Ghent University Law School

A logo

Введення

Гентський університет - підприємливий університет з міжнародною привабливістю. Наш девіз - «Смій думати»: де 37 000 студентів та 8 000 співробітників заохочуються до підходу до критичного мислення. Плюралізм та соціальна прихильність - це наріжні камені нашої філософії, так само як різноманітність, участь та незалежна думка.

Факультет права та кримінології Гентського університету пропонує такі магістерські програми:

- LLM з міжнародного та європейського права

- LLM з міжнародного господарського права

- LLM з права Європейського Союзу

- магістр морських наук

- Європейський магістр права та економіки

- Міжнародний магістр наук з передових досліджень у кримінології.

Незважаючи на те, що участь у програмах LLM та MSc вимагає достатньої фінансової підтримки, рішення про вступ приймаються незалежно від особистих фінансових можливостей заявника. Наступні рішення щодо фінансової допомоги дозволять студентам, які потребують зовнішньої фінансової підтримки, оцінити фінансову доцільність їх застосування.

Гентський університет є одним з провідних вищих навчальних закладів та науково -дослідних установ у Низьких країнах. Розташований в історичному, дружньому до студентів місті в культурному та економічному центрі Європи, Гентський університет є активним партнером у широкому спектрі національних та міжнародних мереж співробітництва в галузі освіти, науки та промисловості. Хоча Гентський університет офіційно є нідерландськомовним університетом, англійською мовою широко користуються як студенти, так і співробітники. Крім того, іноземні студенти можуть обрати широкий спектр курсів та програм англійської мови, таких як наші програми LLM та MSc.

11 факультетів Гентського університету складаються зі 125 кафедр, які пропонують високоякісні програми на основі наукових досліджень у широкому діапазоні навчальних дисциплін. Міжнародне студентське населення (11,5%) свідчить про якість та різноманітність освіти та досліджень Гентського університету. Гентський університет є 61-м найкращим університетом у Шанхайському рейтингу у 2018 році. Усі ці фактори в поєднанні з сильною міжнародною орієнтацією роблять Гентський університет найкращим університетом Європи.

Юридична школа

Юридична школа розташована в історичному центрі міста Гент. Займаючи ряд історичних будівель XVII-XIX століть, він має сучасні навчальні засоби, включаючи чудові бібліотеки та добре обладнані комп’ютерні засоби.

Офіційною мовою викладання є голландська, за винятком спеціальних програм для аспірантів англійської мови, таких як LLM та магістр морських наук.

Факультет складається з більш ніж 80 професорів та близько 90 асистентів, які, окрім викладання, активно займаються дослідженнями, письмом, читають лекції та займаються державною службою. Багато з її членів мають міжнародну репутацію у своїй галузі спеціалізації, беруть участь у національних та міжнародних проектах та покликані як експерти у підготовці державної політики. У програмах LLM кілька іноземних професорів з міжнародною репутацією підсилюють факультет для спеціальних курсів.

Юридична школа Гента - це «Центр передового досвіду Жан Моне» ЄС, відомий своїм досвідом та наявними ресурсами для права Європейського Союзу. Маючи в своєму розпорядженні інститути ЄС, Гентська юридична школа пропонує всі необхідні можливості для поглибленого вивчення законодавства та практики Європейського Союзу та міжнародного господарського права. Студенти також можуть скористатися чудовою бібліотекою, яка також є Європейським центром документації.

Зі студентською чисельністю близько 4000 студентів, Ghent University Law School наразі є однією з найбільших юридичних шкіл у Фландрії та Бельгії. Багато з її випускників відіграють помітну роль у правовій системі як урядовці, судді, члени вітчизняних та міжнародних юридичних фірм або як викладачі права в інших бельгійських та іноземних університетах.

Ghent University Law School У число своїх випускників входить колишній прем’єр -міністр Бельгії Гай Верхофштадт та інші видатні міністри федерального уряду Бельгії та урядів Фламандії, члени Касаційного суду, Конституційного суду та Державної ради в Бельгії.

