Faculty of Law - University of Göttingen

Faculty of Law - University of Göttingen

Faculty of Law - University of Göttingen

Введення

The Юридичний факультет Георга-Августа-Universität Göttingen є найстарішим, найбільший і найвідоміший юридичний факультет в Нижній Саксонії. Так як вона була заснована в 1737 році, воно було скоєно на єдність і свободу наукових досліджень і викладання. Його верхнє положення в Північній Німеччині було підтверджено позитивним вченням (2008) і науково-дослідних оцінок (2002) в минулому. Метою факультету позиціонує себе як центр чудового правових досліджень і навчання в Німеччині.

Факультет вже давно характеризується зразковою і широко поширеного дослідження і викладання в основних суб'єктів громадянського права, публічного права і кримінального права і в області основного предмета (історії права, філософії права та теорії, а також порівняння законів). Виходячи з цього, вона створила інноваційні науково-дослідні проекти з крос-предметних тим і спеціальних областях. За допомогою крос-суб'єктних і міждисциплінарні дослідження фокусів

 • Європеїзації і Інтернаціоналізація
 • Особистість в медичній Sciene і сім'ї
 • Економічна і соціальна система

Цілі факультету збільшився профіль заточка і подальшого розвитку мереж з економічними і соціальними науками. В рамках зміни поколінь, факультет відновив свій персонал, створюючи передумови для розвитку нових досліджень фокусується на основі його успішних досліджень в основних областях. Профіль цього підтримується багатьма структурних і організаційних заходів, в тому числі, зокрема, нову структуру факультету.

Відмінно досліджень і навчання вимагає відповідних умов праці і, зокрема, поставки адекватної літератури. Факультет має - у взаємодії з державною і університетської бібліотеки Нижньої Саксонії - велика запас літератури з усіх галузей права. Всі важливі бази даних доступні для дослідників і студентів на робочих місцях, а також за допомогою Геттінгена бездротової локальної мережі.

Факультет пропонує своїм студентам - на основі своїх досліджень виробництва - як комплексні програми підготовки наукових кадрів у сфері обов'язкового юридичних досліджень і інтенсифікації унікальних в цій великій пропускній спроможності в наступних основних областях навчального плану:

 • Історичні і Філософські Основи права
 • Приватне і публічне економічне право
 • Цивільне право та цивільне правосуддя
 • Приватних і громадських ЗМІ Закон
 • Міжнародне та європейське публічне право
 • Кримінальне право, Закон про порушення кримінальної справи і кримінологія
 • Праці і соціальне право
 • Медичне право
 • Публічне право - управління, регулювання та управління

Крім того, німецькі студенти можуть досягти звання Магістра Legum Europae / Magistra Legum Europae в зв'язку з перебуванням за кордоном за допомогою програми Erasmus ЄС і успішну участь у додаткових дослідженнях "правової інтеграції в Європі". Іноземні студенти аспіранти можуть досягти звання магістра права (LL.M.) в рамках agraduate ході досліджень. The Геттінген юридичний факультет пропонує великий середу для молодих вчених права. Вона прагне продовжувати збільшувати свою привабливість для докторантів. Факультет є одним із засновників факультетів аспірантури Геттінген для соціальних наук (Göttinger Graduiertenschule Gesellschaftswissenschaften; GGG).

Чому вчитися в Геттінгені?

Університет Геттінгена постійно входить до числа кращих німецьких вищих навчальних закладів в різних національних і міжнародних рейтингах університетів. З моменту свого заснування в 1737 році, це забезпечило чудові навчальні та дослідницькі можливості для студентів і вчених з усього світу, в тому числі понад 40 лауреатів Нобелівської премії. Крім навчання і під керівництвом видатних викладачів і інших фахівців, студенти Геттінген вигоду від доступу до навчальним обладнанням першого класу, наприклад Геттінгена держави і Університетська бібліотека, яка є однією з найбільших бібліотек у Німеччині, що містить близько 8 мільйонів одиниць зберігання і забезпечення доступ до численних юридичних та інших наукових баз даних.

Факультет Геттінген університету права має відмінну репутацію для навчання, дослідження і професійного розвитку. Протягом століть свого існування, він був відомий для просування юридичної науки і пропонуючи видатну юридичну підготовку видатних юристів, як Йоганн Стефан Путтер або Иеринг. Отже, Геттінген завжди був дуже привабливим місцем для тих, хто бажає вивчати право, в тому числі деяких відомих історичних постатей, як Отто фон Бісмарка або Вільгельма фон Гумбольдта.

