники дикінсонських юридичних закладів користуються нагороди кар'єрою у різних сферах юридичної практики, а також у бізнесі та промисловості, уряді та наукових кругах.

Розташування

 • 150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

Запитання