University of Poitiers

University of Poitiers

University of Poitiers

Введення

The IC2MP (Інститут хімії Пуатьє: матеріали та природні ресурси) є багатопрофільним науково-дослідний інститут створено в 2012 році (Директор: Sabine Petit), спеціалізується на вивченні матеріалів (глини, каталізатори, ...), природне середовище (вода, грунт, ...) і реакції (природні або викликані). Інститут приділяє основну увагу на синтезі, дезактивацію і експлуатації природних ресурсів. Інститут залежить від двох інститутів: CNRS і Університету Пуатьє (UMR CNRS 7285).

Цей інститут є результатом злиття всіх або частини з чотирьох лабораторій хімії і наук про Землю з впізнавання датування CNRS від близько сорока років. Ці чотири лабораторії були: Лабораторія каталізу в органічній хімії (Lacco, UMR 6503) Лабораторія Синтез і реакційна здатність природних речовин (SRSN, UMR 6514), Лабораторія хімії та мікробіології води (LCME, UMR 6008 - хімічний склад води і обробка води Team ) Лабораторія гідрогеології, глин, грунтів і змінами (hydrasa, UMR 6269).

Vivez Пуатьє з Коралі Лалі на Vimeo.

IC2MP в цифрах: Інститут має в своєму штаті 250 чоловік: 100 наукових співробітників (75 членів факультету з Університету Пуатьє і 25 CNRS), 50 постійних співробітників для підтримки досліджень (26 з університету і 24 CNRS), 86 аспірантів і 14 постдоков і тимчасовий персонал. Він охоплює 13,055 м2 разом на території кампусу науки з Університету Пуатьє, в приміщенні SFA факультету і ENSIP. Він пропонує аналітичні та експериментальні означає виняткову платформу для ENSIP води, гідрогеологічних дослідну ділянку марковані (SEH) і ділянки на сайт забороняє; парк великого устаткування: прискорювач електронів, SEM, мікротомографії рентгенівська, ЯМР, XPS, низько мас-спектрометри і ті, з високою роздільною здатністю (GC / MS, LC / MS, ГХ / МС-МС, ЖХ / МС-МС, MALDI-TOF ) ... IC2MP розвиває багато партнерських зв'язків з промисловими тканинами (Адем, Андра, AREVA, CNES, Франція Agrimer, HONDA, IFP, IRSN, Lafarge, Pierre Fabre, OSEO, Rhodia, Sanofi, Саур, Suez, Total, Veolia, ...). Середньорічна кількість приватних контрактів становить до 1 млн євро або близько 15% від консолідованого бюджету Інституту. IC2MP охоплює континуум науково-технічних ноу-хау від досліджень чистих процесів, включаючи розробку матеріалів, синтезу і характеристики природних і синтетичних молекул, процеси забруднення навколишнього середовища, через вивчення перекладів і реакційними в природному середовищі, зокрема, води і грунту. Області застосування концерну енергетичного, матеріалів і природних ресурсів в стійкому навколишньому середовищі.

Розташування

  • Bât B27 - TSA 51106 4, rue Michel Brunet 86073 POITIERS CEDEX 9, , Poitiers

Запитання