Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

Введення

MDX Dubai є першим закордонним кампусом відомого університету Middlesex, що базується в Лондоні (Великобританія). Кампус був відкритий у 2005 році, і в ньому навчається понад 5000 студентів з більш ніж 120 національностей. Британський університет світового класу з рейтингом 5 зірок від Dubai Knowledge and Human Development Authority, MDX Dubai є одним із провідних закладів, що пропонують якісну британську освіту в ОАЕ.


Університет має захоплюючий, різноманітний та багатокультурний кампус і пишається тим, що надає студентському досвіду різницю. Університет пропонує понад 70 основних, бакалаврських та аспірантських програм, включаючи: Бухгалтерський облік та фінанси, Управління бізнесом, Маркетинг, Комп'ютерна інженерія, ІТ, Наука даних, Робототехніка, Освіта, Психологія, Право, Цифрові медіа, Кіно, Творчість та журналістика, Мода Дизайн, графічний дизайн та багато іншого.

Університет Міддлсекс - це глобальний університет, який прагне задовольнити потреби та амбіції різноманітного в культурному та міжнародному плані студентів, надаючи складні академічні програми, підкріплені інноваційними дослідженнями, грантами та професійною практикою. Middlesex University Dubai готує своїх студентів до професійних, кваліфікованих людей, пристосованих до сучасного світу, відданих навчанню протягом усього життя та здатних робити внесок у громади, в яких вони живуть та працюють.

Чому MDX Дубай?

 • Всесвітньо визнаний і акредитований галуззю якісний диплом Великобританії.
 • Широкий вибір стипендій та грантів для студентів, аспірантів, іноземних та професійних студентів
 • Британське освіту світового класу, орієнтоване на дослідження, проводиться у найсучасніших закладах
 • Подайте заявку з прогнозованими оцінками, щоб отримати лист з умовною пропозицією на січень 2024 року
 • Процвітаюча студентська спільнота з насиченим календарем спортивних і культурних клубів
 • Спеціалізована служба кар’єри, що забезпечує персональне наставництво та підтримку у пошуку роботи та стажування
 • Розкішне, недороге житло недалеко від кампусу, з безкоштовним трансфером
 • Можливість переказувати кредити за кордон на другому курсі бакалаврату

Для отримання додаткової інформації відвідайте www.mdx.ac.ae


Окрім того, що мають всі переваги, пов’язані з тим, що є британським університетом, студенти на кампусі Дубая можуть скористатися всіма можливостями, які надає сучасне місто, що швидко розвивається, в самому серці Близького Сходу, відчуваючи при цьому різноманітність національностей та культур, що становлять населення. Дубая. Кампус розташований в парку знань Дубая, займаючи просторі аудиторії та навчальні зони в чотирьох будинках. Сам Дубайський парк знань був створений у 2003 році для міжнародних установ, які сприяють навчанню. Отже, студенти Middlesex University Dubai мають можливість брати участь у набагато більш широкій студентській спільноті.

Запитайте заразОкрім того, що мають всі переваги, пов’язані з тим, що є британським університетом, студенти на кампусі Дубая можуть скористатися всіма можливостями, які надає сучасне місто, що швидко розвивається, в самому серці Близького Сходу, відчуваючи при цьому різноманітність національностей та культур, що становлять населення. Дубая. Кампус розташований в парку знань Дубая, займаючи просторі аудиторії та навчальні зони в чотирьох будинках. Сам Дубайський парк знань був створений у 2003 році для міжнародних установ, які сприяють навчанню. Отже, студенти Middlesex University Dubai мають можливість брати участь у набагато більш широкій студентській спільноті.

Розміщення

Ми співпрацюємо з The Myriad, щоб забезпечити наших студентів доступними, розкішними студентськими помешканнями.

«Міріад» - це абсолютно нова, сучасна студентська житлова громада, розташована в академічному місті Дубаї - лише за 35 хвилин від університетського містечка. Студенти, які зупиняються в The Myriad, можуть зануритися у ширше студентське співтовариство, яке заохочує людей з різних установ до спілкування та спілкування.

Дізнатися більше

Міжнародні навчальні гранти

Дізнайтеся, чи відповідаєте ви вимогам

Middlesex University Dubai вірить, що кожен студент повинен мати можливість отримати доступ до британської освіти світового рівня, яка налаштує його на успішне майбутнє. У вересні 2023 року ми запустили широкий спектр стипендій і грантів на оплату навчання, щоб зробити якісний британський ступінь доступним за ціною та гарантувати, що ми враховуємо особисті обставини кожного студента в ці складні часи. Наші міжнародні гранти на навчання застосовуються до всіх програм і можуть поєднуватися з рядом інших грантів (за наявності).

Якщо ви хочете зрозуміти, на які стипендії та гранти ви маєте право, зв’яжіться зі своїм представником у країні, який зможе вам допомогти.

Представники країни та регіону

Індія:

Khushboo Baghel - [email protected]

Великобританія та Європа:
Джеймі Бреннон - href="[email protected]

Африка:
Принц Асієду - [email protected]
Мерсі Манасія - [email protected]
Абдулла Андерсон - [email protected]

Пакистан:
Ануша Самі - [email protected]

GCC:

Мухаммед Різван - [email protected]
Ліана Д'Соуза - [email protected]

Шрі Ланка:
Еранда Кулатунга - [email protected]

СНД і Східна Європа:
Кароліна Аманкулова - [email protected]

Латинська Америка:
Даніела Сантьяго - [email protected]

Бразилія:
Шеліза Мамад - [email protected]

Далекий Схід:
Еранда Кулатунга - [email protected]

Решта світу:
Трістан Андерсон - [email protected]


або електронною поштою [email protected]

Віртуальні дні відкритих дверей

161146_VOD.jpg

Візьміть участь у наших Віртуальних днях відкритих дверей, де ви зможете поспілкуватися з викладачами та співробітниками, щоб дізнатись більше про наш широкий спектр програм, вимоги до вступу, стипендії, режими навчання та отримати відчуття того, що таке навчання у світовому класі Університет Великобританії в Дубаї.

Зареєструйтесь тут

Що говорять студенти MDX

«Я вивчав бакалавра з відзнакою «Менеджмент міжнародного туризму» в Middlesex University Dubai . Процес подачі заявки полегшив доброзичливий прийомний відділ університету, який негайно відповів на мою заявку та навчав мене протягом усього процесу. Будучи нігерійським студентом, я вирішив навчатися в Дубаї, тому що це місто, наповнене неймовірними можливостями, і в університеті я мав можливість познайомитися з людьми з багатьох різних країн. Мої викладачі завжди були привітними та підтримуючими, а також знайшли друзів з усього світу. Перш ніж приєднатися до програми бакалавра, я вивчав програму International Foundation (IFP) в Middlesex University Dubai , яка підготувала мене до навчання на бакалавраті».

- Фатіма Садік Сані, бакалавр з відзнакою Міжнародний менеджмент туризму (клас 2020)

Читайте більше історій успіху студентів

Соц.медіа

FB IG YT TWLIN TT

Розташування

 • Dubai

  Dubai Knowledge Park - Blocks 4, 16, 17 & 19, P.O. Box 500697, , Dubai

  Запитання