Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Введення

Світовий лідер у безперервній юридичній освіті

Osgoode Professional Development (OsgoodePD) є напрямом навчання протягом усього життя юридичної школи Osgoode Hall. Протягом майже трьох десятиліть наша місія залишалася послідовною та чіткою: ми надаємо унікальний широкий спектр міждисциплінарної юридичної освіти на рівні випускників, розробленої для професіоналів. Ми прагнемо:

Інтеграція міжнародно підготовлених юристів у канадську юридичну професію

Ми визнаємо, що юристи з міжнародною освітою привносять цінний досвід і перспективи в канадську юридичну професію. У рамках нашого обов’язку сприяти диверсифікації юридичної професії в Канаді ми пропонуємо найширший спектр програм у будь-якій точці Канади для юристів з міжнародною підготовкою, не вживаючи єдиного підходу для всіх. Ми розуміємо, що юристи, які отримали міжнародне навчання, часто мають схожі потреби та цілі, але також і те, що кожен окремий студент приносить із собою власні інтереси та життєвий досвід, який служить для збагачення програм, учасником яких він стає. Широта наших пропозицій курсів і широкий спектр послуг для студентів покликані допомогти іноземним студентам досягти успіху в навчанні та кар'єрі.

Технології та інновації

OsgoodePD відомий у всьому світі своєю прихильністю до постійних інновацій в освітніх технологіях і педагогіці. Ми були першою юридичною програмою в Канаді, яка пропонувала дистанційне навчання, і постійно працювала над підвищенням якості, доступності та гнучкості. Ми прагнемо бути в центрі інноваційного дизайну та надання професійної юридичної освіти, забезпечуючи розуміння, зв’язок і трансформацію.

Залишаючись на передньому краї юридичних знань, досвіду та можливостей

Ми постійно працюємо над покращенням і розширенням наших пропозицій професійного розвитку. Оскільки потреби світової спільноти у професійному розвитку в галузі юридичної освіти розвиваються, ми запроваджуємо нові програми, курси та способи навчання, щоб допомогти студентам досягти їхніх цілей.

Наші пропозиції

Ми постійно працюємо над покращенням і розширенням наших пропозицій професійного розвитку. Оскільки потреби світової спільноти у професійному розвитку в юридичній освіті розвиваються, ми запроваджуємо нові програми та способи навчання, щоб допомогти вам досягти ваших цілей професійного розвитку.

Професійний розвиток

 • Короткі курси, конференції та сертифікати: конференції та короткі курси OsgoodePD представляють одну з найбільших колекцій пропозицій безперервної юридичної освіти (CLE) у Канаді.
 • Професійні окремі курси LLM: Наші єдині курси LLM надають професіоналам, які ще не готові взяти участь у програмі LLM, гнучкий спосіб вивчення програм на свій вибір.
 • Внутрішні та індивідуальні програми для організацій: у нас є досвід, ресурси та технології, щоб розробити індивідуальну версію існуючої програми, сертифіката або нової програми, яка економічно ефективно досягає ваших цілей навчання.

Академічні програми

 • Неповний робочий день Професійні LLMs: розроблені на рівні вищої освіти та структуровані для задоволення потреб працюючого професіонала, ви можете вибрати з 15 спеціалізацій і широкого спектру факультативів.
 • Професійні програми магістра права на повний робочий день:наші професійні програми магістра права на повний робочий день призначені для юристів з міжнародною підготовкою, які хочуть вивчати або практикувати право в Канаді.
 • Дипломні програми: наші дипломні програми забезпечують глибоке розуміння конкретних сфер права.
 • Дослідження LLM:ступінь інтенсивного дослідження на повний робочий день, ідеальний для студентів, які хочуть глибоко заглибитися в конкретні галузі навчання, і для тих, хто розглядає можливість просування до Ph.D.
 • доктор філософії в галузі права: вчений ступінь повного робочого дня, що включає велике, інтенсивне дослідження, підходить для студентів, які прагнуть отримати академічну посаду.

Юристи з міжнародною підготовкою

Ми пропонуємо найбільшу кількість і найширший спектр програм у будь-якій точці Канади для юристів із міжнародною підготовкою та досвідчених професіоналів. Розробляючи ці програми, ми орієнтуємося на конкретні потреби юристів, які пройшли міжнародне навчання. Ми надаємо широкий спектр студентських послуг, щоб допомогти іноземним студентам досягти успіху в навчанні та кар’єрі.

 • Програми спеціалізації OsgoodePD Canadian Common Law LLM, International Business Law LLM, General Law LLMта Taxation Law LLM розроблені спеціально для юристів з міжнародною підготовкою.
 • Osgoode є єдиною канадською юридичною школою, яка пропонує підготовчий курс Національного комітету з акредитації (NCA) для юристів з міжнародною підготовкою.

Особливості кампусу

  Розташування

  • Toronto

   Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

   • Toronto

    4700 Keele Street, Ignat Kaneff Building, M3J 1P3, Toronto

    Запитання