Для отримання додаткової інформації про Ghent University Law School відвідайте www.ugent.be/re.

Програма LLM

Програма LLM складається з трьох спеціалізованих LLM, з яких майбутні аспіранти можуть вибрати, а саме:

 • LLM з міжнародного та європейського права; або
 • LLM з міжнародного господарського права; або
 • LLM у праві Європейського Союзу.

Спеціалізований характер програми дозволяє студентам розвивати специфічні навички та компетенції у швидко розвиваються галузях права ЄС. Три програми LLM надають студентам можливість розробити власний курс навчання відповідно до пріоритетів своєї кар’єри. Це дає їм змогу отримати знання з багатьох актуальних та актуальних питань міжнародного права. Тим не менш, незважаючи на те, що курси можуть бути спеціалізованими та розробленими відповідно до потреб студентів, їх спільним є те, що всі три програми LLM ідеально підходять для студентів з -за меж ЄС, яким потрібна детальна інформація щодо регулювання ЄС, а також для тих, хто всередині ЄС, які хочуть уникнути провінційного вивчення національного законодавства.

Коротше кажучи, Ghent University Law School є значною сходинкою для юристів та фахівців, яким для розвитку кар’єри потрібні знання законодавства ЄС та/або інститутів ЄС. Для отримання додаткової інформації, що стосується кожного зі спеціалізованих курсів, студентам рекомендується відвідати офіційний веб -сайт програми LLM.

Подати заявку на 2020-2021 навчальний рік з 1 жовтня 2019 року за адресою http://www.law.ugent.be/alt="llm/application-form!

Основні моменти програми LLM

Програми LLM School of Law Gent гарантують, що щорічно до навчання LLM у Гентському університеті додаються нові позакласні заходи, орієнтовані на кар’єру, для зміцнення вашого резюме (для того, щоб ви отримали цікаву роботу в європейських чи міжнародних установах та організаціях, відомі юридичні та консультаційні компанії).

Практичний курс «Навички юристів»

Цей основний курс LLM спочатку був розроблений для розвитку навичок студентів -юристів та підвищення їх вільного володіння та грамотності у читанні, консультуванні, використанні та написанні юридичної англійської мови, а також розвитку навичок спілкування та презентації. Сьогодні цей курс стає все більш захоплюючим та практичним!

Оновлений курс «Навички для юристів» складається з таких блоків:

 • Оволодіння юридичною англійською та навичками правових досліджень та презентацій для юристів
 • Практикуючи як міжнародного юриста та ознайомлюючись із життям у юридичній фірмі
 • Семінар краш-курсу з підготовки комерційного договору
 • Переговори та посередництво
 • Цикл лекцій від провідних юристів, політиків та економістів з усього світу.

Надавати вам знання, навички та прийоми, щоб справити враження на вашого роботодавця з першого дня роботи - ось до чого ми прагнемо!

Участь у судових судах

Нещодавно наші студенти LLM отримали виняткову можливість брати участь у Moot Courts як частину своїх офіційних навчальних програм.

Отримайте досвід з перших вуст у виступі та докажіть, що ви мотивований та відданий студент, взявши участь у одному з таких конкурсів Moot Court:

 • Судовий суд Європейського права
 • Віллем К. Віс, міжнародний комерційний арбітражний суд
 • Міжнародний конкурс спорних суддів доктора філософії Джессапа.

«Юридична клініка: права людини» як курс за вибором

Студенти працюють у так званій «юридичній клініці» над проектами з реального життя, у невеликих групах. Проекти можуть передбачати дослідження, звіти чи поради, які будуть надані організації, що працює у сфері прав людини. Вони також можуть стосуватися підготовки матеріалів справи, які будуть передані до суду. Юридична клініка готує зарахованих студентів до майбутньої роботи у все більш різноманітному та конкурентному національному та міжнародному професійному середовищі.

