Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Введення

Юридична школа добре відома своєю прихильністю до підготовки юристів, готових до практики. У нас є одна з найстаріших клінічних програм у країні, зараз вона займає 32-е місце серед понад 200 юридичних шкіл ABA за версією US News і World Report. Завдяки клініці наші студенти мають можливість провести значну частину свого третього курсу, представляючи реальних клієнтів під наглядом досвідчених викладачів. Протягом останніх кількох років ми розширили наші практичні пропозиції, включивши в нього Лабораторію екологічного права та політики, Проект підприємництва та Проект захисту прав людини, за допомогою яких студенти розвивають свої навички написання та адвокації, служачи громаді. Наша навчальна програма доповнена обширною програмою Externship, яка дозволяє студентам провести семестр, працюючи з місцевими роботодавцями у сферах їх професійних інтересів. Усі наші студенти також беруть участь у нашій навчальній програмі Skills, щоб допомогти їм практикувати навички, необхідні для початку своєї юридичної кар’єри.

Наша юридична школа також має навчальні програми як цивільного, так і загального права, що дозволяє нашим студентам підготуватися до практики на місцевому, національному та глобальному рівні. Наша навчальна програма розроблена, щоб надати студентам унікальну порівняльну перспективу з першого семестру. Ми також усвідомлюємо, що кожен студент має унікальний стиль навчання, тому надаємо індивідуальну увагу та підтримку, починаючи з невеликих розділів курсу юриста першого року й продовжуючи нашу широку академічну підтримку та програми підготовки адвокатів.

Викладачі Лойоли відомі як на національному, так і на міжнародному рівні своєю наукою, але однаково (якщо не більше) віддані своєму викладанню. Відповідно до єзуїтської традиції, наш факультет присвячений вихованню цілісної особистості, що означає пізнання кожного нашого студента за межами класної кімнати. Щодня ходячи по залах, я бачу, як наші викладачі зустрічаються зі студентами, щоб обговорити документи чи іспити, обідають у нашому студентському центрі та практикуються з членами наших національних груп, які займаються судовими розглядами та адвокатськими групами.

У Loyola ми пишаємось різноманітністю та колегіальністю нашого студентського колективу. Завдяки нашим програмам повної, неповної та вечірньої роботи ми робимо юридичну школу доступною для працюючих професіоналів, батьків та інших осіб, чиї графіки потребують гнучкості. Наші студентські організації створюють можливості для студентів реалізовувати свої професійні інтереси, спілкуватися в спільноті Нового Орлеана та налагоджувати стосунки один з одним. Наша мережа випускників сильна та віддана один одному, юридичній школі та кожному поколінню випускників Лойоли.

І, звичайно, ми знаходимося в одному з найдивовижніших міст не тільки в Сполучених Штатах, а й у світі.

Наше завдання

У 1914 році Loyola University New Orleans College of Law відкрив свої двері і з тих пір відкрив уми майбутніх професіоналів права. У єзуїтській традиції академічної суворості, прагнення до справедливості та служіння іншим, юридична колегія має на меті навчити майбутніх членів адвокатури бути кваліфікованими адвокатами та чутливими юридичними радниками, відданими етичним нормам. гідності для всіх. Юридичний коледж пропонує навчальні програми як цивільного права, так і загального права, денні та заочні вечірні програми, а також три спільні програми навчання. Виховуються та заохочуються критичне й аналітичне мислення, етика та професіоналізм, а також прагнення служити громаді 21 століття. Юридичний факультет коледжу – це спільнота вчених, які прагнуть досягти успіху в навчанні, навчанні та служінні іншим.

Життя в Новому Орлеані

Новий Орлеан сам по собі є яскравим містом, і його юридична спільнота настільки ж активна. Ряд регіональних і національних фірм мають офіси в Новому Орлеані, а також багато великих, середніх і бутикових юридичних фірм у Луїзіані.

Юридичний коледж пропонує багато різних напрямків, щоб обслуговувати різноманітні корпорації, підприємці, екологічні інтереси, артисти, місцеві та федеральні урядові установи, військові потреби, міжнародні інтереси, сім'ї та громаду в цілому.

