Master in Entertainment Law: Audiovisual, musical, sports and entertainment industries
ТРИВАЛІСТЬ
1 Years
МОВИ
Іспанська
ТЕМП
Денне навчання
КІНЕЦЬ ТЕРМІНУ НАДАННЯ ЗАЯВ
Кінцевий термін подання заявки
НАЙРАНІША ДАТА ПОЧАТКУ
Запитайте найбільш ранню дату початку
ПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ
Вимагайте плату за навчання
ФОРМАТ НАВЧАННЯ
Купажований, На кампусі
Введення
The Stage of Your Legal Career
The Master's in Entertainment Law at ISDE is an innovative program that bridges the world of law with the audiovisual, music, sports, and entertainment industries. Designed for those passionate about entertainment and with legal aspirations, this master's prepares you to tackle the unique challenges and opportunities of these dynamic and creative industries.
Work as a lawyer in the entertainment world
Students will explore the legal complexities behind the scenes, music, sports, and entertainment, gaining specialized knowledge in areas such as copyright, talent contracts, licensing, and intellectual property. This program will equip you to be a key player in the success of projects and careers in entertainment, contributing to the creation and protection of works and talents that thrill the world.
It's for individuals...
With a passion for law and a curiosity about the entertainment world, this master's is ideal for those looking to specialize in a dynamic and creative legal field. It's perfect for legal professionals who want to immerse themselves in the vibrant entertainment sector, from the audiovisual industry to the music spectacle.
Who are seeking...
To combine their legal expertise with a career in the entertainment industry. Students in this master's aspire to acquire specialized knowledge and skills in the legal complexities of entertainment, with a focus on legal advice and consultancy to companies and professionals in the sector.
To become...
Legal experts in the field of entertainment, equipped to tackle the unique challenges of the industry. This program prepares graduates for strategic roles in legal counseling, contributing to the success and protection of projects and careers in the entertainment industry.
Firms designing, leading, and delivering this training:
Become a Cutting-Edge Entertainment Lawyer
This master's is for those who dream of working at the exciting intersections of law and entertainment. We provide you with the tools to manage the legal aspects behind major productions, sports events, and artistic performances. If your passion is entertainment, and you want to be a fundamental part of its industry, this program is your bridge to that future.
Галерея
Навчальний план
Модуль I. Вступ до правових основ, загальних для закону про розваги: аудіовізуальна, музична, спортивна та індустрія розваг.
Інтелектуальна власність: твір, автор, виконавці, продюсери та редактори. Спортсмени та спортивні організації. Моральні та економічні права. Ліцензії та види договорів. Порівняння англосаксонського права та права континентальної Європи: авторське право проти авторського права. Промислова власність: відмітні знаки, охорона художніх імен, героїв і телевізійних форматів, патенти, товарні знаки, дизайн, ноу-хау, технічні та комерційні таємниці. Спортивне спонсорство. Закон про конкуренцію. Закон про рекламу. Вступ до «Складання договору».
Módulo II. Державні та приватні організації та установи, пов’язані з законодавством про розваги.
Вивчення представницьких державних і приватних установ на національному та міжнародному рівнях, пов’язаних із індустрією закону про розваги. Гільдійські організації, профспілки та організації колективного управління (CMO) національні та міжнародні. Академії кіно, телебачення та сценічних мистецтв. Іспанська асоціація виробників і розповсюджувачів відеоігор і розважального програмного забезпечення. Ліга, ФІФА, Олімпійський комітет Іспанії.
Модуль III. Право аудіовізуальної, музичної та спортивної індустрії (I): правовий аналіз підготовки, виробництва та пост-продакшну творів, інших типів творчого та спортивного контенту.
Попереднє виробництво: інтелектуальна власність та інше чинне законодавство щодо елементів аудіовізуального, музичного та спортивного вмісту. Вивчення реєстрації та захисту форматів, управління ліцензіями та інших юридичних аспектів попереднього виробництва. Виробництво: Технічні та організаційні аспекти. Правила інтелектуальної, промислової, трудової та соціальної безпеки, податковий режим, договірне та корпоративне право, що відповідає аудіовізуальній, музичній та спортивній індустрії. Спортивні змагання: бізнес-моделі та компендіум договірних відносин. Методи фінансування. Дослідження компаній взаємної гарантії, груп економічних інтересів (AIE) та інших структур для фінансування аудіовізуальної продукції. Правовий режим, застосовний до міжнародної копродукції та зйомок іноземного виробництва в Іспанії. Комплексне управління діяльністю музичного виконавця: 360 представницьких контрактів. Роль представницьких агентств. Постпродакшн: Технічні та організаційні аспекти. Інтелектуальна власність та інше законодавство, що застосовується до редагування та остаточного монтажу твору. Вивчення створеного користувачами контенту та похідних робіт. Договірні порушення та ефективний судовий захист. Аналіз типових колізій та судової практики.
Модуль IV. Право аудіовізуальної, музичної та спортивної індустрії (II): правовий аналіз розповсюдження, експорту, комерціалізації та вторинного використання творів та іншого творчого та спортивного контенту. Дослідження ринку.
