Keystone logo
Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Введення

Університет Paris-Panthéon-Assas: найкраща світова юридична школа на Маврикії

Університет Paris-Panthéon-Assas, який вважається провідною юридичною школою Франції, працює на Маврикії з 2015 року, де пропонує ступінь бакалавра права. (Hons), бакалавр мистецтв у галузі економіки та фінансів (Hons) та ступінь магістра права. Міжнародне комерційне право, все викладається англійською мовою. Університет Paris-Panthéon-Assas, батьківщина французького права, прийняв у 2011 році амбітну стратегію інтернаціоналізації, яка включала створення закордонних кампусів у Сінгапурі, Маврикії та Дубаї.

3-річний бакалавр права, 3-річний бакалавр права (з відзнакою) та 10-місячний бакалавр права викладаються викладачами університету Paris-Panthéon-Assas, а також практикуючими юристами та професіоналами з міжнародним і місцевим досвідом.

Бакалавр права Структура курсу розроблена таким чином, щоб відповідати вимогам як домашніх, так і іноземних студентів із додатковими потоками, що охоплюють загальне право, цивільне право, право Маврикія, міжнародне право та порівняльне право. Таким чином, студенти отримують вигоду від навчання світового рівня в змішаній правовій системі країни та в інших галузях права, що дозволяє їм продовжити навчання або кар’єру за кордоном.

Магістр права Курс «Міжнародне комерційне право» подібний до тих, що пропонуються в кампусах Парижа, Дубая та Сінгапуру, і призначений для задоволення вимог як юридичних, так і неюридичних професіоналів, які бажають підняти свою кар’єру на новий рівень.

Бакалавр мистецтв (BA) з економіки та фінансів (з відзнакою) — це 3-річна програма з відзнакою, спеціально розроблена для того, щоб надати студентам міцну базу теоретичних, кількісних та аналітичних навичок, необхідних для продовження навчання в магістратурі з високою вибірковістю. як подальшу кар'єру в сферах бізнесу, науки про дані та фінансів. Програма ступеня бакалавра відома своєю винятковою вибірковістю та визнанням у французьких рейтингах, при цьому Університет Париж-Пантеон-Ассас незмінно займає перші позиції у Франції, особливо в галузі економіки та менеджменту, де він перевершує з точки зору інтеграції випускників у роботу і потенціал заробітку*.

Довгострокове зобов'язання

Сьогодні університет як ніколи прагне розвивати свою присутність за кордоном, зокрема на Маврикії. Сюди входять модернізовані приміщення з кімнатою відпочинку для студентів і бібліотекою, офіси для відданого персоналу, а також нові аудіо- та відеотехнології для покращення досвіду навчання студентів віч-на-віч або (за виняткових обставин, коли потрібно) онлайн-навчання. Професор Ентоні Мерджі, декан університетського містечка Маврикій, сказав: «Відремонтоване приміщення, а також постійне зростання кількості місцевих і іноземних студентів відображають інтерес і актуальність наших програм. Наша мета полягає в тому, щоб розширити наш охоплення протягом наступних років, пропонуючи більш широкий спектр курсів, на рівні бакалаврату, післядипломної освіти та керівників. »

Життя на Маврикії

 • Банківська справа: на Маврикії розташовано низку фінансових установ із комплексною пропозицією продуктів і банківських послуг. Серед основних банків Маврикія є MCB, SBM, Bank One, Afrasia та MPCB. Існує багато страхових компаній, які задовольнять ваші особисті потреби, оскільки вам потрібно буде подати заявку на медичне страхування, щоб продовжити навчання в освітньому центрі Uniciti. Ви можете подати заявку у своїй країні або на Маврикії.
 • Кейтеринг: Маврикій може похвалитися поєднанням культур, перетворених на його кухню. Поки ви подорожуєте островом, ви зможете насолодитися різноманітними смаками та культурними стравами, починаючи з китайської, індійської, європейської та інших місцевих кухонь із унікальним приготуванням. Відчуйте такий самий маврикійський прийом як у ресторанах, так і в закусках.
 • Транспорт і водіння: Маврикій – це країна з лівостороннім проїздом із щільним трафіком уздовж головних доріг, що з’єднують міста. Придбання автомобіля може бути досить дорогим, але подорожувати автобусом можна безкоштовно.
 • Подорож, віза та вакцина: Вам потрібен оновлений паспорт перед виїздом і дійсний щонайменше шість місяців після виїзду з Маврикія. Студентську візу надасть вам освітній центр Uniciti або навчальний заклад, до якого ви вступили. Паспортно-імміграційна служба є регулюючим органом, який надає вам візу після того, як вас приймуть. Приємно знати, що місцева влада має право відхиляти заявки на візу без попередження. Для поїздки на Маврикій немає обов’язкової вакцинації.

Особливості кампусу

Унікальний студентський досвід на Маврикії

Університет Paris-Pantheon-Assas розміщено в освітньому центрі Uniciti, розташованому в Pierrefonds.

 • Лекційна кімната: лекційна аудиторія, яку використовують студенти, дозволяє спілкуватися в режимі реального часу через Інтернет і транслювати заняття на вимогу.
 • Ресурсний центр: фізична резервна бібліотека, де зберігаються довідкові матеріали для консультацій на місці з комп’ютерами, принтерами та навчальним простором.
 • Ресторан Square Root & Vatel: студентські ресторани, доступні на кампусі.
 • Спортивні об’єкти: SPARC — найновіший і найбільший мультиспортивний об’єкт, розташований на західному узбережжі Маврикія. SPARC пропонує першокласний досвід у сфері здоров’я, фітнесу, спорту та дозвілля, щоб значно покращити життя наших студентів. Більше інформації тут.
 • Підключення до Інтернету та телефону: безкоштовний доступ до Wi-Fi навколо кампусу.

  Розташування

  • Quatre Bornes

   Royal Road, Pierrefonds , 72448 , Quatre Bornes

  Запитання