Схема літнього стажування

Наші програми LLM намагаються постійно служити платформою для кроку вперед у кар’єрі наших студентів: ми пропонуємо нашим студентам LLM деякі лекції та коучінг, орієнтовані на кар’єру, щоб краще підготувати їх до різних процесів подання заяв та співбесід, що ведуть до потенційної міжнародної зайнятості . Ми також пропонуємо нашим студентам LLM можливості для спілкування під час різних гостьових лекцій та заходів.

Нещодавно ми запровадили одномісячну літню (неоплачувану) програму стажування для найкращих випускників LLM. Ми прагнемо відповідати інтересам вищих випускників та потенційних роботодавців, а також запропонувати працьовитим студентам, які досягли найкращих результатів та вразили професорів своєю мотивацією досягти успіху у стажуванні на юридичному факультеті Гента. фірм та неурядових організацій!

Програма менторства

Ми запустили цю програму, щоб ви могли обговорити свої кар’єрні плани та отримати поради від наших яскравих та досвідчених випускників, які приїдуть і поділяться своїми знаннями та практичним досвідом з вами, юристами, які навчаються, за допомогою різних лекцій та тренерських занять!

Вимоги до вступу

Студенти мають право на вступ, якщо вони відповідають наступним критеріям прийому:

 • Мати юридичну освіту, тобто таку ступінь, яка в країні її походження дає право на заняття адвокатською діяльністю. Студенти, які навчаються на останньому курсі бакалаврату, можуть подати заявку та бути умовно прийнятими за умови успішного закінчення їх ступеня.
 • У виняткових випадках після перевірки їхньої навчальної програми та з огляду на набуті ними компетенції також можуть бути допущені кандидати, які не мають диплому юриста. У такому разі вступ може бути обмежений обмеженнями щодо курсів, які необхідно пройти.
 • Для подання доказів достатнього володіння англійською мовою (Застосовується до всіх носіїв англійської мови, які не є рідними. Нам потрібен мінімальний бал 560 для паперового TOEFL, 95 для Internet-TOEFL або 7 для IELTS. Однак існує можливість отримати виняток для майбутні кандидати, які пройшли курс навчання не менше одного року (що дорівнює 60 кредитам ECTS) у англомовному вищому навчальному закладі (за пред'явленням відповідного документа, що підтверджує завершення такої програми)).
 • Мати достатню фінансову підтримку, як зазначено у формі заяви, або через особисті фінансові засоби, або за допомогою фінансової допомоги. Зверніть увагу, що вартість навчання за програмою LLM становить 5624,30 євро.
 • Подати заявку на вступ до програми LLM з усіма необхідними документами.

Процес подачі заявок на 2020-2021 навчальний рік відкритий з 1 жовтня 2019 року! Подати заявку тут: http://www.law.ugent.be/llm/application-form

Порядок подання заявки

Процес відбору координується Комітетом міжнародних відносин юридичного факультету. При відборі студентів Комітет враховує академічний потенціал, серйозність мети та мотивацію. Відбір - це данина не тільки минулому виступу заявника, а й його/її віри у здатність добре виступати у вимогливій програмі LLM та внести свій внесок у групу LLM.

Юридична школа Генту не дискримінує жодного заявника за ознакою раси, кольору шкіри, національної чи етнічної приналежності, релігії, віку, статі, сексуальної орієнтації, сімейного чи батьківського стану, недоліків, доходів чи особистих фінансових можливостей.

Незважаючи на те, що участь у програмі LLM вимагає достатньої фінансової підтримки, рішення про вступ приймаються незалежно від особистих фінансових можливостей заявника. Наступні рішення щодо фінансової допомоги дозволять студентам, які потребують зовнішньої фінансової підтримки, оцінити фінансову доцільність їх застосування.

