MIU City University Miami

MIU City University Miami

MIU City University Miami

Введення

Університет для реального світу

Місія MIU полягає в тому, щоб надавати інноваційні та доступні високоякісні програми навчання та навчальні можливості для студентів у всьому світі.

Прагнення до досконалості та якості надихає наші програми, які готують студентів долати глобальні виклики та успішно застосовувати свої академічні знання в реальних ситуаціях .

Будучи частиною Proeduca Group, світового лідера в онлайн-освіті, інноваційна освітня модель MIU поєднує передові технології з персоналізованою та високоякісною освітою.

Причини для навчання в MIU

Акредитований у США ступінь. Ліцензія та акредитація

Навчання в Сполучених Штатах пропонує можливість вийти на міжнародний ринок праці через «вхідні двері», оскільки кваліфікація зі США пропонує конкурентну перевагу в багатьох країнах. MIU має ліцензію Комісії з незалежної освіти Департаменту освіти Флориди та акредитовану ACICS – Радою з акредитації незалежних коледжів і шкіл.

Кваліфікований міжнародний факультет

У нашій місії зробити MIU університетом для реального світу, наш міжнародний факультет збалансовує діловий та академічний світи, створюючи та поширюючи знання, які можна застосувати до всіх видів бізнесу.

Можливості стипендії та гнучкі плани навчання

У MIU ми прагнемо допомогти якомога більшій кількості людей отримати доступ до університетської освіти. З цієї причини ми надаємо низку стипендій на основі заслуг і потенціалу. Крім того, MIU пропонує спеціальний план оплати, що дозволяє студентам гнучко фінансувати навчання. Не відкладайте навчання!

Онлайн освітнє лідерство

Наші цінності в Proeduca Group походять із віри в те, що ми можемо використовувати інновації та технології, щоб подолати кордони, приносячи користь людям у всьому світі, надаючи доступ до високоякісної освіти. MIU отримує переваги від престижної онлайн-освітньої моделі групи, яка базується на 4 основних принципах:

 • Великі навчальні ресурси, що дозволяють самостійно вивчати та глибоко занурюватись у сфери інтересів.
 • Ексклюзивний особистий репетитор, який з першого дня підтримує та направляє студента протягом усього навчального процесу (адміністрація, академіки, технології).
 • Живі онлайн-заняття. Добре структуровані, інтерактивні та керовані викладачами, вони є справжнім розширенням традиційного досвіду в класі. Вони завжди будуть записані, і до них можна буде будь-коли отримати доступ через онлайн-кампус.
 • Система постійного оцінювання для прогресивного та безперервного процесу навчання.

MIU пропонує вам можливість вибрати один з двох різних режимів навчання. Кожен формат розроблено для задоволення різних конкретних потреб студентів.

Інтернет

 • Підлаштовуючись під ваш ритм. Розподіліть навантаження відповідно до свого особистого ритму навчання, розкладу та кар’єри. Це дозволяє знайти оптимальний баланс між вашим навчанням і професійними цілями.
 • Топ освітніх технологій. Наша програма використовує найкраще використання технологій для освіти, щоб забезпечити винятковий досвід дистанційного навчання. Ми використовуємо поєднання онлайн-обговорень, мультимедійних документів, відеоконференцій, семінарів тощо, щоб забезпечити високоадаптований, інтерактивний та зручний освітній досвід.
 • Тому що життя цифрове. Щодня компанії мають команди, розкидані по всьому світу, які ведуть проекти з різних куточків земної кулі. Наш онлайн-формат відображає цю реальність, дозволяючи вам знайти баланс між академічним прогресом, професійним зростанням і особистим досягненням. Не відкладайте життя на паузу!

Гібрид

 • Досвід США. Живіть у Маямі, міжнародному центрі мультикультуралізму, і відчуйте суєту великого міста США.
 • Справді різноманітні. Знайомтеся з міжнародними професіоналами з різним освітнім рівнем і створюйте довготривалі ділові відносини.
 • Спалах бачення. Кожна когорта підбирається вручну та обмежена за розміром, що дозволяє кожному студенту особисто спілкуватися з іноземними викладачами та однокласниками, отримуючи максимальну віддачу від своїх занять.

Вимоги щодо візи

Студентська віза F1

Якщо ви вирішили вивчати свою гібридну програму в Майамі та є іноземним студентом, вам потрібно подати заявку на студентську візу F1, яку можна оформити за допомогою MIU.

Як отримати студентську візу?

 1. Після того, як ми приймемо вашу реєстрацію, ви будете зареєстровані в Інформаційній системі студентів і відвідувачів обміну (SEVIS) і повинні будете сплатити комісію SEVIS I-901 ($350).
 2. Паралельно ваш особистий консультант у MIU надішле вам посилання для заповнення та оплати форми I-20 ($250). Отримавши квитанцію про оплату, ми надішлемо вам форму I-20.
 3. Отримавши форму I-20 і зареєструвавшись у SEVIS, ви можете подати заяву в посольство або консульство США на отримання візи F1.
 4. Під час візової співбесіди ви повинні надати форму I-20, лист про прийняття MIU та угоду про реєстрацію.
 5. Адміністративний офіс вашого посольства зв’яжеться з вами щодо отримання візи F1. Ми рекомендуємо іноземним студентам почати процес вступу за достатньо часу до початку занять, щоб встигнути завершити процес отримання візи.

Розташування

 • 111 NE 1st Street, 6th Floor, FL 33132, Miami

Запитання