Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Введення

Юридична школа Ланкашир пишається своєю національною і міжнародною репутації, пропонуючи широкий спектр юридичних та кримінологія курсів на обох студентів та аспірантів рівні. Наші висококваліфіковані співробітники входять всесвітньо відомі наукові експерти, нагороди викладачів і юрист з великим практичним досвідом. Ми пишаємося тим, забезпечуючи яскраве, стимулюючий і дружню обстановку, в якій вчитися. Працездатність знаходиться в центрі всього, що ми робимо, і школа має відмінну репутацію в професії, бізнес і промисловості для вражаючого якості своїх випускників, які приносять академічний калібр, професіоналізм і комерційну обізнаність на робоче місце.

ПРО ШКОЛУ

За останні 40 років, Ланкашир Law School розробила відмінну міжнародну репутацію для доставки випускників, які входять в професійний світ з навичками роботодавці шукають. Навчальні заняття є маленькими і особистими, живими і інтелектуально стимулюючими, а також практичністю. Наша мета полягає в тому, щоб надати вам з ейфорію студентського досвіду, так що ви можете досягти, наскільки ваш потенціал і випускник добре обладнані, щоб зробити вплив в професійному світі, за вашим вибором.

Школа пропонує повний портфель студентів і аспірантів курсів, як в права та кримінології. Наші курси бакалаврату права все підтверджені юристами як кваліфікаційні юридичних дипломи, що дозволяють студент проводити професійну сторону навчання або як адвокат або адвокат. Наші кримінологія курси надають студентам можливість критичного аналізу кримінального законодавства та системи кримінального правосуддя, з соціальної, економічної та культурної точки зору, і продовжити кар'єру в більш широких громадських і комунальних послуг на основі. Школа також пропонує широкий спектр можливостей для безперервного професійного розвитку, багато з яких з урахуванням індивідуальних потреб зацікавлених сторін.

Школа спрямована на:

  • бути сектор лідирує в наданні права і кримінології освіти
  • підтримувати навчального співтовариства, заснованого на інноваціях і передового досвіду і віддані максимізації переваг та досягнення
  • підтримувати наукове співтовариство, яке впливає на права, кримінального правосуддя і політики
  • забезпечити максимально широкий доступ до освіти для всіх з можливістю і прихильністю, щоб домогтися успіху
  • впровадити професійні навички протягом навчального плану, щоб максимізувати студент зайнятість

ДОСЛІДЖЕННЯ

У школі права, ми доповнюємо нашу прихильність академічного і професійного юридичної освіти з науково-дослідницької діяльності високої якості. Дослідження співробітники увійшли і домоглися відмінних результатів у всіх національних дослідницьких навчаннях з 1990 і нашими дослідженнями науки продовжують впливати на судові рішення, розробках політики та реформи законодавства в Великобританії, Європі і в більш широкому плані на міжнародній арені. Досвід наших співробітників інформує не тільки наші програми бакалаврату, а й нашої викладали і дослідження на основі аспірантури.

Розташування

  • Lancashire

    Lancashire Law School, University of Central Lancashire, PR1 2HE, Lancashire

Запитання