Навчання та збори

Гентський університет є державним університетом, і його політика полягає в тому, щоб мінімізувати навчання (для програми LLM це 5624,30 євро). Однак університет надає кілька грантів для поповнення, деталі яких можна знайти на веб-сайті університету.

Сама програма LLM не має коштів для стипендій для забезпечення вартості життя в Генті. З іншого боку, програма LLM пропонує обмежену кількість стипендій або часткову/повну відмову від навчання, залежно від її бюджетних обмежень та від потреб абітурієнтів.

Однак важливо розуміти, що фінансові обмеження зазвичай зменшують кількість стипендій/відмов до рівня, значно нижчого від їхнього попиту. Тому заявників наполегливо закликають фінансово підтримувати себе або особистими засобами, або через втручання третіх сторін.

Рішення про фінансову допомогу університету приймаються після прийняття рішення про вступ.

Фінансова допомога

Кандидатам LLM пропонується дослідити шляхи фінансової допомоги, що не належать до програми LLM. Однак слід підкреслити, що програма LLM не може запропонувати будь -яку технічну або матеріально -технічну підтримку для цих зовнішніх процесів подання заявок, окрім рекомендаційних листів та/або підтверджень заявки чи відбору, де це необхідно.

Розташування

Навчання в Генті - це правда працювати в серці Європи! До Брюсселя та його численних установ ЄС можна дістатися за короткий, зручний та зручний поїзд. У Гаазі, Люксембурзі та Страсбурзі всі основні інституційні столиці - це менше ніж одноденна поїздка звідси, і разом з Брюсселем ми відвідаємо більшість із них під час вашого перебування. І, звичайно, для тих з вас, хто хоче дослідити великі мегаполіси Європи, Гент - це фантастичні ворота.

Маючи прямий доступ до швидкісної залізничної мережі Європи та з великим міжнародним аеропортом майже у вас під рукою, ви зможете відвідати Париж, Лондон, Берлін та багато інших цікавих напрямків. Ми будемо тримати вас зайнятими, але у вас також буде час, щоб відкрити для себе деякі великі міста Європи в зручний для вас час і з мінімумом метушні.

Юридична школа Гента розташована за адресою Universiteitstraat 4-6, 9000 Гент, Бельгія. Головний адміністративний корпус Гентського університету, Ректорат, розташований за адресою Sint-Pietersnieuwstraat 25, 9000 Гент, Бельгія.

Проживання

Зі своїм університетом та іншими вищими навчальними закладами, місто Гент охоплює студентське населення приблизно 50 000 чоловік. Тому зрозуміло, що ринок житла розтягнутий. Для іноземних студентів пошук відповідного житла цілком здійсненний, але може вимагати певних зусиль та гнучкості. Існує два способи знайти відповідне житло: через приватний ринок або через університетське житло.

Ви можете подати запит на проживання в університетських резиденціях після вступу на програму LLM.

Студентське життя

Наш університет та юридичний факультет мають програми обміну з численними університетами по всьому світу. Юридична школа щороку залучає сотні іноземних студентів. Ваш клас LLM відображатиме це культурне різноманіття. Ваші професори та викладачі LLM будуть включати запрошених міжнародних експертів. В результаті ваш досвід магістратури в Генті стане набагато більшим, ніж академічна освіта. Це також буде культурний досвід, який робиться раз у житті. Ви зустрінетесь, навчатиметесь та житимете з цікавими та талановитими людьми з усього світу. Ви залишите це місце збагаченою та освіченою людиною з кращим розумінням сучасного світу та з узами та зв’язками, що перетинають багато кордонів. Для отримання додаткових вражень від фотографій, будь ласка, відвідайте нашу сторінку у ФБ, де ми часто оновлюємо цінні поради та поточну діяльність - як академічну, так і позашкільну: www.facebook.com/llmugent.

Розташування

 • Ghent University Law School Universiteitstraat 4 , BE-9000, Ghent

Запитання