Keystone logo
© BIMM University
King's College London Online

King's College London Online

King's College London Online

Введення

Чому King's Online?

Така ж якість. Те ж академічна строгість. Поставляється гнучко.

Королівський коледж Лондона входить до числа найпрестижніших університетів світу.

Наші світові наукові дослідження лежать в основі нашого підходу до викладання, і це також стосується наших онлайн-курсів.

Наші онлайн-курси викладаються тими ж видатними вченими як наші курси на кампусі - єдина відмінність полягає в гнучкому режимі доставки. Навчання відбувається в найзручніший для наших студентів час і місце.

Курси розроблені спеціально для онлайн-аудиторії, використовуючи цілий ряд заходів, включаючи відео, онлайн-вікторини, дискусійні форуми, онлайн-читання.

Студенти King's Online користуються такими ж ресурсами та підтримкою студентів протягом усього навчання, включаючи доступ до бібліотечних послуг, навичок письмового навчання, консультацій та консультацій з кар'єри.

Студенти King's Online також мають можливість співпрацювати з мережею інших студентів King's Online з усього світу. Після закінчення навчання студенти King's Online приєднуються до нашої добре пов'язаної та активної всесвітньої мережі випускників.

Король займає високі позиції у працевлаштуванні випускників і має спеціальну службу кар'єри, яка допомагає студентам знайти правильний шлях для кар'єри. Крім того, завершення онлайн-курсу демонструє ключові навички зайнятості, які користуються великим попитом організаціями по всьому світу.

Розташування

  • London

    Strand, WC2R 2LS, London

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання