Mississippi College School of Law

Mississippi College School of Law

Mississippi College School of Law

Введення

Mississippi College School of Law прагне забезпечити вищу юридичну освіту в контексті християнської установи.

Наша мета - створити інституційне середовище, яке сприяє інтелектуальному та практичному навчанню. Наші студенти та викладачі відображають широкий спектр досвіду та інтересів. З-поміж цієї різноманітності ми прагнемо створити наукову спільноту, в якій студенти та викладачі вільно обговорюють проблеми в різних середовищах, як офіційних, так і неформальних.

Наша навчальна програма призначена для навчання студентів кваліфікованим та етичним юристам, здатним адаптувати свою практику до мінливого юридичного світу. Для досягнення цієї мети ми розглядали модель гуманітарних мистецтв, формуючи навчальну програму юридичного факультету. Наші курси підкреслюють індивідуальну відповідальність за навчання, надаючи кожному студентові основні та аналітичні навички, необхідні для успішної практики.

Ми даємо обґрунтування загального права та статутних основ нашої правової системи, а також досліджуємо нові доктрини, використовуючи в кожному контексті традиційні методи юридичного аналізу, збагачені знаннями суміжних дисциплін. Щоб гарантувати, що наша навчальна програма включає найсвіжішу стипендію, наш факультет активно займається дослідженнями у відповідних галузях. На додаток до курсів юридичної доктрини, ми пропонуємо широкий спектр інструктажів з навичок сучасної практики.

Розташування

  • Jackson

    East Griffith Street,151, 39201, Jackson

    Запитання