Indiana University Robert H. McKinney School of Law

A logo

Введення

Опис місії

Indiana University Robert H. McKinney School of Law перебуває на міських наукових дослідженнях в Індіані та медичних науках. Будучи єдиною юридичною школою в нашому динамічному столиці, ми прагнемо до доступності, доступності, різноманітності та досконалості в державній юридичній освіті. Школа права Мак-Кінні обслуговує своїх студентів і суспільство як центр юридичної освіти і наукової розвідки. Наші студенти проходять ретельний курс навчання, занурений у середовище державної служби та залучення громади. Підтримуючи зріле почуття цілісності та усвідомлення постійно розвивається юридичної професії, ми наділяємо студентів успіхом як громадяни, професіонали та лідери.

Міжнародне визнання

IU McKinney LL.M. Програма нещодавно була визнана Міжнародним юристом, який назвав його на трьох своїх престижних LL.M. Переліки програмних нагород:

 • Карєрні можливості
 • Найкращий досвід юридичної школи
 • Найкраща ціна

Заява про освітні цілі

Випускник McKinney буде готовий:

 • Розширювати існуючу базу правових знань і навичок, щоб досягти успіху в обраному кар'єрі випускника;
 • Здійснюйте професійне судження та виконуйте етичні обов'язки;
 • Продемонструвати високий рівень компетентності у правовому аналізі, міркуваннях, дослідженні та письмовій формі;
 • Продемонструвати проникливість у усній комунікації в правовому контексті;
 • Служити лідером або учасником команди в професійному середовищі;
 • Перехід легко до юридичної практики або інших урядових, некомерційних або приватних секторів;
 • Використання мережі професійних відносин; і
 • Оцініть, що відмінність як адвокат вимагає індивідуальних, довічних зусиль.

Чому МУ Маккіні Закон?

Прийняття рішення про те, де ви проводите юридичну освіту, вплине на все ваше життя. На McKinney Law, ми вважаємо, що ви знайдете найкращу можливу суміш теоретичної підготовки та практичної підготовки, важкої роботи та веселощів, у складній, але сприятливому середовищі.

Ми пропонуємо академічні знання та професійні можливості:

Фантастичний факультет: професори в McKinney Law є експертами у своїх сферах інтересів і прагнуть допомогти вам освоїти юридичні поняття і навчитися «думати, як юрист». теоретичні та практичні знання права. Зв'яжіться з викладачами, щоб обговорити ваші академічні прагнення та кар'єрні цілі!

Строгий та інноваційний навчальний план: після того, як ви закінчите свою юридичну освіту протягом першого року, існують різноманітні курси вищого рівня в популярних областях, а також 120 виборів щороку, включаючи невеликі семінари та передові теми. Перевірте всі наші пропозиції.

Експериментальне навчання: Навчання шляхом роботи є найважливішим компонентом сучасної юридичної освіти. У IU McKinney ви матимете широкі можливості для отримання практичного юридичного досвіду. Ми пропонуємо сім клінік для клієнтів, судовий процес, юридичні огляди, навчання навичкам, роботу pro bono, а також широкий спектр екстернатів і клерків. Подивіться, як можна застосувати закон на практиці. Як єдина юридична школа в столиці, наші студенти мають пріоритетний доступ до передових можливостей.

У центрі все це: Наше розташування в столичному Індіанаполісі - центрі державного управління та бізнесу - посилює все, що стосується досвіду студентів. Це один з найбезпечніших, найпривабливіших міст країни. Спорт, мистецтво, зелені насадження, музеї, магазини та багато іншого чекають вас у Circle City.

Доступність і щедре стипендіальне фінансування: Повні розрахункові витрати на нашу програму можна знайти на нашому сайті . Низька вартість навчання в державній школі в поєднанні з низькою вартістю життя в Індіанаполісі та щедрі стипендії часто роблять МУ Маккіні доступним і привабливим варіантом для іноземних студентів.

Підтримуюча атмосфера: Наші дружні викладачі та співробітники, не кажучи вже про наших випускників на 10 тисяч осіб (які зустрічаються з деякими з них), які працюють у всьому світі в різних секторах та професіях, хочуть, щоб ви досягли успіху, і ми зробимо все можливе, щоб ви зробили це!

Розташування

 • Lawrence W. Inlow Hall 530 W. New York Street Indianapolis, IN 46202-3225, , Indianapolis

Запитання