Новий Орлеан – головний центр федеральної та штатної судової системи – ідеальне місце для встановлення зв’язків і початку вашої юридичної кар’єри. Є багато можливостей повчитися у практикуючих адвокатів, обслуговуючи місцеву громаду. Візьміть участь у місцевих судах і отримайте реальний досвід. Диплом із права Лойоли – це шлях до незрівнянних досягнень. Новий Орлеан з його традиціями та захоплюючим ландшафтом служить ідеальним фоном для навчання та роботи на шляху до справедливості.

Популярні напрямки

 • Музей ВВВ
 • Музей мистецтв Нового Орлеана
 • Інститут природи Одюбон
 • Міський парк Нового Орлеана
 • Французький квартал
 • Журнальна вулиця
 • Зал збереження
 • Сент-Чарльз проспект і трамвай
 • Пароплав Натчез
 • Світ Марді Гра

Фестивалі

У Новому Орлеані ви можете знайти та відвідати фестиваль майже кожні вихідні року. Також не вистачає тем для святкування, з тематикою фестивалів, починаючи від комфортної їжі (NOLA Mac N' Cheese Fest) і закінчуючи масштабними музичними подіями, такими як Voodoo Music + Arts Experience. Лінійка фестивалів, що проводяться в Новому Орлеані, є одними з найкращих у країні та приваблює як культових національних виконавців, так і незвичайних місцевих виконавців. На фестивалі джазу та спадщини Нового Орлеана, фестивалі французького кварталу та інших фестивалях ви знайдете щось на свій смак.

Звичайно, ми не можемо забути Марді Гра. На кілька тижнів кревеси перетворюють все місто на гігантську вечірку. Це сезон, сповнений радісного декадансу та барвистих костюмів.

Їжа

Новий Орлеан — найкращий кулінарний плавильний котел нації! Більше 1000 ресторанів охоплюють район Великого Нового Орлеана. Численні відомі кухарі з Нового Орлеана, такі як Сьюзен Спайсер, Дональд Лінк і Аарон Сачез, створюють кулінарну індустрію. Незалежно від того, чи шукаєте ви фірмові страви креольської та каджунської кухні, традиційну домашню південну кулінарію, передові гастрономічні делікатеси, страви в європейському стилі чи найсвіжіші морепродукти на півдні, ви напевно знайдете їх у Big Easy.

Музика

Новий Орлеан має довгу і помітну музичну історію. Незважаючи на те, що Новий Орлеан довгий час вважався американським епіцентром джазової та блюзової музики, у місті є понад 80 закладів живої музики, де звучить фолк, каджун, фанк, рок та R&B. Сучасні музиканти та гурти, такі як Big Freedia, Lil Wayne та Revivalists, несуть музичну спадщину міста у майбутнє.

Прогуляйтеся при місячному освітленні Бурбон-стріт або Френчмен-стріт, і ви почуєте живу музику, що ллється майже з кожного клубу будь-якої ночі. Ви можете просто знайти свого улюбленого нового виконавця.

Спорт

У жодному іншому місті шанувальники спорту так пристрасні. Кресент-Сіті є домом для футбольної команди Saints NFL, баскетбольної команди NBA Pelicans, команди з регбі Gold, футбольної команди Jesters National Premier League та Big Easy Rollergirls.

Крім того, Новий Орлеан сповнений можливостей для окремих осіб. Озеро Пончартрейн є популярним місцем для риболовлі та плавання. Планування міста ідеально підходить для бігунів та байкерів. Для більш авантюрного спортсмена DEFY New Orleans, New Orleans Boulder Lounge і Fly Circus Space пропонують захоплюючі завдання.

Музеї

Історія вплетена в тканину Нового Орлеана. Незалежно від того, прогулюєтеся ви по авеню Сент-Чарльз або досліджуєте Французький квартал, незліченна кількість моментів, місць і фігур просто чекають, щоб їх знову відкрити. Тут минуле надихає та спрямовує майбутнє нашого міста. Розвивайте краще розуміння місцевої та національної історії та дозвольте їй викликати нові ідеї у вашій юридичній подорожі.

У Новому Орлеані розташовано ряд першокласних музеїв, включаючи Національний музей Другої світової війни, Музей мистецтв Нового Орлеана, Музей південного мистецтва Огдена, Центр сучасного мистецтва Нового Орлеана і Кабільдо.

Розташування

 • 526 Pine Street, , 70118, New Orleans

Запитання