Karoli Gaspar University

A logo

Введення

Короткий опис

Входить до 10 найкращих університетів Угорщини, наш університет, що стрімко розвивається, пропонує низку освітніх програм з гуманітарних наук, наук про здоров’я, права, педагогіки, психології, соціальних наук і теології на рівні бакалавра, магістра та доктора. Дотримуючись християнського етосу, наш університет відкритий для всіх, незалежно від походження чи віри студента.

Більшість його факультетів і будівель розташовані в Будапешті, який є дружнім космополітичним центром для студентів з усього світу.

Топ-3 причин для навчання тут

  1. Практично-орієнтована освіта, яка дає готові до використання знання.
  2. Відданий персонал і студенти-добровольці допомагають іноземним студентам після прибуття та протягом усього навчання.
  3. Широкий спектр соціальних, громадських та спортивних заходів сприяє тому, щоб досліджувати та насолоджуватися життям студента Університету Каролі Гаспара.

Студентське життя

На університетському рівні студенти університету Каролі Гаспар представлені студентським союзом (EHÖK) . До обов'язків Студентського союзу входить сприяння спілкуванню між студентами та університетом, що представляють інтереси студентів у вищій освіті та наукових питаннях, а також в регіональних та національних організаціях. EHÖK також повинен координувати роботу студентських спілок факультетів, а також членства в міжнародних студентських організаціях.

Університет Каролі Гаспара веде дійсно активне та розвивається студентське життя. Студентська спілка організовує та пропонує широкий спектр культурних та професійних програм для студентів. Студентський союз закликає всіх зустрічатися зі своїми професорами та однокласниками поза університетом, заводити нові дружні стосунки та встановлювати нові контакти.

Дні громади Каролі проводяться в кожному семестрі до осінньої та весняної канікул. Під час цих випадків для студентів організовуються різноманітні лекції, що стосуються їхньої галузі навчання та майбутніх професій, які проводяться їх професорами чи визнаними професіоналами своєї галузі. Наприклад, студенти юридичних наук мають можливість відвідувати презентації, проведені суддями, адвокатами або прокурорами, які впроваджують хід своєї кар'єри. Останній день заходу - День спорту, де учасники можуть пограти у футбол, гандбол, баскетбол, волейбол або спробувати зумбу. Більш сміливі студенти можуть навіть долучитися до бою з пейнтболом.

Студенти університету можуть взяти участь у широкому спектрі аматорських спортивних команд з футзалу, баскетболу, гандболу, волейболу чи водного поло. Ці команди грають в аматорських чемпіонатах, організованих серед інших університетів та коледжів. Можливість приєднатися відкрита для всіх, навіть для абсолютних початківців. Крім спортивних занять, студенти також мають можливість вивчити традиційний угорський народний танець.

Теологічний факультет пропонує багато духовних програм для студентів, оскільки активне релігійне / духовне життя вважається важливим і заохочується в університеті. У залі студентської резиденції Ráday проводяться раз на тиждень навчальні групи для Біблії . Подібні випадки організовує і пастор університету. Сам факультет пропонує ще більше релігійних програм, наприклад, колективна молитва опівдні в будні дні, а також існують різні молитовні групи, координовані захопленими студентами факультету.

Коледж підвищення кваліфікації Боцького Іштвана - це автономна установа з високими стандартами професійної підготовки. Її мета - забезпечити якісну освіту, підтримати талановитих студентів та виховувати професійно мотивованих та амбітних молодих інтелектуалів. Для досягнення цих цілей члени Коледжу підвищення кваліфікації працюють у двох семінарах на основі своєї галузі досліджень, які є наступними: публічне чи приватне право.

KAPSZLI - це неприбуткова організація, заснована в 2004 році. Її члени, які вивчають психологію в університеті, організовують та проводять конференції та заходи з метою ознайомлення з усіма науками психології. Під час цих презентацій, які часто проводяться відомими професіоналами своєї галузі, обговорюються цікаві актуальні теми та нові відкриття в галузі психології. Крім того, KAPSZLI готує студентів до подальшого професійного життя.

Щорічно KAPSZLI організовує одну з найбільших конференцій Угорщини в галузі психології з 40 лекціями та понад 20-30 семінарів протягом 3 днів. Протягом року щомісяця проводяться менші лекції. Підготовка цих лекцій, включаючи розробку веб-сторінок та плакатів, звернення до лекторів, рекламу, пошук спонсорів, організовують члени KAPSZLI, які постійно працюють над вдосконаленням своєї організації.

Ми пропонуємо широкий спектр можливостей для отримання стипендій!

Для отримання додаткової інформації відвідайте наш веб-сайт.

Розташування

  • H-1091 Budapest, Kálvin tér 9., , Budapest

Запитання