New York University NYU School of Law Магістр права в міжнародних правових дослідженнях
New York University NYU School of Law

Магістр права в міжнародних правових дослідженнях

New York, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Школа права Нью-Йоркського університету пропонує, мабуть, найширшу, найрізноманітнішу та динамічну програму з міжнародного права та глобального управління будь-якою школою у світі. Факультет неперевершений глибиною своїх знань та залучення. Навчальна програма не має собі рівних за силою та різноманітністю пропонованих міжнародних курсів, від прав людини та міжнародного гуманітарного права до торгівлі, фінансів та інвестицій, від глобального екологічного та енергетичного права до практики ООН та Світового банку, від транснаціонального арбітражу до міжнародного юридична теорія.

Студенти магістратури вчаться у визнаних світових лідерів у своїх галузях, виконуючи частину своїх курсових робіт на просунутих семінарах, які пропонуються в умовах невеликої групи та присвячені поглибленому вивченню тем. Пряма співпраця з викладачами також є невід’ємною частиною програми, оскільки студенти розробляють свої ідеї щодо досліджень та написання та визначають напрямок свого майбутнього інтелектуального та професійного розвитку.

Студенти отримують велику вигоду від того, що вони знаходяться в Нью-Йорку, поблизу від ООН та безлічі відвідувачів високого рівня, які приїжджають на зустріч зі студентами та працюють з нашими провідними викладачами, включаючи практиків найбільших юридичних фірм та НУО, які працюють над скороченням край міжнародного публічного права. Крім того, наші провідні Глобальний факультет та Глобальні відвідувачі щороку приносять нові перспективи з усього світу.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • International Commercial Law LLM
  • Limerick, Ірландія
 • LLM у міжнародному комерційному праві
  • Limerick, Ірландія
 • Online LLM in International Law and Treaty Law
  • Washington, США
  • Gambia Online, Гамбія