Keystone logo
KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

Введення

Послання Діна

На світанку 21 століття юридичний факультет Шанхайського університету Цзяо Тонг швидко сприймає небачені виклики, пов'язані з великими змінами світової структури, а також важливими можливостями синхронізації із системною реформою в Китаї.

Ми чітко знаємо важку роботу, необхідну для створення фундаменту та труднощі обгону іноземців. Однак наш викладач та всі студенти, маючи 6 років подолання великих труднощів у піонерській роботі та досягнувши задовільних початкових досягнень, довели, що ми можемо реалізувати очікувану мету - бути «вітчизняним лідером та світовим відомим» за коротший період якщо ми свідомо використовуємо "переваги пізнього споживача", щоб отримати "стрибок вперед". Це мрія, яка триває 110 років, а також прихильність до нового тисячоліття.

121836_shanghai-jiao-tong-university-3947435_640.jpg

Озираючись на історію, ми бачимо, що засновники нашої попередниці - Наньянська державна школа з самого початку визначали принцип освіти як культивування нових талантів управління "Спеціалізація політики" для сприяння модернізації держави. Для Спеціального класу західних студій, створеного в 1901 р., Проф. Д-р Кай Юанпей займався головним інструктором, викладаючи конституціоналізм, міжнародне право та інші курси. Це можна назвати початком сучасної юридичної освіти Китаю. З нашого кампусу Сюхай чотири видатних випускників вийшли на національну і навіть міжнародну арену: Шао Лізі, мировий переговорник, який поклав край громадянській війні в Китаї; Ван Чонгхуй, керівна еліта з високими досягненнями в галузі права; Хуан Янпей, професіональний педагог, який допоміг здійснити діалог щодо створення країни з довгостроковим миром та стабільністю через демократію; і Сю Мо, перший китайський суддя Міжнародного суду ООН у Гаазі. Вони представляли славну традицію Шанхайського університету Цзяо Тонга щодо "Підтримки стовпів держави" та надали конкретні моделі для вдосконалення майбутньої юридичної освіти та наукових досліджень.

Для кластеризації минулі казки можуть утворювати цікаві збіги. Ось один із випадків, коли в 1896 році була заснована державна школа Наньян, доктор Джон К. Фергюсон, який закінчив Бостонський університет у США, прийняв цю роботу як керівник, відповідальний за проектування приміщення школи та систему навчальних програм. У 2007 році, коли юридичний факультет Шанхайського університету Цзяо Тонг попередньо став формуватися і вимагав поштовху для розвитку, пан Лео Когуань, американський китайський підприємець, щедро пожертвував кошти на реконструкцію будівництва закону та покращення загальних умов для викладання та наукових досліджень. Цей збіг викликає багаті асоціації та почуття місії: наш процес відтепер буде втіленням історії слави нашого університету, бути гідним принципу реформ для спілкування західної та східної цивілізацій та включає взаємодію наддержав з обох боків Тихого океану та вивчення нових режимів управління в рамках інституційних проектів.

Правова школа Шанхайського університету Цзяо Тонга, затверджена Міністерством освіти, отримала спільну назву юридичної школи KoGuan. Ми можемо передбачити ті можливості, які з'явилися перед нами зміною 2008 року, згаданим "Першим роком добровольців", для початку нового громадянського суспільства та створення насіннєвого ложа, необхідного для культивування стовпів держави, що адаптуються до нової ситуації 21 століття. Відповідно до перспективного планування університету, юридична освіта та дослідження будуть пріоритетним предметом у майбутньому, важливою частиною, необхідною для побудови університету світового класу, і важливою частиною в школах чи кафедрах вільних мистецтв та соціальних наук для "Вибіркове прагнення до досконалості". Щоб реалізувати вищезазначені амбіції, ми повинні використати всю нашу мудрість та докласти злагоджені зусилля, щоб побудувати школу права KoGuan в базі для вирощування видатних талантів, палацу для вивчення принципів інституту та теорій верховенства права та форум для проведення діалогу з колегами міжнародної академічної спільноти. Це наша обіцянка до нового століття.

