International School for Advanced Studies (SISSA)

A logo

Введення

Про SISSA

Школа, де навчання означає дослідження

SISSA, Міжнародна школа підвищення кваліфікації, була заснована в 1978 році і є науковим центром передового досвіду в рамках національної і міжнародної академічної сцені. Розташований в Італії, в місті Трієсті, в ньому 67 професорів, близько 130 докторантів, 245 аспірантів і 95 технічний адміністративний персонал. Розташований на мальовничому карст височина, Школа оточена 25 акрів парку, і пропонує приголомшливий вид на затоку Трієста.

Три основні наукові напрямки є SISSA Фізыка, неврологія і математика.

Всі наукові роботи, що проводиться дослідниками SISSA регулярно публікується в провідних міжнародних журналах з високим імпакт-фактором, і часто в найпрестижніших наукових журналах, таких як Nature і Science. Школа також розробила понад 150 угод про співпрацю з провідними світовими школами і науково-дослідних інститутів.

Рівень якості досліджень додатково підтверджується тим фактом, що в конкурентній сфері європейських схем фінансування SISSA займає перше місце серед італійських науково-дослідних інститутів з точки зору наукових грантів, отриманих у зв'язку з низкою дослідників і професорів. Таке керівництво також слід розглядати з точки зору здатності SISSA для отримання фінансування, як з приватного і державного секторів, таких як SIR і PRIN.

Що стосується національної оцінки якості досліджень за участю всіх університетів і наукових інститутів, SISSA отримали вищі оцінки з математики та нейробіології, і посів перше місце серед середніх відділів в галузі фізичної науки.

Засоби

Завдяки своїй видатній обстановці в недоторканою сільській місцевості Трієста карст, прекрасний парк навколо школи є прекрасним місцем, щоб піти на прогулянку і насолодитися видом на місто і на Трієста затоки.

На кампусі SISSA ви можете знайти деякі зручності, такі як театр / зал для глядачів, тренажерний зал і багато іншого, що зробить ваше перебування в школі ще більш приємним.

Всі студенти та дослідники також мають право використовувати кошти, які є надзвичайно важливими для своєї роботи. Одним з таких об'єктів є бібліотека, яка надає доступ до всіх найбільш важливих наукових робіт, що охоплюють всі наукові поля на SISSA. На кампусі, журнали також у вільному доступі в Інтернеті в їх електронної версії.

Науково-дослідні лабораторії

Для їх дослідницької діяльності, експериментальні групи SISSA можуть використовувати кілька лабораторій. Нейробиология лабораторії використовувати передові інструменти для фізіологічних досліджень, аналізатор ДНК-послідовності, і молекулярної біології приладів. Ця область також використовує передові комп'ютери і програмне забезпечення для молекулярного моделювання, а також для вивчення гібридних біо-електронних приладів. Додаткові види програмного забезпечення для вивчення біології надихнули машинного зору використовуються. Мікроскоп об'єкти нейробіології області є: електронний мікроскоп, два конфокальної мікроскопів і численні флуоресцентних мікроскопів.

об'єктах Когнітивні нейронауки лабораторії є: тестові кабіни для психолингвистических експериментів з дорослими і дітьми, використовуючи складну штучну мову; віртуальний театр для подання візуальної сцени для тестування процесів міркування у дітей; з високою щільністю запису викликаних потенціалів для проведення нейровізуалізації на дітей і дорослих; нейропсихології лабораторія, оснащена для transcranical магнітної стимуляції. Інші методологічні кульмінацій включають в лабораторії сприйняття тактильних, яка досліджує нейронну основу відчуття, використовуючи матрицю 100-мікроелектродну імплантований в корі головного мозку; ця група також контролює активність нейронів, що лежать в основі сприйняття рішень в себе тварин.

Інформаційні технології та обчислювальні послуги

Величезні ресурси для наукових обчислень доступні на SISSA. Послуги включають в себе електронну пошту, веб-хостинг, розподілених файлових систем, бездротової і віддалений доступ в Інтернет, і науково-дослідницьких курсів і високопродуктивних обчислювальних засобів. SISSA підтримує велику кількість взаємопов'язаних перемелювання чисел серверів, які взаємодіють один з одним.

SISSA підключений до GARR, італійською дослідницькою мережі, і здійснює зв'язок з основними національними та міжнародними супер-обчислювальних центрів.

Розташування

  • Scuola Internazionale Superiore di Studi Avanzati via Bonomea, 265 , 34136, Trieste

Запитання