JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

Введення

Ласкаво просимо до JAMK

Розташований у центральній Фінляндії, наш університет прикладних наук є частиною більшого центру знань, який створює сходинки для кращого завтра. Попит на випускників JAMK є: вони мають ноу-хау, правильний настрій і пишаються своїми професійними навичками. Бути професіоналом пропонує вам більше можливостей у житті та кар’єрі.

Зарядіть свою творчість - тут, у JAMK . Ваше майбутнє починається тут!

Виберіть свій власний шлях із шести галузей навчання

Отримайте практично орієнтований ступінь бакалавра та розпочніть власну міжнародну кар’єру в Ювяскюля, Фінляндія. Ступені бакалавра складаються з 210–240 кредитів, а стандартний час їх завершення варіюється від 3,5 до 4 років.

Час подачі заявок на програми бакалавра, які проводяться англійською мовою, – з 4 по 18 січня 2023 року. Наші галузі навчання включають бізнес-адміністрування , ІКТ , туризм і готельний бізнес, соціальні послуги та охорону здоров’я , а також охорону здоров’я,технології та транспорт і професійну освіту вчителів . .

Місто Ювяскюля

Ювяскюля має чотири чудові пори року, починаючи від теплого зеленого літа і закінчуючи чистою білою зимою. Місто розташоване в Центральній Фінляндії та оточене численними чудовими озерами та мальовничою природою. І Фінляндія, і Ювяскюля є безпечними місцями для навчання та проживання. Ювяскюля дуже динамічний. Подивіться на спортивні та культурні заходи, не кажучи вже про ресторани та кафе!

Пориньте в можливості, які пропонує Ювяскюля на visitjyvaskyla.fi! !

Варіант вступу 2

Вимоги щодо візи

Розташування

  • Main campus: Rajakatu JAMK University of Applied Sciences Rajakatu 35 40200 Jyväskylä, 40200, Jyväskylä

Запитання