Для виконання нашої обіцянки ми забезпечимо достатній простір для нашого факультету, щоб проявити свої здібності та досягти особистого розвитку, а також тримати відкриті двері як для вітчизняних, так і для закордонних талантів. Ми зберемо команду вищих юридичних еліт із спільними цілями та високими досягненнями, які присвятять себе юридичним дослідженням, викладанню та справедливості. Тут ми створимо нову спільноту інтерпретації, щоб забезпечити необхідний фундамент знань для закріплення демократії та правового порядку Китаю.

Вибираючи юридичну школу KoGuan, будь то вчений чи студент, ти вибрав передовий досвід! Ми чекаємо вас звідси.

KONG Xiangjun (декан, головаючий професор КоГуань)

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137807_Student6.jpg" />

137807_Student6.jpg

Історичний огляд

Наприкінці 19 століття пан Шен Сюаньхуай та група чоловіків передбачення заснували в Шанхаї державну школу Наньян - попередницю Шанхайського університету Цзяо Тонг - віривши, що "головним пріоритетом для зміцнення нації є: виховувати таланти, а щоб вирощувати таланти, ми повинні спочатку керувати добрими школами ". 14 грудня 1920 року школу було перейменовано на університет Цзяо Тонг.

Юридичну освіту в університеті можна простежити за спеціальною політичною програмою, запропонованою в період Наньянської публічної школи. Під керівництвом пана Кай Юаньпея навчальна програма була розпочата в 1901 році і включала курси з конституцій, міжнародного публічного права та міжнародних договорів. З цього класу були видатні випускники, такі як Сю Мо, Лі Шутонг (Майстер Хонг Йі) та Ван Чонгхуй. Сю Мо був першим китайським суддею в Міжнародному суді ООН, Лі Шутонг був найранішим вченим з перекладу та впровадження юридичних творів із Заходу, а Ван Чонгхуй був першим міністром закордонних справ уряду КНР. Статут ООН делегатом уряду Китаю і двічі призначався суддею Міжнародного суду ООН.

Історію юридичної школи Шанхайського університету Цзяо Тонга можна віднести до викладацького та науково-дослідного департаменту права, створеного в 1986 році. Після шести років розвідки в 1992 році була офіційно створена бакалаврська програма з права. Перша група магістрів закон було прийнято в 1993 році, тим самим розпочавши сучасну історію професійної освіти з права в університеті. У 1996 році було створено юридичний факультет, який набув права на присвоєння магістерських ступенів з права в 1998 році. 8 червня 2002 року було створено юридичну школу, на перший етап будівництва було виділено 25 мільйонів юанів юанів. Таким чином, юридична школа вступила в період бурхливого розвитку.

31 липня 2007 року Фонд Лео Когуань США щедро пожертвував 30 мільйонів доларів юридичній школі на будівництво закону на кампусі університету Сюхай, залучення відомих професорів у галузі права, створення академічного бренду та вирощування талантів для управління країною та навчання наступного покоління спеціальностей з права. 20 вересня 2008 року юридична школа Шанхайського університету Цзяо Тонг перейменована на "Юридичну школу імені Лео Когуань Шанхайський університет Цзяо Тонг" з метою вшанування пам'яті великодушного фонду Фонду Лео Когуань. Починаючи з 2012 року, наша школа вже три роки поспіль розміщується як 100 кращих юридичних шкіл за світовим рейтингом університетів QS. В даний час міжнародні програми юридичної школи KoGuan включають програму SJD, LL.M. Програма та літні програми з китайського права, програма відвідування вчених / студентів та програми обміну студентами.

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137808_Student7.jpg" />

137808_Student7.jpg

Для отримання додаткової інформації: href = "http://en.law.sjtu.edu.cn/

Розташування

  • Shanghai

    KoGuan Law School Shanghai Jiao Tong University 800 Dong Chuan Road Minhang District, Shanghai, 200240, Shanghai

    Запитання