Keystone logo
Korea National Open University

Korea National Open University

Korea National Open University

Введення

З часу відкриття як перший національний дистанційний університет Korea National Open University відіграв сильну роль у вищій освіті в Кореї, як батьківщині відкритої освіти протягом 48 років. На сьогоднішній день це дало 730 000 талановитих людей з усіх верств суспільства, зігравши соціальну роль у узагальненні вищої освіти, а на міжнародному рівні це розглядається як зразковий випадок для коледжів дистанційної освіти і стало ціллю порівняльного аналізу в країнах світу .

На основі досягнень та історії на сьогодні Korea National Open University прагне стати центром обміну інформацією шляхом виробництва та обміну високоякісним вмістом знань, починаючи з 2022 року, коли відзначається своє 50-річчя.

KNOU швидко відреагував на зміни у внутрішньому та зовнішньому середовищі, що спричинили інцидент Corona 19 цього року, і відкрив зміст наших лекцій для інших університетів.

Таким чином, спираючись на систему дистанційної освіти, ми не лише будемо розповсюджувачем освіти протягом усього життя, але також розробимо різні програми для закордонних корейців та мультикультурних сімей, щоб розширити контактну точку з національним суспільством як центром корейської етнічної освіти .

Зараз світ перетворюється на незаймане інформаційне суспільство, і все швидко змінюється. Korea National Open University зробить все можливе, щоб ввести Корею у суспільство, що навчається впродовж життя, виконуючи свій обов'язок універсалізувати вищу освіту за допомогою швидких інновацій.

Розташування

  • Jongno-gu

    Jongno-gu, Південна Корея

    Програми

    Запитання