Keystone logo
Mississippi College

Mississippi College

Mississippi College

Введення

Міссісіпі коледж, афільована з баптистської конвенції Міссісіпі, є приватною, спільне навчання, християнський університет ліберальних мистецтв і наук. Як найстаріший вуз в штаті Міссісіпі, MC має довгу історію прихильності навчанні та справу Христа.

Наше бачення

Наше бачення повинно бути відомо, як університет, визнаної у навчанні та прихильність справі Христа.

Наша історія

Міссісіпі Коледж був заснований в 1826 році і є найстарішим вищим навчальним закладом в штаті Міссісіпі.

Чому МС?

Гроші Журнал недавно визнаний MC # 12 в їхньому списку "20 кращих приватних коледжів на допомогу заслуга" Міссісіпі коледж є найбільшим держави приватний університет з більш ніж 5000 студентів. У 1831 році, MC став першим спільним навчанням коледжу в США, щоб надавати ступінь до жінки. Міссісіпі Коледж є більш доступним, ніж ви думаєте з нашою нижчої навчання і щедру стипендіальної програми. MC нагороди приблизно $ 53 млн на стипендії і фінансову допомогу щороку. МС пропонує понад 80 варіантів бакалаврату, більш 15 випускників освітніх програм, юридична школа першокласний, програму помічник лікаря і більше. 16: 1 студент-факультет ставлення. Ви побачите, що ступінь від коледжу Міссісіпі має вагу з роботодавцями і можуть трамплін вас в будь-якому місці ви хочете йти. MC студенти отримують визнання в медичній школі протягом два рази в середньому по країні. Майже 100% медичних сестер випускників знайти роботу протягом трьох місяців після закінчення. Міжнародна рада Місія займає MC в топ-10 школи, з яких місіонери студентів і знаходяться під призначенні. MC студенти добровільно більше 30.000 годин щороку.

З нашого розміру тіла, студент низької вартості відвідуваності, і сильною академічною репутацією, МС рідкісна знахідка в області християнської вищої освіти. Наша мета, щоб вселити Христа в кожному аспекті нашої культури - у класі, протягом життя кампусу, і в серцях наших студентів.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Jackson

    200 S Capitol St, Clinton, MS 39058

Запитання