Експлуатація аудіовізуальних і музичних творів: вивчення типології контрактів на розповсюдження та загальної комерціалізації творів і контенту. Практики в аудіовізуальному та музичному секторі. Громадське надбання та використання безкоштовних ліцензій в аудіовізуальній та музичній індустрії, ліцензії Copyleft та Creative Commons. Експорт та інтернаціоналізація контенту: Аналіз законодавства, що застосовується до інтернаціоналізації аудіовізуального та музичного контенту, режимів стимулювання, державної та приватної допомоги. Аудіовізуальні та музичні ринки: дослідження бізнес-моделі. Аналіз функціонування та нормативно-правової бази відкритих і платних телевізійних ринків, кінотеатрів, виставкових залів, пасажирського транспорту та закладів, відкритих для публіки та фестивалів, радіостанцій та радіоформату, продажу та розповсюдження записаної та зафіксованої музики на носіях та музики в аудіовізуальних програмах. Використання спортивних змагань у ЗМІ: аудіовізуальні права, що стосуються футболу та інших видів спорту. Правовий режим індикаторів та систем вимірювання комерційного використання на аудіовізуальних ринках. Аналіз бізнес-моделей постачальників даних, аудиторії та каси. KANTAR MEDIA та COMSCORE. Колективне управління правами інтелектуальної власності. Сфера регулювання та роль Національної комісії з ринків і конкуренції. Піратство в експлуатації творчого та спортивного контенту. Судовий захист на етапі експлуатації.
Модуль V. Закон про аудіовізуальну, музичну та спортивну галузі (III): правова база та бізнес-моделі послуг OTT. Аналіз нових горизонтів виробництва та використання аудіовізуального контенту в цифровому середовищі. Інші форми експлуатації.
Послуги OTT і надання аудіовізуального контенту на цифрових інтернет-платформах і в соціальних мережах (NETFLIX, HBO, SPOTIFY, YOUTUBE та FACEBOOK). Вивчення бізнес-моделей та особливостей їх правового режиму в контрактах та інших галузевих практиках. Порівняльний аналіз нормативно-правової бази прав інтелектуальної власності на ОТТ-сервіси та соціальні мережі. Транскордонне управління ліцензіями та правами винагороди в цифровому середовищі. Контракти використання іміджу в нових бізнес-моделях у соціальних мережах. Юридичний аналіз фігури впливу та її різних бізнес-моделей. Запис продуктивності та штучний інтелект, застосовані до аудіовізуальних засобів. Юридичний аналіз заміни виконавців та «Глибоких фейків». Нові горизонти для використання творчого та спортивного контенту: Метавсесвіт і NFT. Інші форми використання: Мерчандайзинг на основі творчого та спортивного контенту. Ігри та ставки. Порушення договору та судовий захист.
Модуль VI. Закон про рекламу.
Порівняльний аналіз нормативно-правової бази рекламного контенту. Транскордонне управління ліцензіями та тимчасове продовження використання комерційних місць. Бізнес-моделі в рекламному секторі, аудіовізуальних ЗМІ та цифровому середовищі. Розбір реальних випадків та складання договору. Регулююча функція в рекламі. АВТОКОНТРОЛ. Реклама та права інтелектуальної власності.
Модуль VII. Закон про відеоігри.
Правовий режим відеоігор. Юридична архітектура елементів, що складають відеогру. Попереднє виробництво, виробництво та пост-продакшн відеоігор. Моделі контрактів і реальні справи. Правова база розповсюдження, експорту та комерціалізації відеоігор. Бізнес-моделі та транскордонне управління ліцензіями. Реальні справи та складання договорів. Аналіз нових бізнес-моделей, пов’язаних з використанням відеоігор: публічна комунікація ігор в Інтернеті ІГРИ та кіберспорт. Фігура гравця. Спортивна індустрія та відеоігри, бізнес-модель. Відеоігри та інтелектуальна власність. Аналіз авторства. Набуття прав інтелектуальної власності на використання відеоігор. Порівняльне право та нормативний горизонт відеоігор. Схема найкращих юридичних практик у договірних справах у сфері відеоігор.
Модуль VIII. Право шоу-бізнесу (I): Виконавське мистецтво, концерти та спортивні змагання як публічні шоу: регулювання та правовий аналіз планування, укладення контрактів, виробництва, просування та виконання або використання музичних і театральних постановок.
Регулювання сценічного мистецтва, концертів та інших музичних заходів. Спортивні змагання як публічне видовище: національне та міжнародне регулювання. Контрактування та виробництво або постановка: Компендіум договірних відносин. Розбір реальних випадків та складання договору. Просування та продаж квитків: секторальні практики. Реальні справи та складання договорів. Виконання або використання: інтелектуальна власність та інше застосовне законодавство щодо прем’єр, концертів і розробки театральних і музичних турів. Цивільно-правова відповідальність та адміністративне регулювання. Колективне управління правами інтелектуальної власності на виконавські види мистецтва, концерти та спортивні шоу.
Модуль IX. Право шоу-бізнесу (II): правовий режим та договірно-правові особливості різних видів художньо-спортивних шоу.
Музичні гастролі артистів: Детальне вивчення, розбір реальних випадків, складання договору. Музичні фестивалі: Детальне вивчення, розбір реальних випадків, розробка контракту. Театральні постановки: детальне опрацювання, розбір реальних випадків, складання договору. Корида: Детальне вивчення, розбір реальних випадків, складання контракту. Футбол та інші спортивні події: Детальне вивчення, розбір реальних випадків, розробка контракту. Цирк та інші живі заходи. Порушення договору та судовий захист.
English Language Requirements
Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.