Ряд привабливих особливостей роблять вивчення права в Геттінгені особливо корисним. Наприклад, юридичну освіту тут має сильну зв'язок на практиці, пропонуючи класи не тільки професора, а й практикуючих адвокатів та інших фахівців-практиків. Крім того, багато викладачів також активні за межами наукового співтовариства, наприклад, в якості юридичних радників, членів законодавчих комісій або суддів вищих судів.

Ще один привабливий аспект Геттінгена юридичного факультету є його інтернаціональність. А також хостинг студентів з усього світу і надаючи численні можливості обміну, факультет також пропонує класи запрошених професорів з інших країн і бере участь в постійному здійсненні міжнародного співробітництва в рамках різних спеціалізованих органів, як німецько-китайської юридичній науці інституту або Європейської академії права і ІКТ.

Додаткові переваги для студентів юридичного факультету в Геттінгені випливають з широкого спектру спеціалізованих інститутів та інших кластерів спеціалізації, які забезпечують численні юридичні предмети можуть бути вивчені з різних точок зору і в усіх їх аспектах. Наприклад, інститут підприємницького права дозволяє студентам ІС та ІТ вигоду законом від сукупного досвіду професора Корбер, відомий фахівець з електрозв'язку права, конкурентного права та права пошукових систем; Професор Шпіндлер, автор популярних коментарів і монографій по електронній комерції, електронних засобів масової інформації, з відкритим вихідним кодом і іншим темам; Професор Вібе, відомий своїми роботами по законодавству в сфері ІКТ, недобросовісної конкуренції, авторського права і захисту даних; а також інших фахівців в цих та суміжних областях. Професори Кьорбер, Шпіндлер і Вібе також беруть участь в численних правових заходів по розробці політики в Німеччині, Європі і за її межами. Ці викладачі брали активну участь в розробці програми LIPIT і в даний час вони складають свій академічна рада.

Крім лекцій та семінарів за участю відомих фахівців у своїх галузях, студенти можуть скористатися різних конференцій, семінарів та ознайомчих поїздок організованих або спільно організованих факультетом або окремих професорів. Наприклад, студенти можуть взяти участь у щорічному Міжнародному Форумі дослідників по праву і ІКТ / IP, Геттінгена IT юридичного форуму, а також літньої школи європейського ІС і права ІКТ.

Вартість життя

витрати на проживання кожного студента може відрізнятися в залежності від його або її життя, розмір проживання і розташування, їжа переваги і т.д. Таким чином, ваші індивідуальні витрати на проживання може бути вище або нижче, ніж середні витрати зазначених нижче.

У якості відправної точки, варто відзначити, що державна схема фінансової підтримки спрямовані на надання німецьким студентам, щоб отримати вищу освіту незалежно від їх коштів (BAföG) надає німецьким студентам до 735 євро на місяць. Ця сума може вважатися достатнім для покриття витрат на проживання учня, хоча, звичайно, на досить скромному рівні. В цілому, ви можете очікувати, щоб заплатити від 200 до 500 євро за проживання, від 200 до 300 євро для їжі, і від 30 до 150 євро за обов'язкового медичного страхування.

Більш високі або нижчі витрати на проживання може зробити велику різницю в загальному обсязі витрат на проживання. Тому рекомендується почати шукати кімнату або квартиру якомога швидше. Якщо ви подаєте заяву рано, ви можете отримати номер в одному із студентських гуртожитків, які, як правило, найдешевший варіант. Гуртожиток кімната може коштувати близько 200 євро на місяць або навіть менше. На противагу цьому, на приватному ринку ви, ймовірно, заплатити близько 300 євро за кімнату в комунальній квартирі або близько 500 євро за окрему квартиру. Це робить загальні номери дуже популярні, тому списки черговиків, як правило, досить довго. Отже, найкраще звернутися за кімнату в гуртожитку, принаймні за півроку до початку навчання в Геттінгені.

Розташування

 • Faculty of Law of the Georg-August-Universität Göttingen Platz der Göttinger Sieben 6 , 37073, Göttingen

Запитання